Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

Kislarr Ben şimdilik Kaçiyommm
Sonra Yine Gelirimmm
Hepiniz Kendinize Iyi Bakinn
Allaha Emanet Olunnnn

kızlar listeyi şimdi oluşturamıyoruz ..edit seçeneği kötü kullanımdan dolayı bir müddet açılmayacakmış ..o yüzden bilgilerinizi edit aktif olunca yollarsanız o zaman oluştururuz olurmu..

kızlar napıyım takmıyım diyorum olmuyo eşimle aram açılıyo neyse bişey dicem ben bu sefer çok az adet oldum neden olabilir acaba geçen ayda bi tuhaftı adetim anlamadım niye böyle oldu:bbo:

selammm ben geldimmmmm
nasılsınız kızlarrrrrr
yeni gelenler hoş gelmişlerrrrrr
herkese çççoookkk selammm
bizim iş bitti bilg. başındayım şu an hadi gelin...

iyiyim canım ya sen nasılsınn adet kanaman az sürmüş...
olsun kafanı takma fazla..
ben de hep az adet görenlerdenimmmm:bbo:

slm tuanam,fafa.
benim adette bu ay 6 gün sürdü ama 3..günden sonra lekelenme gibi oldu hep..

eylül kıı aklıma bişi geldi.
edit seçeneğini beklemene gerek yok.kızlar herkes yazsın süleyin,sen bi kerede yaz sonra.düzenleme yapıcağın zamanda kopyala yapıştır yaparsın

canım kötü kullanım derken birileri msn verip ardından siliyomuş vaya kötü kelimeler kullanıp sonra yönetim görmeden değiştiriyormuş..o yüzden yazıları düzenleme ve silme butonu olan edıt butonu kaldırılmış bir süreliğie..
bu arada saat henüz öğlen olmasına rağmen fafa gelmiş:teytey::teytey:

evet bu gün ameliyatlar erken bitti yaaaaaayerimseniben
sizinle görüşmek çok güzellllla.s

selam sema nsılsını canımmmm
eylül nasıl gidiyor gebelik
bu gün geçen gün anlatömıştım ya iş yerinden bir arkadaş benim doktora gidip hamile kaldı diye bu gün kanaması olmuş
inşallah birşeyi yoktur inşallah annesine bağışlar onu RABBİMMMM

BEN KEYİFSİZİM AMA
EŞİMLE TARTYIŞTIK SABHA HEMDE BİR HİÇ YÜZÜNDEN TTELEFONUMUN ŞARJINI İŞTE UNUTMUŞUM BENDE ONUN KULLANDIĞI TELEFONUN PİLİNİ ALIP BENİMKİNE TAKTIM....
AMA ONUNKİNİ ŞARJA TAKMADIM BANA SABAH ANLAYIBNCA KIZDI
OLSUN HAKSIZIM AMA BANA KIZMASININ ANLAMI YOKTUU
KONUŞMIYCAM ONUNLA BAKALIM NE YAPACAK....sırnaşık şeysırnaşık şey

hıı anladım eylül .benim adetim ilk günden beri lkelenme gibi desem yeridir anlamadım . buarada ilk defa yüzüncü sayfaya benmi yazdım yani

sağol fafacım iyi gidiyor ama çok acıkıyorum..çok sağlam bir kahvaltı yaptım ama şu anda karnımdan acayip sesler geliyor..çok açım ama evde yiyecek bişey yok..kaç gündür alışverişe çıkmıyorum..dolaba fare düşse halime acır valla:1no2::1no2:

yaa senin beslenmen çok önemli yapma böylee
ve bu gün arkadaşlarla konuştuk bilgisayar başında çok zanman geçirmeyin diyor doktorlarr.
ben de ne yapacağımı bilmiyorumm
hamileler ve hamilelik için uğraşanların radyasyondan uzak kalmaları gerekiyormuş.....:1no2::1shok:

ben biraz ara verip dinlenmeyi düşünüyorummmm
bilgisayarda daha az vakit geçirmek istiyorummm
birazdan çıkıyorum başka arkadaşlar girecekk
herkes kendine iyi baksın her akşam 10 dk kadar uğrıycam sadeceee

ben bebeğimi belkide bu bilgisayar yüzünden düşürdüm diye aklıma gelince kötü oluyorummm
senağlama

X