Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Kızlar ben listeye sonradan katılmıştım. Bir arkadaşımızın da okumasını kaçırmışım. Okumadıklarım hakkını helal etsin.

İhlas, Ayet-el Kürsi, Salat-ı Tefriciye benim önerilerim.

DUAMIZ 1001 SALATEN TÜNCİNA
"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ ındeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

DUA SIRASI: M Maviiiii000

1. M Maviiiii000
2. C ChillOutt
3. denizinmavisi
4. @brkycn
5. N Nihna1718
6. Gulay_u
7. stanki
8. U umuut19
9. D _donukpudra_
10. Matchteacher
11. M mrp
12. N nillgunn
13. @Saadetim33
14. MeyraD
EN AZ 100 SAYI ALMAYA ÇALIŞALIM.
Dualarimiza estagfirullah el azim ile baslayalim.
Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

Üst üste 2 kişinin duasına mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 1001

Son düzenleme:
Kızlar hakkınızı helal edin
Beni listeden çıkarabilir misiniz
Ezberimde yok ve çok yoğun çalışıyorum
Kimsenin hakkına girmek istemiyorum
Nolur kızmayın
Allah’a emanet olun
İnş işlerim azalınca tekrar katılırım aranıza

Arkadaşlar rica etsem biriniz okumaya nasıl başladığınızı yazabilir misiniz? Başlangıçta sadece "Estağfirullah el Azim" mi diyoruz yoksa "Estagfirullahelazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh" mi? Her duadan önce Euzubesmele mi çekiyoruz yoksa sadece Besmele mi? Bir de niyet edecek miyiz, edeceksek nasıl? Bitirdikten sonra ne diyorsunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

Canim ben kendi adima her duadan once istigfar okurum en kisa sekli estagfirullah elazimdir. Sonra 11 ihlas 1 fatiha okurum salavat okurum sonra dualari okurum salavatla bitiririm. (3 ihlas 1 fatiha da okuyabilirsin tercih senin)
Ayrica salavatlarda euzubesmele cekmene gerek yoktur ama istersen cekebilirsin canim.

Çok teşekkür ederim. Peki okuyup bitirdikten sonra "şu kişiye hediye ettim" gibi söylememiz gereken bir şey var mı?

Çok teşekkür ederim. Peki okuyup bitirdikten sonra "şu kişiye hediye ettim" gibi söylememiz gereken bir şey var mı?

Canim baslarken su arkadasimin niyeti icin diye niyet esebilirsin ya da duasi okunan arkadas duasini paylasmissa o duasi niyetine baslarsin bitirince de Peygamberimize hediye edersin. Okunan salavat hurmetine arkadasimizin duasinin kabul olmasini dilersin ve bitirirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…