Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

fafatara cep telefonundada radyasyon var mesela o nasıl olucak cep telefonu içinde en azından yatarken yatak odasında bulundurmayın diyolar

okudum canım dur bakalım herkes toplanıp yazarsa yaparız listeyi sürekli değiştirmektense bir liste üzerinden yapmak daha iyi olur..
bende şu bilgisayardan uzak durmak istiyorum bir süre...

fafatara kendini suçlama canım bende düşüük yapınca kendimi çok üzdüm benim yüzümden acaba şöyle yaptım ondanmı düştü diye hep kendimi suçladım ama doktor bunun bizimle ilgili olmadığını her gebelikte düşük riski olduğunu söylemişti

Kizlar Bence Bilgisayarla Alakasi Olamaz Düşüklerin,üzmeyin Kendinizi...çok Hamile Insan Biliyorum 8-9 Ay Pc Karşisinda Işine Devam Etti

tedaviyle hamile kalan çok kişide düşük riski var kızlar biliyosunuz...

merhaba kıslar.kk ya alısmanıza sevındım.
sızı burda gormek cok guzel..
dıger sıteden banada maıl gelmıs tc kımlık ıstıyormus bende vermedım.tatlicadiarzu
neyse,kıslar ben bu ay klomen tedavıse baslıyorum.
aranızda yumurta takıbıyle hamıle kalan varmı?

ceylın sende mı dıger sıtedeydın..ben cok fazla takılmıyordum oraya ama arada bır bakıyordum.
nıckım minigimdi..

benim nickim de sema84 tü cnm.
aramıza hoşgeldin.
ben yumurtlama takibindeyim ama iğne ile..hiç klomen kullanmadım.
bu ay 2.takibim.hakkında hayırlısı olsun.

kıslar sıze bırsey sorucam.vajınal ultrasonda doktor muayene ederken yanındakı hemsıreye rakamlar soyledı..acaba soyledıgı rahım kalınlıgımı?gecen sefer 7.7 demıstı.bu ay 5.5dedı..senağlama
eger soyledıgı rahım kalınlıgıysa off bır sorun mu varkı?doktoruma korkudan ormak ıstemedım..bır bılgınız varmı acaba??

rosem bu değerler tam olarak kaçıncı gün değerleriydi canım.....önemli olan bu klaınlıktayken yumurtanın durumu çünkü.. tek başına değerlendirlemez..regliden sonra rahim kalınlığı yaklaşık 3-3.5 mm oluyor ve yumrtanın büyümesi ile kalınlaşıyor...

canım ben buay adet olamadım yaklasık 16.gun gecıktı.yanı bu kalınlık ortalama 44-45.gun kalınlıgı..senağlama

canım doktorum once adet olmam ıcın duphaston verdı.sonrasında klomen verdı.adetın 3.gunu balıcam 5 gun kullanıcakmısım.bırde dedıkı 2 ay takıp yapıcakmıs ardından asılamaya gecelım dedı.ya acaba durumum cok mu kotu kı?bundan 3 ay oncesınde kalınlık 7.7.ydı..senağlama

ya düşündümde şu radyasyon olayı cep telde daha çok yaygın aslında..ama benim korkum düşük tehlikesi değilde ne bilim işte bebekte bir sorun olurmu kalp filan yada beyinsel bir özür allah korusun..onlar geliyo aklıma hep..o yüzden çok tereddütlüyüm...
bu arada rosemcim rahim kalınlığı her tedavide kalınlaşamayabiliyor..bence bu ay doktorun rahim kalınlaşmassa sana adet söktürücü bir ilaç verip adet olmanı sağlayıp diğer ay daha sağlıklı bir tedaviye başlayabilir..ama tabi dr bilir yinede...

anladığım kadarıyla pko lisin.. bizlerde bölesi durumlar yaşanabilirmiş....endometrium kalınlaşmayabilirmiş.. bende yaşıyorum malesef ki....

klomeni ilk kez mi kullanacaksın....belki önceki aylarda yumurtlama olmadığı iin kalışmamıştır da ilaçla kalınlaşır...büyük bir sorun değil...bazı takviyeler gerekebiliyor kalınlaşsın diye...ama ihmal etme her ay takib ettir doktoruna sor.....

rosemcim......
aynı sorunu yasayan biri olarak cevap veriyorum sana....
ilk klomen kullanıp doktora gittiğimde aynı sorunla karsılastım ve bana bu ay hamile kalman cok düşük riskli bi durum dedi....
ama ben hamile kaldım o ay....
allah sana da yardımcı olsunyerimsenibenyerimseniben

canım doktorum pko var felan demedı.sımdı doktorun recete yazıdgı kısma baktım.olıgamame yazıyor.bu pko demek mı?
klomenı ılk defa kullanıcam..ınsallah faydasını gorurum..

ınsallah smıter..

eylulcum doktorum adet sokturucu hao verdı ardından klomene baslıcam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…