Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

eylül arkadaşım kim gırgır geçtiğimizi söyledi asıl ben anlamadım.farkındaysan pco sayfasındamı konu açsaydık falan dedim en baştan.başka bir siteden gelindi bunu ben biliyorum ama bilmeyen arkadaşlarımız var herkese böyle yaklaşıcaksan ooo işimiz zor.

pat diye sen o siteden misin bu siteden misin dersen tabiki yanlış anlaşılır lütfen...

sorun değil; beni yalnış anlamışsınız der geçerim benim için problem yok..ayrıca istediğim şeyi sorabilirim cevap verip vermemek size kalmış..gırgır konusuna gelince keşke sayfaya girer girmez senin gibi diğerleri de neden geldiğini bildirseydi..ama dedimya sorun değil..gelmek isteyen gelebilir burası herkese açık bir platform..

merhaba eylul 166..aramıza hosgeldınız..
ne ıyı ettınız de geldınız..
(buarada zıyaretcı defterıne mesaj bıraktım..)
guzel paylasımlarda bulunmak dılegıyle..a.s.

ne oldu kıslar yahu..burda bır gergınlık yasanıyor sanırım..klava:

ne oldu kıslar yahu..burda bır gergınlık yasanıyor sanırım..klava:

merhaba rosem

ufak bi sorun sadece ama geçti.bazen insanlar birbirlerini anlamayabiliyo.sanal ortam nede olsa.

neyse ben mutfağa gideyim şimdi masayı hazırlmam gerek.şimdilik herkese iyi akşamlar.

rosemcim hoşgeldin sende canım nasılsın ?gerginlik yok canım hallettik..sengözlerimebaksanab
bu arada bende sana mesaj mıraktım bi baksana

Son düzenleme:
canlarım merhabalar....ben şu yanlış anlaşılma konusuna bi el atmak istiyorum...diğer siteden arkadaşların geleceğini buradaki arkadaşlara belirmiştim...onlarda hay hay memnuniyetle...çok seviniriz dediler...ne kadar güzel dimi...yeni paylaşımlara arkadaşlıklara açık olmak....eskiler yeniler dersek yada bu bölüme sadece dertleşmeye gelcekseniz gelin gibisinden şartlar olmaz...yeri geliyor dalga geçiyoruz yeri geiyor sırlarımızı paylaşıyoruz yeri geldimi de dertleşiyozzz,çözüm arıyoruz.....bu gerginlik de neyin nesi anlamadım..eylülcüm sen neden öle dedin anlayamadım...buradan arkadaşlar katılamıca mı muhabbete yani???yada hep dertleşip üzülecekmiyiz elbette hayır yeri gelcek gır gır geçicez....zeynep arkadaşımda yanlış anlamış diyelim ve bence uzatmayalım..ben kaynaşacağımıza çok inanmıştım o yüzden diğer sitedeki arkadaşlara buraya gelin çağrısı yaptım.....bu durumda kendimi arada kalmış gibi hissediyorum...üzmeyin beni lütfen...burası hepimizze açık bir platform değil mi???:1no2::1no2::1no2:

evrimcim üzülme canım ne bileyim arkadaşlar geldiler birden ne olduğunu anlamadık mesajlardan alıntılar yapıp gülmeye filan başladılar dalga geçiyorlar sandım..ama sonra anlaşıldı..ve çözdük sorunu..
sende bişey söylemedin,eğer kalp kırdıysam üzgünüm..aynı zamanda burasının herkese açık bir platform olduğunu bende belirttim tabiki..ama şu an sorun yok sanırım..

eylülümmm kavgamı var bacım sırnaşık şey ayy sen benim imdadıma ses verdiydin bnde sana yetişiim dedimmmsırnaşık şey

şaka bi yana sorun kalmamış kaynaşmışız ne güsell ama nerde diğerleri nie kimse gelmiyoo simi evrim esili eylül ve ben biz bukadarmıydık yahuuuusenağlama

haydiiiiiiiiiiiiiiiiii canlanın bakalım pko cadılarııılülülülülülü

yettim gari bacılar...sırnaşık şeysırnaşık şey...anaa gelir gelmez sitenin altını üstüne getirmişiz yawww..neyse sorun kalmamış sevindim....bende yoktum bugün kayınanneme gitmiştim geldim yimek yaptım...şimdide burda takılıom....simi tango eylül esili evrimm herkese merhaba arkadaşlar...Şeniz

geliyolar geliyolar yoldalar daha üyelik aktivasyonu bekleyenler var daha ..dökülürler bi kaç güne kadar..eee sen naptın yolladın ananları hadi allah kavuştırsun...sırnaşık şey

ahanda passi de düştü..haydi geri kalanlar takılın peşimize ...
karıştırdım azıcık ortalığı tadı çıksın diye...

anaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm passi gelmiş yahuu hoşgelmişşşşşŞeniz

nassın bacımm sırnaşık şey

kıs kaynanayla aran iyimiKötü Kazen

geldim tabi tangocuk kalırmıyım kambersiz düğün olurmusırnaşık şeysırnaşık şeyiyi çok şükür aramız...kimsenin kimseye zararı yok şimdiliktatlicadiarzu

saol eylülcüm aminnnsırnaşık şey

kıs sen bebeke bişiler aldınmı ben daha hiç bişi almadımfisfisfis

hşgeldiniz kızlarrrrrr a.s. ne mutlu yeni üyelerimiz gelmiş hoşgelmiş Şeniz umarım hep beraber güzel arkadaşlıklar kurarız :dance:

diptisdiptis saol arkadasimm hosbuldukk. bu arada sizin diger yazilariniz takip ediyordum son 2 gündür arada hay su 50 karaktere diyodunuz ya onun ne anlama geldigini bi türlü anlyamamistim:)) ama simdi bende tanistim onla hay su 50 karaktere yaff sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…