Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

KIZLAR ANNELERE GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN GERÇİ HALA ANNE DEĞİLİZ AMA ANNE ADYIYIZ DİMİİİİİ

seninde kutlu olsun fafatara olsun bizde 2009da anne oluruz. belki 2008de hamile kalıp 2009da taze anneler oluruz bizde ne güzel

aaaahhh ahhh herkes seneye beni de anne ya da anne adayı olarak görmek istediğini söylüyor
allahım hepimize göstersin o günleri
çok değişik bir gün benim için bir tuhaf hissediyorum yani
ağlamak ve gülmek arasında gelgitler yaşıyorum

bütün annelerin anne adaylerının ve benim gibi özlemle bekleyen aday adaylarının anneler günü kutlu olsun a.s.a.s.

a.s. anneler gününüz kutlu olsun a.s.
ebrucum ben de aynı yazdığım duygular içindeyim böle hem bi gülesim buruk bişekilde hemde hıçkıra hıçkıra ağlayasım geliyor rabbim tez zamanda hayırlısı ve sağlıkla tez zamanda bizede hamiş kalıp minikleriizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

arkadaşlar hepinizin anneler günü kutlu olsun a.s. şansa bakın ki böyle bir günde adet oldum ne yapalım bir dahaki aya kaldı bütün umutlar senağlama

narincim hamile kalmak için bişey kullanıyomuydun ilaç iğne vs gibi .üzülme canım elbet bizlerde anne olucazyerimseniben

KAÇ KEREDİR İLK SAYFAYA BEN GEÇİYOM YAAA
HAYIRDIRRR
BENDEN BAŞKA GELENN YOKKİİİİİİ:roflol:

merhaba arkadaşlar..hepimizin anneler günü kutlu olsun..
ben annemdeyim eşim pc yi getirmiş bugün işleri varmış heralde..şimdi bana bıraktı alıcak akşama..ama burda wireleles le bağlandım..yan çiftlikte internet var annemde yok..oraya bağlandım ama kopuyo ara sıra..bende fırsat bu fırsat deyip daldım buraya..
bana iyi dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyorum..zor günler geçiriyorum..2 gece hastanede yattım 6 şişe serum yedim..birsürü ilaç şiddetli kanama her an doktor kontrolü..çok kötü ve moralsiz günler geçirdim ama bugün iyiyim allaha şükür..anneler günümü kutlayan birsürü insan oldu bugün..
allaha şükürler olsun bebeğim çok iyi..kanamam olduğu için bu hafta yapılacak olan ikili test ve ense ölçümü haftaya kaldı..şimdide onun için içim içimi yiyor..bakalım ne olacak..dualarınızı bekliyorum..ara sıra girip bakarım..ben yokken boşlamayın haaa takipteyim...:)) hepinizi çok seviyorum...

eylül cnm a.s.anneler günün kutlu olsun bitanem a.s.yüce rabbim hayırlısı ve sağlıkla miniğini sana bağışlayacak:teselli: inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dularımız seninle çok şükür rabbime ki iyi haberlerini aldık
ah be tangocuk sende bi gelseydin hayırlısı ile...

EYLÜLCÜM CANIM GEÇMİŞ OLSUN ALLAH BU GÜZEL GÜNDE BEBEĞİNİ SANA BAĞIŞLASIN ALLAH TAMAMINA ERDİRSİNNN
TANGOCUK DA BİR AN ÖNCE GELSEE İNŞALLAH ODA İYİ HABERLERLE GELECEKKK
BEN OYUNDAYDIM SEYDA GÖRMEDİM MESAJINI BURDAYIM TABİKİ KONUŞALIMMM
NURTİ NASILSIN CANIM NELER YAPIYORSUNNN:1hug:

Son düzenleme:
slm arkadaslar....
herkesin anneler günü kutlu olsun öncelikle....
eylül cüm gecmiş olsun canım allah saglıgına kavustursun seni insallah...
ben iyiyim bugün...
kocamlar gezdik dolaştık bugün...
şimdi eve geldik yordun argın....
sırnaşık şey

OHH NE GÜZEL BİZDE BURDA SABAHTAN BERİ OTIRUYORUZZZ
DIŞARI BİLE ÇIKMADIK YAAA
:çok üzgünüm:

meraba arkadaşlarrrra.s.

beni merak eden herkesten allah binkere razı olsun(etmeyeninde canı saolsun)

dün dr.dan sonra kayınvalideme geçtimm gece geldim eve ve direk yattım bu sabahta misafirim geldi yeni gttiler yoruldum ama olsun gelen arkadaşın henüz 25 günlük bebeği var allahım o nası güzel şey ölee yaaaaaaa:dance:

şimdi gelelim bana dün dr.da ultrasonda gördüm bebeğimi çook şükürr turp gibi keyfide yerinde bacak bacak üstüne atmış yatıyooduusırnaşık şey 540 gr.ve 22 cm olmuş teyzeleri o çook iyi ama ben deilimm

kesin olmamakla beraber idrar yolu enfeksiyonu dedi dr(yeşil akıntı için)sanırım antibiyotik başlıcazz

kaşıntıda karaciğerden geliomuş onun içinde karaciğer tahlili istedi sali günü hastaneye gidip yaptırıcam hem idrar hem ciğer tahliliii bakalım sonuçlar nasıl olucakk hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…