Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

EE LOLİM DE GELMİŞ
MAŞALLAH ÇOK İYİ GÖRDÜM ONU....
EBRUCUM SEMACIM NURTİCİM NASILSINIZ YAAA
MASUMM U DA ÇOK ÖZLEDİMMMMMŞeniz

ben geldim fafarata.....
bugün forum cok sıkıcıydı öyle uzaktan okudum sadece....
canım da cok sıkıldı....
sen nasılsın....
durumlar iyi umarım....:1hug:

kıslar kımse yokmu?sıze bırsey sorucaktım..
benım prolaktın bu ay yaptırdıgım testte 29 cıktı..sızce yuksekmı bır bılgınız varmı?

SMİTER NEDEN CANIN SIKKIN HAYIRDIRRR
ROSEM HOŞ GELDİN BENİM BİR FİKRİM YOK PROOLAKTİN HAKKINDA AMA:1no2:
İNŞALLAH HERŞEY GÜZEL OLURR....

Yaa Benimde Merdiven çikinca çok Ağrim Oluyor Kasiklarimda Yumurtalar çatlamadi Galiba Kist Falan Mi Oldum Sizin De Başiniza Böyle Biir şey Gelmişmiydiiiii

KIZLAR BU GÜN BAŞIMDAN ÖYLE BİR ŞE GEÇTİKİ
SORMAYIN
AZ DAHA ALTIMA EDECEKTİM KORKUDANNNN

CUMARTESİ PENDİK PAZARI VAR ABLAMA KIRMIZI BİR ÇANTA ALDIK İKİ METERE ÖTEDE BİR MAĞAZANIN ÖNÜNE GELMİŞİZ REYONDA PAZARDAN ALDIĞIMIZ ÇANTANIN AYNISI VAR BİZ 40 A ALDIK MAĞAZADA 69 ETİKET FİYATI VAR...
ABLAM DA O SIRA ÇANTAYI BOŞALTIIP KOLUNA TAKAMYA ÇALIŞTI NEYSE ÇANTAYI TAKTI GİDİYORUZ ARKAMIZDAN BİR ADAM GELDİ
GELİN DEDİ O ÇANTAYI NERDEN ALDINIZ GÖSTERİN DEDİ
AANAAAM ORADA ŞAŞIRIP KALDIK BİZİ HIRSIZ ZANNETTİ O KADAR KORKTUM Kİ AMA TABİKİ SUÇSUZ OLDUĞUMUZ İÇİN DE RAHATTIK ALDIĞIMIZ PAZAR TEZGAHINA GİTTİK
VE BU BEY BİZE ÇANTALARI ÇALDIĞIMIZ SÖYLÜYOR SİZDEN ALMADIK MI DİYE SORUNCA ADAM TABİKİ BURDAN ALDILAR AZ ÖNCE DEDİ
MAĞAZADAN GELEN ADAM YARIM AĞIZ BİR ÖZÜR DİLEYİP KAÇTI
BİZ NE OLDUĞUNU ANLAYAMADIK
AKŞAM EVE GELDİM EŞİME OLANLARI ANLATTIM
KEŞKE ŞİKAYET ETSEYDİN DEDİ
SENİ MAHKEMEYE VERECEĞİM BİR SÜRÜ KİŞİNİN İÇİNDE HIRSIZ MUAMELESİ YAPTI DİYEEEE

KEŞKE SÖYLESEYDİM YAAA
:roflol:

Allah Im En çok Iftiradan Korkarim Vallaaa
Insanalri Karalamak çok Kolayyy
Allah Im Beni Helal Yoldan Ayirmasin Kursağimdan Haram Mal Geçirmesinnn

esili benim adetlerim düzensiz değildi ama bugün 12.gün ve hala adet görmedim.dünkü idrar testi de negatifti.ne yapmalıyım bilmiyorum.

sendedemi pko var canim? bence dr.a git adet söktürücü ilac falan verir belki.daha fazla gecikmemis olur en azindan.ama istersen bide kanda gebelik testi yaptir tam emin olmak icin.
fafatara esin hakliymis keske öyle deseydin ama o an aklina gelmezki insanin. benim basimada en cok magazadan cikarken alarmin calmasi geliyor. ne kadar kötü bisey herkesin dönüp sana bakmasi :kızgın: neyseki temiz oldugum anlasiliyor sonundasırnaşık şey

fafatara suçlarken iyide özürdilerken yarım ağız özürdiliyo yani Kötü Kazenkeşke tehdit etseydin

Günaydin Hayirli Pazarlar
Eylül Annesinde Dinlendiğinden Sebep Haber Yok Daha Sanirim
Ama Tango Nerde Ya Hala Bi Ahber Vermedi
Tango Nerdesin Merak Ediyoruz Seni Hayirli Haberlerle Gel Inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

günaydın diyim biraz geç ama yeni kahvaltıdan kalktık
kızlarrr 2 kilo vermişimmmm
bu sabah 84 ü gördümmm
çok mutluyummmmmmm
1 hafta yarın dolacak ve şimdilik 2 kilo iyiiiiiii:dance:

X