Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

merhaba kızçeler ben geldimmm,bugün kontrolüm vardı mımırtalar ufacıkmış daha iğneye devam dedi dr.cum,cmtsi gene gel dedi.:dilcikar:
sizler nasılsınız?ebrulicim demek istediğini anlayamadım sperm konusunda?

Eylülcüm Yanliş Anlamazsan Sana Bişey Diyecem
Hani şu Yaptiğin Liste Varya Canimm
Ona Kimin Hamiş Olup Olmadiğini Hangi Tedavide Olduğunu Falan Yazarmisin Canim
Bölece Birbirimizi Daha Iyi Tanirizzz
Nasil Olurr

Hoşgeldin Ceylincimm
Senin Yumuduklar Biraz Nazli Annesi
Ama Büyüycekler Sen Iğneye Devamm
Onlar Daha Büyüyüp Bebiş Olcek Inşallahhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Eylülcüm Yanliş Anlamazsan Sana Bişey Diyecem
Hani şu Yaptiğin Liste Varya Canimm
Ona Kimin Hamiş Olup Olmadiğini Hangi Tedavide Olduğunu Falan Yazarmisin Canim
Bölece Birbirimizi Daha Iyi Tanirizzz
Nasil Olurr

olur ayşecim o zaman herkes sorununu yazsın hamiş olanlarda yazsın bende güncelliyim olurmu..

İlk olarak ben söyleyeyim.2 yıllık evliyim 1 yıldır çocuk istiyorum,sorunum pko ve eşimde ileri hareket biraz düşük..şuanda 2.iğne ile yumurtlama tedavisindeyim

ya semoşum sana bişey diycem şu yandaki resmin varya ne olduğu hiç belli değil çok merak ediyorum ya ne olduğunu söyle yada değiştir yaw her seferinde çözmeye çalışıyorum beceremiyorum...

3,5 Yillik Evliyim Ilk Günden Beri Bebek Istiyoruzz Iki Tane Erken Düşüğüm Var
Sebebini Henüz öğrenemedik şu An çapada Tedavideyim Ama Hala Testler Devam Ettiği Için Ne Yapacaklarini Bilmiyorumm

deneme deneme deneme

edit edildi, sorun yok

Son düzenleme:
Kisslar O Resimleri Oraya Nasil Koydunuz
Bende Koydum Ama Burda Gözükmüyoo

Eylülcüm Benim Anladiğim Orda Bir Kiz Cocuğu Varr Ayakta Duruyoo

ben 15 aylık evliyim.....
bir kimyasal gebelik gecirdim...
yasın 22....
suan 5 haftalık hamileyim....
cok fazla olmasada pko hastasıyım....
rabbim gönlüne göre versin herkesin:1hug:

şu edit seçeneği moderatör tarafından düzeltilsin listeyi hemen oluşturacağım arkadaşlar ama siz yazmaya devam edin ben alıyorum hepsini..

slm kızlar nasılsınız kaynanam yine eşimi doldurmuş ama ne olduğunu bilmiyorum offfffffffffffff ben cenazemiz vardı annemlere gittim geldim şu film olayıyla uğraşıyom zaten yeterince sorunum var hala kadının derdi ne anlamadım yaaaaaaa bana yüzüme karşı bişey demiyokiiiiii sadece eşime şikayet ediyo ALLLAH büyük bişey demiyorum senağlama yüzüm gülmicekmi benim yaaaaaaaa

tuanam kaynananlar bir sebep olmasına gerek duymadan huysuzluk ve tatsızlık çıkarmaya bayılırlar biliyorsun..bu yüzden umursamamaya çalış ben zamanında çok taktım..şimdi umursamıyorum dibimden ayrılmıyo..şimdi benden iyisi yok aman gelinimde gelinim ..yani çok canım cicim yapınca havalanıyolar..umursamayınca senden iyisi olmuyo..

Tuanacim Canim
üzülme Lütfen Senin şimdi Morale Ihtiyacin Var
Boş Ver Ne Derse Desin Aldirma
Rabbim Görüyoo O Herşeyin En Iyisini Bilirrrr

X