Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

merhaba arkadaşlar ebrucum duaların gerçek olur inş canım Allah kimseye yaşatmasın evlat hasreti semacım 10 günün kaldı demek inş 10 gün sonra mutlu haberler getirirsin bizlere diğer arkadaşlar hepiniz iyisiniz umarım biz de iyiyiz kızımla kontrollerim üç günde bir artık son zamanlar geçmek bilmiyor. görüşmek üzere arkadaşlar kendinize çok iyi bakın mutlu kalın :)

ebrulicim bugünde bitti dersek 12 .gün sabahı adet olmassam akşam iş çıkışı doğru hastaneye teste inş.

ebrucum allahım hayırlısıyla kurtarsın inşallah canım benim
az kaldı doğumuna foruma her girişimde senden haber var mı diye bakıyorum artık
inşallah sağlıkla bebeğine kavuşacaksın

semacım inşallah sende bu sefer bebeğine kavuşacaksın canım

tünaydınnn herkese.....
ebrucuğum raporun hayırlı uğurlu olsun canım....
ebruliciğim sende sağlıkla kavuşursun inşallah kızına......
senlede görüşemedik semacığım.. inşallahhh aşılama sonucun sana mutluluk getirir....
rabbim hepimizin emeklerini tez zamanda mükafatlandırır inşallahhh...

geçmeyen bu gün mü yoksa günler mi geçmiyor semacığımmm...
düşünme vakti düşündükçe vakit uzar....

kızlar eski foruma yeniden giriş yaptım kabul etti beniiii artık oradayım buradan yeni bilgi edinemöiyorummm ya alışamamdım sadece burda yazmak da istemiyorum çünkü kimseler gelmiyor arada ben uğrarımm ama sizde gelin öbür tarafaaaaa kabul ediliyoruzzzzzzsırnaşık şeysırnaşık şey
ilkaşkımdı orası ben yine fafataranın günlüğündeyimm
herkese selammm
hewrkese mutlu hayatlar allah herkesin gönlüne göre versinnnn
sizleri seviyorum hakkınızı helal edinnn
unutulmamak di,leğiyleeee

cnm kendi tercihin,ben iki tarafa da bakıyorum.yani orda eskisi gibi sıcak sohbetimiz olmaz ama bilgilerden faydalanıyoruz elbet.
varsa helal olsun hakkımız,sen de et olurmu

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar nereye gidiyonuz helallik filan istiyosunuz ebruli inşaallah doğumn kolay olur ebrucum bi adım daha yaklaştın demek bebişine ne güzel semacım bilirim o geçmek bilmeyen günleri çok zordur hatika sn nasılsın canım

selam kızlar yoğun bir günün ardından bende nihayet işlerimi bitirdim tabii şimdilik
ev işi bitermi hiç
fafa nereye gidiyorsun bizi bırakıp
teker teker kaybediyoruz birbirimizi kızlar
diğer forumdan buraya gelenler de yavaş yavaş gidiyor
evet kabul ediyorum burada eslisi gibi yamıyor kimse ya da eskisi kadar bilgi paylaşımı yok ama yinede ne bileyim işte gitmeyin kızlar yaaaa

Hatikacım
Çok teşekkürler iyi dileklerin için. Aynılarını senin için diliyorum..
Bu arada benim adım gerçekten EBRUa.s

maşallah ebrularımız çok.. ozaman sana ebus ebru diyeceğiz ki birbirinize karışmayın...

fafacığım çoğumuz yinede ex foruma giriyoruz....şöle bir bakıyoruz eski alışkanlıklar kolay bırakılmıyor...girebildiğim sürece mutlaka devam ederim herhalde..helallik istemişsin helal olsun canımm..sen yinede gel burayada emi....

herkeslere selamlarrrrr...

Ewet hatikacım bazen bende karıştırıyorum beni mi sormuşlar diğer ebru larımı. Sonra diyorum ki yeniyim diğer ebrulardır

selam millettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Son düzenleme:
selam nasılsınız bakem:teytey: nasıl gidiyor bakem sırnaşık şey
ammaaz kaldık haaaaaaaaafisfisfis
bu arada pasi neden gelmiyor hiçççççççççççççççççç klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…