Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

ınsallah smıter..

eylulcum doktorum adet sokturucu hao verdı ardından klomene baslıcam..

canım en doğrusu bu zaten önce adetle rahim iç tabakası atılsın ki birdahaki tedaviye rahim kendini yenilesin..ve sağlıklı kalınlaşabilsin..şimdi uzun zamandır da adet görmediğin için bu tarz sorunlar yaşanabilir..ama çok önemli değil bence hele bir adet ol yeni tedavinde sana dua etmek te bizden okyerimseniben

oliganeme adet görememe oluyor rosem bildiğim kadarıyla..onu o duphastonu yazdığı reçeteye yazmıştır.

canım şansınn açık olsun... rabbim rast getirsin.......tedaviyel inşallah herşey düzene girecektirrr....

eee kıslar nerdesiniz bakem ..bu sitenin en müdavimlerini seçiyorum..
1.ceylin
2.smiter
3.fafatara
4.tabiki ben
5.tango
geri kalan arkadaşlar aloooo nerdesiniz ....huuuuuuu

kıslar destegınız ıcın tesekkur ederım..
demek olıgamnero pko degıl.bende sımdı arastırdım yıllık adetın azalması dıyor..
ınsallah tedavıye vucudum guzel sonuc verır..

buarada sızın aranızda oldugum ıcın cok mutluyum..:1hug:

siteyi çözmeye çalışıyorum ben. yoksa buradayım forumu okumadan uyuduğumda bir yanım eksik kalıyor sanki. ama bu ara hamiş haberleri yokya canım sıkılıyor yaaa. yoksa ben mi takip edemiyorum?

amacımız zaten birbirimize destek olmak değilmi neden buradayız ki soracağız ve öğreneceğiz ..bizde seninle olmaktan dolayı mutluyuz canım

kızlar bende mantar oluştu sanırım hamileliği engellermi biliyomusunuz of offffffffffffff

eylülcüğüm nergis 200 den sonra oluyor galiba sen nilüfer olmuşsun canım...bende bunu yazdım ki 1 mesaj daha artım olsun diye......

hem bakayım ben yazmıyorsamda çoklukla burdayımmm....beni niye listeye almadınız... benden iyi kim takip eder sizi.....

öpüyorum hepinizi....

sırnaşık şeysırnaşık şey

sende buldun hazır cevabı gülersin dimi sema ..........
gül ablam gülmek herkese yakışıyorrrrrrr...

takipçi ablam,korkulur senden

BEN ÇIKIYORUM HEPİNİZE İYİ AKŞAMLAR...:smiley-cool::smiley-cool:

sengözlerimebaksanab ben hep yanınızdayımmmm allahın izniyle her zaman....

sanada iyi akşamlar.....:1hug:

vee listemizin başı değerli takipcim hatikaaaaaaaaaaaaa..........
hiç seni unuturmuyum şekerim aşk olsun..
bu arada evet nilüfer yerine nergis yazmışım olsun be o da olur...
ben de kaçtım kociş gelir birazdan yemekleri hazırlıyım ok haydi herkese iyi akşamlar ..yaprak dökümünü izlemeyi unutmayın baybay...

slm ben geldim herkes ii akşamlar deip gtmişsenağlama

komşuya gttim anca düştüm eve falla güseldi günüm yaniiii
buarada ordada tuttumu beni bi kaşıntıı anaam kızarıklıkları görünce halime acıdı kadınlar valla içlerinden biri dediki bnde bişi var tavsiye ederim dedi bi markanın satışını yapıyo onun sabunuymuş kaşıntı için bnde getir dedim evden geitrdi aldım 5 ytl miş saten kollarımda denedim şıp die kesti yan etkiside yok tamamen organik reçetesi bilem var düşünün:dance:birasdan tekrar duşa girip vücudumda denicem onuu inşallh geçer dua edin nolurrr heryerim kaşınıyooo senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…