Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

göğüslerim ve karnım kabarıktan gözükmüooooooooooo bebekle ilgilimi acabaaaaaaaaaaasenağlamasenağlama

selam kıslarr
ben geldimmm
bir kaç gündür işim çoktu giremediydimm
bugün çok mutluyum kısslarr
dün tedaviye başladıkk
çok tatlı ve çok iyi bir doktorum var artık
benim her şeyim rahim filmim bütün testlerim normalmiş çok şükür
eşiminde önceki sperm testlerine baktı güzel normal bir mhamilelik için yetrli gözüküyor ama bide bu hastanede tekrarlayalım sonuçlar çıkıncada ne yapacağımıza karar veririz dedi
şimdi aşkımma mayısın 22 sinde ve 26 sında sperm testi yapılacak
bakalım bundan sonra neler olacakkk

tangocum arka sayfalara henüz bakamadım canım
hayırdır neden üzgünsün tatlımm
rabbim senide meleklerinide korusunn

ayy ne güzell canım haticede gelmişş
seni burdada görmek çok güzel tatlımmm
nasılsın meleğin nasıll inşallah ikinizde çok iyisinizdir
rabbim bütün hamişlari korusun
inşallah en kısa sürede bizede nasip etsinn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

tangocum hemen kendini harap etme öyle bizim bir akrabamız da hamileyken aynı şikayetler yüzünden çok ağlamıştı onun sadece göğüs bölgesi değil bacaklarına varana kadar kırmızı kabarcık olmuştu ve tatlı tatlı kaşınıyordu dra gitti testler falan yapıldı karaciğer kaynaklı olabileceği söylendi meğer vücudunda mikrop türemiş o yüzden kaşınıyormuş tedaviye başladı ve çok geçmeden kurtuldu şimdi 3 yaşında bir kızı var üzülme şutarafagitti

tangocum şimdi okudum canım
üzülme lütfen benimde bir arkadaşım öle olmuştu hamileyken
dr gitti test falan yaptılar ilaç kullandı geçti
çok şükür sağlıklı bir şekilde doğumunuda yaptı
lütfen kendini yıpratma canım
git bi druna içinde rahat olur
rabbim meleğinde senide korusunnn

tangoo canım hemen moralini bozma ne olur inşallah önemli bir şey değildir
dr dan gelince hemen yaz merakta bırakma bizi

tangocum ya üzülme bişey yoktur allerjiktir heralde geçer bir iki güne ilaçla filan..dr un bilir meraklanma..

saolun kıslar
ama neden gelir beni bulur bütün aksilikler anlamadım her ay başıma bişi gelio illaki allah'ın sopası yok böl vuruyo demekkisenağlama
dr.a gidip geliim neymiş yazarım saten

dün hafiften kaşındı göğüslerim ama büyüdüğüne yordum ondan oluyo heralde dedim bi duş aldım bugünde böle olduu ölecem uyuz gibiyim resmen tatlı tatlı kaşınıyorum valla yırttım heryerimi senağlama

Cnm üzme Kendini,vardir Bi çaresi...

Ben De Az önce Patronun Oğluna Yarin Dr.a Gidiceğimi Söyledim.
O Da Iğneleyici Bi şekilde "ne Zaman Bitecek Bi Dr.a Gitmelerin"dedi.
çok Az Düşündüm"ne Zaman Sağsalim Hamile Kalirsam"dedim.sustu Konuyu çevirdi Hemen Ne Zaman Gelirsin Falan Filan..sinir Oldumsenağlama

tangoo
benimde bir arkadaşım hamileliği aşamasında böyle kaşıntılara maruz kaldı.Dr a gitti.Birşey çıkmadı. Kaşıntılar devam etti.En sonunda eşi bankada çalışıyordu. Arşivden pire getirmiş. O yüzden kızcağızda pirelenmişti..
Seni tedirgin etmek istemem ama genede bir kontrol et.Nereden geleceği belli olmuyor bu meletlerin.

anammmmmmmm pirelendimmi kısssssssfisfisfis

ayyyyyyyyy pireye razıyım bebeğe bişi olmasın:roflol:

pire hiç gelmemişti aklıma o yğzden güldüm ama insan pireye bile razı olur bit olmasın da o daha beter
tango ben kötü bişey olacağını zannetmiyorum belki de yediğin bişey dokunmuştur sana alerji yapmıştır herşey beni buluyor diye isyan da etme beterin beteri var bence

vallla böle kızında tüp bebekti. Çok korkmuştu .Ama dr zehirli böcekten kork.Pire bişey yapmaz dedi.

haa bu arada tangoo bu aralar çok çilek yemiyorsundur umarım. Çilek allerjik durumları tetikleyen bir meyveymiş.Çok tüketme emi.yasakkelime

X