Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

Ya Herkes Nerelerde,19 Mayista çalişan Ve Forumlarda Takilan Tek Ben Miyim Acep?senağlamasenağlama:çok üzgünüm:

selaaaammmmmmmm
ceylinn aşılaman nasıl geçti neler yapıyorsunnn
sonucun ne zaman belli olcak ALLAH nasip ederse......
herkese iyi bayramlarrrr.....
:teytey:

Aşilama Esnasinda Rahimfilminde Olan Kasik Ağrisinin Aynisini Hissettim Fafacim,sonuç 1 Haziran Da..

semacım inşaallah güzel sonuçlarr alırsın çalışıyomusun canım izin almadınmı elif geçmiş doğum günün kutlu olsun fafatara sen nasılsın diğer kızlar nerde

AMİNNN TUANAMMMM
Evet Cnm şuan Işteyim Ama Cuma Günü öğlen,cmtsi Tam Gün Yattim.yeter Dedim çünkü Sikildim,dün De Piknikğe Gittik Dayanamadim Ya Napim Hava Süper Istanbul Da...

Kizlar Ben çikiyorum Bugün Erken Paydos Bayram Dolayisiyle,ben Yokken Yazişin Da Yarin Sorarim Ben Siyee:kızgın::kızgın:

iyi dinlenmelr sana semacığım....rabbim muradına kavuştursun tez zamanda inşallah....
elifimmm doğum günün kutlu olsun ablacığım...sağlıkla nice yıllara ulaştırsın rabbim....

bu gün 19 mayısss herkes firariiiii...burda olanlara selamlarrrr sevgiler....

ebuscuğum dr unun nedemk istediğini anlayabiliyorum...peki öncesinde regl düzenin nasıldı ...farlutal kullandığına göre demekki sorun varmış...diane ile ilk yıllarda hep düzenliydi periyotlarım.. bir ara bırakma hatası yaptım ve 8 ay regl görmedim ve benim vücut düzenimde bir daha toparalayamadı malesef...

ama şimdi hormonal düzenim gayet iyi maşallah...evlendikten sonra ilk tedaviye başaladığımda testeron yoksekti,şimdi normal değerlerde..fsh , lh normaldi ama şimdi değerler daha da düşmüş ki buda olumlu bişeymiş öğrendiğim kadarıyla...

inşallah hepimiz içinn sonu da güzel olur tedavilerimizin...

ebuscuğum peki sen metmorfin içeren ilaç kullanıyormusun...

Hatikacığım
Regllerim ilk başlarda düzenliydi. Adet görmeye başladıktan 2-3 yıl sonra bozuldu.Ve sonra dr farlutal verdi.Farlutalsiz adet olamıyordum.Benimde şu anda tüm hormon değerlerim normal.glucophage 1000gr sabah akşam yarım yarım kullanıyorum.Dr yeterli dedi.Şimdi ise adet için duphaston kullanıyorum. Daha sonra 3 ay periyoda sokabilmek için diana 35 kullanacağım. En son olarakta bende bebiş için başlayacağım..
Sence tedavim doğru periyotta mı dersin?sırnaşık şey

MERHABAAAALAAR GÜZELL BAYANLARRa.s.
NASILSINIIIIIIZ....
YAFF BENİİ DÜŞÜNMENİZZ ÇOK HOŞUMA GİTTİ:asigim:

HEPİNİZEEE ÇOKK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
İNŞŞ BİRDAHA Kİ YENİ YAŞIMDA BEBİŞİMİZLE GİRERİZ:emir_bebek:
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ......

CANLAR FAZLA OKUYAMADIM,AŞKIM YOLDA GELİYO BUGÜNDE REGLİ OLDUM:1no2:

HEM ÜZÜLDÜM HEMDE NE OLCAK HALİM DİYE DÜŞÜNÜP DURUYORUM:KK43: İNŞŞ HERŞEY DÜZELİR YAA...

GÜZEL KARDEŞLERİMM ALLAHIMA EMANET OLUN İNŞŞ..
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN,SEVDİKLERİNİZZ UZUUUN ÖMÜRLÜÜ VE HAYALİNİZZ TEZ ZAMANDA KAPINIZII ÇALSIN

AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNN.....
HEPİNİZİİ KOOCAMANN ÖPTÜMM :)))

selamlar arkadaşlar gençlik bayramınız kutlu olsun herkes iyi inşşşş... ben geldimmmmmmm valla evde bunaldım şöle bi atayım dedim kendimi ayolllll hep sorun hep dert geçmez hayat böle di mi valla karışıkım bugünnnnn canım bi sıkılıyoooo bi de düşünüyorummm mutlu olmak istiyorummmm bu yüzden stres yapmamlıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hadi kıslar biraz muhabbet edelim kimler var kimler yokkkkk ebru,eylül,tango,nurti,hatika,nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzz

ben geldimmm asocuğumm.....allahım birer bebecikle sıkıntılarımızı uzaklaştırsın.....olsun birer veledimiz peşinde koşmaktan sıkılmaya vakit bulamayacağız ki...

rabbim bizede o günleri gösterir inşallah....ama şimdilik bebeler yoksada allahımıza şükür babaları yanımızda deyip kocacıklarımıza sarılacağız......

ve de birbirimize sarılacağız tabiki de......

Hatikacığım
Regllerim ilk başlarda düzenliydi. Adet görmeye başladıktan 2-3 yıl sonra bozuldu.Ve sonra dr farlutal verdi.Farlutalsiz adet olamıyordum.Benimde şu anda tüm hormon değerlerim normal.glucophage 1000gr sabah akşam yarım yarım kullanıyorum.Dr yeterli dedi.Şimdi ise adet için duphaston kullanıyorum. Daha sonra 3 ay periyoda sokabilmek için diana 35 kullanacağım. En son olarakta bende bebiş için başlayacağım..
Sence tedavim doğru periyotta mı dersin?sırnaşık şey

ebus arkadaşımmm
tecrübelerimden yaşadığıma bakarak tedavinin doğru yolda olduğunu söyleyebilirim....
ama bu işler sabır işi arkadaşım...rabbim sabır ve güç versin...

bu arada mahsuru yoksa adın nedir....

günaydın herkeseeee nasılsınızzz
ne var ne yok bu hafta 1 gün rotarlı başladık ama olsunnn inşallah herşey gönlünüzce olur...................

günaydınlar herkese
hafta sonu ve tatil nedeniyle yazamadım pek malum kocişle dışarıdaydık çoğunlukla
herkes iyidir umarım

benim tedavi raporum da çıkmış arkadaşlar bu sabah arayıp öğrendim çok heyecanlandım
bebişime bir adım daha yaklaştım sanki

bu hafta gidip raporumu alacağım

Merhaba Kizçeler
Nasilsiniz Bugün?ebrucum Hadi Bakalim Bir Zorluğu Aştin,gelsin Siradakiler
:smiley-cool:

sağol canım inşallah diğerlerini aşmakta beklediğimden kolay olur bazen çok ümitsizliğe kapılıyorum ama bazende umutla doluyorum bu gün raporumun çıktığını öğrenince heyecanlandım resmen yaasenağlama inşallah hepimiz bebişlere bir an önce kavuşuruz

X