Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

tabi canım kısaca ben üç aşılama ve bir başarısız tüp olmuş genç bir bayanım

sprun önce eşimde sonra ise bende belirmeye başladı FSH yüksekliğii...

tabi çok şükür kii,pozitifliğimle 17'lerde olan fsh'ımı 13'e düşürmüştüm...

sonunda bir tüp denendi ama malesef , negatif oldu.. üzüldüm ama hep başka işlerle uğraştımm çünkii benimm fsh sitrese dayalı:KK43:
ama artık gülme zamanı:)))))) yaw inşş bide biz anne olabilseydik.)))

ceylincim eşimin ileri hareketi 0 'dı bide morfoloji bozukluğu vardı...

ama vitamin hapı kullandı en son.. bide bol bol domates,et,ot :)))
vs. tüketti inanılmaz düzeldi:))
bende kendimi rahat bıraktım fsh düşmeye başladı:)
yaah işte şimdi ise E vitamini,Endol,trental kullanıyor...
ben ise multivitamin,selono-6 (100 mcg) alıyorum hergün bir tane...
yeni tadavi başlangıcımız için hazırlık.)

Anladim Cnm
Benim Eşimde De Ileri Hareket %6.ama Dr.spermleriniz Kötü Demiyor Inatla..

:sm_confused: sizlerin sorunu neydi acaba kızlar?
ne aşamalardan geçtiniz ve şuan ne yapıyorsunuz:kahve:

:nazar:

semacım bizim ilk gittiğimiz dr da eşimden spermiyogram istemişti 65 milyon hareketli sperm çıktı ileri hareketli. gel gör ki dr sonucu hiç beğenmedi 65 milyon çok azmış en az 70 milyon olmalıymış biz inanmadık başka bir dra gösterdik sonuçları bu arada lolinin söylediği ilaçları aldı eşim ve bir soraki sperm sonucu 75 milyon çıktı nitekim 3 ay sonra hamile kaldım yani her dr un bakış açısı farklı

eylülümm seninkii neydi canım?...

canım bende ileri derece pko vardı 2 yıllık evliyim 1 yıldır bununla uğraştık..ve sonunda pko yu yenmeyi başardım..ilaçlarla ve kilo vermemle..ve şu anda hamileyim ve 12 haftama giriyorum..3 ayım bitecek 4.aya giricem..darısı olmayanların başına inşallahhhh...

tango gelmedin mi şekerim meraklandım bak şimdi...hadi gelde iyi haberler ver bize bekliyoruz...

elifim hoşgeldin cnm

kıslarrrrrrrrr dr.dan geliorum acile gttim dr kızarıklıkları görünce küçük dilini yutuyodu nerdeyseesırnaşık şey hamile olman elimi kolumu bağlıyo dedi iğne yapmam lazım ama iğne bebeğe zarar veriyo dedi ilaçda vermedi(bebek önemli yazamam dedi) kadın doğuma sevketmek istedi ama malesef burda kadın doğumcu yok kendi dr.un görsün bu kadındoğumcunun halledeceği bişi dedi nyse baktı baktı ve sanırım gebelikten kaynaklanıyo dedii karaciğerlerin etkilenmiş olabilir dediisenağlama
allerji işi deil bu dedi tahlilleri burda yapmayalım ozaman kendi dr.un ilgilenir dedi

saten benm dr.c.tesi dönüo yurtdışından ozaman gerknler yapılır artık yani katlanıcam anlıcanız

eylülcüm geldim canım

karaciğerlerim etkilenmiş gebelikten galiba ama kesin deil tahliller bi yapılsın öleee belli olcak

ohhh maşallah hamişlerimizii burdan doyasıya tebrik ediyorum :teytey:

canım tangom geçmiş olsun ve hoş bulduma.s.

kıslarr benim işlerim var YOOOLUR BİZEDE DUA EDİNDE BİZLERDE HAMİŞŞ OLALIMM YAF:1rolleyes:

:asigim:

TANGOOOM YAF SABIR GÜLOM İNŞŞ BİŞİİ ÇIKMAS İNŞŞŞ...

YAF NURCİL SEN KİMSİN CİCİMM...
HERŞEY BİRBİRİNE GİRDİ VALLA:)))

X