Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

buarada herkesin anneler günü kutlu olsun seneye bebeklerimizz kucağımızda olsun inşallah:dance:

allahım kimseyi yalnız bırakmasın aratmasınnn

dün bebeğe bakarken hepiniz için dualar ettim sizlerede göstersin rabbim dedim isteyen herkese tabikii....

benii düşündüğünüz içinde çooookk mutlu oldummmmmm:teytey:

belirtmeden geçemicem yaniiia.s

allah razı olsun hepinizdenn

:sm_confused:kimseler yoookk:sm_confused:

canlarım bn çıkıyorum yoruldum baya uzanıcam birasss ii bakın kendinizee allaha emanet olunn öptüümmmma.s.

CANIM GÖZÜN AYDIN BEBEĞİN SAĞLIKLIYMIŞ DİĞERLERİ DE HALLOLUR MERAK ETME SEN KENDİNE İYİ BAK Kİ BEBEĞİN DE İYİ OLSUNNN
BU SENİN BEBEĞİN OLMADAN GEÇİRECEĞİN SON ANNELER GÜNÜN SENEYE BEBEĞİNLE GEÇİRECEKSİN NE MUTLU SANA
DARISI BİZİM BAŞIMIZA İNŞALLAHHHH

İYİ GECELER KIZLARR BEN ÇIKIYORUM HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUMMM ALLAH A EMANET OLUNNN
HERKESE TEK TEK SELAMMMMMMM
İYİ GECELERRRRRRR

selam kızlar kambersiz düğün olmazmış ben de geldim tangocum bebeğinin iyi olmasına sevindim canım o akıntıdan bende de çok var listeriadan dolayı 4 kutu antibiyotik kullanmama rağmen geçmedi ıslak kaldıkça da kaşıntı ve pişik yapıyor hatta benim bazen kanıyor bile sana tavsiyem günlük ped kullanma pamuklu çamaşır giy ve sık sık değştir ben faydasını gördüm enfeksiyondur korkma

eylül için çok üzüldüm çok merak ettim bebeğini ama çok şükür iyiymiş nurti söyledi bugün allah birdaha yaşatmasın o sıkıntıyı

bu arada inşallah seneye buradaki herkes anne ve anne adayı olur

günaydınlar hepinize
herkese iyi bir hafta diliyorum
nerelerdesiniz huuuuuuuuuuuuuu

eylül ve tangoo iyi olmanıza sevindim allahım daha iyi etsin inşallah
ayşemcim sende iyisindir umarım

Son düzenleme:
slm kızlar ben geldim tango bebişin iyi çok şükür sende iyi olucan eylül sanada geçmiş olsun bu sıkıntılı dönemi sende atlatırsın umarım biran önce ayşem hoşgeldin sen nasılsın canım .ebru sen nasılsın canım

fafa,aysem,ebru,tuanam saolun canlarım ii dilekleriniz içinn...a.s.

aysemcim akıntım öle çokki günlük ped kullanmassam olmuyoo:1no2:
pamuklu çamaşır giy ve sık sık deiştir demişsin ama ben iç çamaşırını giyer giymez ıslandığını biliyorum o yüzden bnm 5 dk.da bir deiştirmem lazımm sendede varmış zoorr yaa allah sabır versin...

canım ben dıger sıtede sogan suyunu duymustum sen hıc kullandınmı?2 gundur ıcıyorum..onu sorucaktım..

selam kızlar nasılsınız ...ben bu gün çok iyiyimbu gün hemşireler günü kutlamamız var....
sizler nasılsınız
,:teytey:

ne var ne yok kimler varmış bakalımmm nerelerdesiniz burayı iyice boşlamışsınız bakıyom daaa

merhaba Kizlar Nasilsiniz?gri Sayfalari Okuyamadim Inş.iyisinizdir.ben Cuma Günü Aşilama Olucam,dualarinizi Esirgemeyin..

merhabalar arkadaşlar

tangoo bebeğinin iyi olmasına çok sevindim. Umarım seninle ilgili olan sıkıntılardan da tez zamanda kurtulursun

Eylül senin içinde aynı dileklerimi iletiyorum.Allah hayırlısi ile ikinize de bebeklerinizikucağınıza almayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…