Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

semacım aşılaman inşaallah tutar canım ve sağlıkla kucağına alırsın .kızlar banada dua edin . yarın film çektiriyorum açık çıksın tüpler ve acı çekmem umarım fazla .fafatara hemşireler günün kutlu olsun

merhaba Tuanam nasılsın

Sakın bu işlem esnasında gerilme. Kendini kasma hiç...Ben yaptırmadım ama çok yakın bir arkadaşım yaptırmıştı. Hiç bir sorun ve acı yaşamadı. Umarım tüplerinde açık çıkar.Allah hayırlısı ile atlatmayı nasip etsin..

nurcil benimde akıntım vardı kahverengi arada siyah daha bugün bitti adetim 8gün sürmüş oldu benimdefisfisfis

ebus güzel dileklerin için teşekkürler şuan rahatım ama oan gelince umarım gerilmem:a015:

hemen oo eczanede satılan ucuz gebelik testlerinden yaptırıp bu şüphenden kurtulsana Nurcil.
Onlar %90 doğru çıkıyorr.

hiç eczane yok mu?Yoksa tedirgin olma o kadar. Eşin ne zaman gelecek. Evine döndüğünde bakarsın çok geç değilse.

yaa saçmalama..Daha hamile olsanda çok yeni.. 8 ini daha 4 gün geçmiş yani. Dur biraz telaş etme. Bence sen geçen ay 8. de olduğun o kirli kanamayı say.. Öyle düşünürsen daha çok yeni oluyor.. Cuma'da bir test alırsın dediğim gibi. Korma yani ne olcak.Millet bazen 2,5 aylık öğreniyor gebe kaldığını

yaa birşey olmaz. Daha 4 gün geçmiş .Sen bence geçen ay gelen o kurum gibi dediğin kanamayısaymalasın. Cuma da bir test yaparsın olur işte. millet 2,5 aylık öğreniyor gebe kaldığını. İnşş hamilesindir..

tuanam saol canım tebriğin içinnn
nurcil inşallah hamilesindir canımmm
ama bekle adet tarihinden 10 gün sonra olmazsan hala git test yaptır oldu muu

iyi akşamlar ebu saol canım
ALLAH DÜŞÜRMESİN AMA EKSİKLİĞİMİZİ DE GÖSTERMESİNNNyerimseniben

bu gün adet tarihim ve sanki heran gelecekmiş gibi..
hiç takıldığını görmedim kiii sırnaşık şeysırnaşık şey
meret günü gününde olmak zorun da mı

X