Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

neslicim pes etme hemen karıştıra karıştıra öğrenilio hiç merak etme....

ayyy arzunun göbüşünü görünce nasıl heveslendim...
bende yastık koyup bi bakayım nasıl görünüom bari..
başka türlü hevesimi alamıcamsenağlamasenağlamasenağlama

zamanla çözeceğiz ama o zamana kadar epey uğraşacağız..

bu gün bursaya bereket yağdı....rabbim evlerimizide bebeklerle bereketlendir..aminn..

seydacığım burda olan arkadaşların yazılarının yanında yeşil yanıyor.....burdayız hep alışmaya çalışıyoruz...

Kizlar Beni Merak Etmişsiniz Tşk Ederim Ama Ben Dr Yarin Gidicem
Bugün Kociş Balkonlari Temiledi Bende Yanind Adurdum Sonrada Dizi Derken Ancak Gelebildimm

kıs masumm sana hoşgeldin dedik ilk geldiğinde..tatsızlıklar orda kalsın dedik bizi yine insan yerine koymadın.bir selam bile vermedin..

EYLÜL YAZDIĞIN YAZIYI ÖGRMEDİM KAÇIRMIŞ OLABİLİRİM
KIRGINLIK OLAYINA GELİNCEDE BN SANA GÜNLERCE MSN DNE OLSUN FORUMDAN OLSUN ÖZÜR DİLEMEYE ÇALIŞTIM.

ÇOK HAASSA OLDUGUMU ANLATTIM
AMA SEN TERCİHİNİ KONUŞMAMAKTAN YANA KULLANDIGIN İÇİN SANADA SAYGI DUYDUM HEPSİ BUKADAR

BENİM KİMSEYE DARGINLIGIM KIRDGINLIGIM FİLANDA YOK
BANA NASIL DAVRANILIRSA ÖYLE DAVRANIYORUM

ii geceler arkidişler...
benimde belim ve kasıklarım ağrıo...
ben çıkıom bu akşamlık

hepinize kokulu öpücükler passicikten..ŞenizŞenizŞenizŞeniz

fafacim beni sormussun canim iyiyim cok sükür sen nasilsin? iki saattir tv nin basindaydim bi türlü bakamadim. kizlar bende ayni sizin gibi düsnüyorum bu site herkese ugurlu gelecek insalllahhhh..
öpüyorum hepinizi iyi gecelerrrŞeniz

:kimse benım geldığıme sevinmedi galıba bende aranıza ancak sabahları ve akşamları katılabılıyorum işimden dolayı

günydınlarrrr

aşk olsun adalex niy sevinmeyelim
sabah ya kimse yok daha o yüzden sessiz buralar hoşgeldin cnm

Günaydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin....

Adalex Hoşgeldin Arkadaşim...

Masumcum Eşin Ne Güzel Yardim Etmiş Sana Aferin Onaaaaaa

Serbey Slm,kendini Tanitabilir Misin?yerimseniben

MERHABA CEYLİN TABİKİ BEN PCOLUYUM UZUN ZAMANDIR BU SİTENİN TAKİPÇİSİYİM.AYRICA ARKADAŞLARIMIZI DİĞER SİTEDEN DE OKUYORDUM.BURAYA GELDİKLERİNİ GÖRÜNCE SEVİNDİM.EN SON AŞILAMA YAPTIRDIM TUTMADI ŞUAN BEKLEMEDEYİZZZZZZ

YA SEN

evet serbeycim eşim yardım eder
hamile kalmadan öncede yapardı şimdi iki katı yapıyor
mecburen

Ne Güzelll çok şanslisin Benim Eşim Temizlikten Pek Anlamaz Mutfak Işinde Iyidir Ama Temizlik Fisir

serbey cnm hakkında hayılrısı olsun inşallah tedavisiz gelir bebeğin...
ben de pko...bu ay ilkkez yumurtlama takibi yaptırdım 15.de çatlatma oldum yarın adet günüm beklemedeyim.
bu arada öbür forumdaki ismim sema84 tü..

MASUM GIII SEN NASSIN NE VAR NE YOK?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…