Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

iyyiyim semoşcum temizlige başlıycam yarın bugünde dr gidicemde
işte yogunluk var biraz öle yani

günaydın arkidişler...
keyifler nasıl bakalım bugün...
adalex hoşgeldin bacım....
kıss sema ayy inşallah güsel haberler alacaksın...allah yardımcın olsun benimde adet günü yarın....sabah uyanınca elimden öper...tatlicadiarzutatlicadiarzu
masumcum sende güsel haberlerle dön inşallah bugün dr dan...
bende arkadaşıma gidicem kahvaltıya ..öğleden sonra dönerim..
ben yokken çok yazmayın okuması çok zor oluyo sayfalar alıp başını gidio...:bbo::bbo:

Evet Bu Forumda Okumasi çok Zor Oluyor Bir De Hepimiz Birimiz I Bulmasi
Pasicim Inşallah Elini öpmez Seninki Yarin,benimki De Tabii:bbo:

günaydın canım arkadaslarım.....
nasıl bugün herkes....
allah gönlünüze göre versin.....
sema cım insallah adet olmayacan güzel

nisanyagmuru

günaydın güzel arkadaşlarım.
bu site uğurlu gelecek demişsiniz bence de öyle.benim bile umudum var.inşallah hepimiz meleklerimize burda kavuşucaz...
eeee ne var ne yok kızlar?passi,eylül,masum,nurti,nisan,sema,serbey,esili,fafa ve adını hatırlayamadığım herkese güzel bir çarşamba diliyorum.....

Günaydin Simicimm
Neden Ben Bile Diyosunki Cnmcm,eylül Ne Diyodu 1 Yumurta 1 Sperm Olan Herkeste Hamile Kalmak Hayal Değil...
Inşallah Rabbim Sana Tekrar Nasip Edecek Cnm.
Sen Kpss Ye Mi Hazirlaniyorsun?

ben de öyle düşünüyordum her zaman semacım hatta tüm umutsuz arkadaşları böyle diyerek umutlandırmaya çalışıyordum ama psikolojimi mazur görün daha çok yeni.bitti artık önümüze bakalım desem de zaman zaman aklıma geliyor.kpss değil bitanem mali müşavirlik stajı yapıyorum.onun cdleri var onlara çalışıyorum dün yeni bitti şükür....

ama bunları yazdığım için sakın beni umutsuz bitik falan gibi düşünmeyin.pazartesi spora başlıyorum.kilo vericem ve yaza bomba gibi giricem inşallah...saçlarımı da açtırıcam kestiricem.simi imaj değişiminde anlıycağınız...

ben de öyle düşünüyordum her zaman semacım hatta tüm umutsuz arkadaşları böyle diyerek umutlandırmaya çalışıyordum ama psikolojimi mazur görün daha çok yeni.bitti artık önümüze bakalım desem de zaman zaman aklıma geliyor.kpss değil bitanem mali müşavirlik stajı yapıyorum.onun cdleri var onlara çalışıyorum dün yeni bitti şükür....

ama bunları yazdığım için sakın beni umutsuz bitik falan gibi düşünmeyin.pazartesi spora başlıyorum.kilo vericem ve yaza bomba gibi giricem inşallah...saçlarımı da açtırıcam kestiricem.simi imaj değişiminde anlıycağınız...

arkadaşım senin adına çok sevindim spor değişim yaza girerken moral olur sana.şakkıdı

Simicim Biliyorum Cnm Sen çok Güçlü Bi Insansin,sana Kolayliklar Sinavinda,kilo Verme Savaşinda,benimde Vermem Lazim En Az 5 Kg :KK43::KK43:

mutfak dolapları temizleyim deidm
ama karnıma bir agrı girdi anlatammam üff ya nerdne çıktı bu ağrı şimdi

EYLÜL YAZDIĞIN YAZIYI ÖGRMEDİM KAÇIRMIŞ OLABİLİRİM
KIRGINLIK OLAYINA GELİNCEDE BN SANA GÜNLERCE MSN DNE OLSUN FORUMDAN OLSUN ÖZÜR DİLEMEYE ÇALIŞTIM.

ÇOK HAASSA OLDUGUMU ANLATTIM
AMA SEN TERCİHİNİ KONUŞMAMAKTAN YANA KULLANDIGIN İÇİN SANADA SAYGI DUYDUM HEPSİ BUKADAR

BENİM KİMSEYE DARGINLIGIM KIRDGINLIGIM FİLANDA YOK
BANA NASIL DAVRANILIRSA ÖYLE DAVRANIYORUM

masummcum sen hamilesin hassassın e ben neyim peki bende hamileyim ve yeteri kadar bende hassasım..beni feci şekilde tersleyen bir insana bırak biraz bende kapris yapayım değilmi...ama dediğim gibi herşey orada kalsın biz arkadaşlığımıza kaldığımız yerden devam edelim..ben kimseyle küs kalamam ..sana öpücükler yolluyorum..a.s.
bu arada seyda ve adalex sizi gördüğüme sevindim..hoşgeldiniz...
kıs nisoş yakaladım seni sayfalara bakmadan geçiyon hııııı..nerden biliyon diyceksin..hamişlik nasıl gidiyo dedim cevap yok ....neyse öle olsun ...

masuuum dikkat et kendine canım ya...
benim cok agrıyo karnım...o yüzden bişey yapamıyorum

X