Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Hepinize iyi akşamlar kızlar. Benim malum doğum yaklaştı, şu an net bir gün yok ama her an gelebilir. Listenin yarısındayken doğum olur da tamamlayamazsam diye korkuyorum. O yüzden ben bu listede olmayım. Kimsenin hakkına girmeyim. Yine doğum dönüşü katılırım inşallah salavat, esma okunacak olursa.

Aklımdasın canım hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah. Biz buradayız ne zaman istersen :)

Guzel haberlerini bekliyoruz canim. Zaten biliyorsundur ama Meryem suresini erkekse yusuf suresini oku canim. Hayirli olsun simdiden.

DUAMIZ 1001 EDRİKNİ SALAVATI

Es-Salâtu ve’s-selâmu aleyke yâ Seyidî yâ Rasûlallah, huz biyedî, kallet hîlletî, edriknî - edriknî - edriknî (3 defa okunuyor) bi-lûtfike ve keremike yâ sâhibe’l-lûtfi ve’l-ihsâni şey’en lillâh”.

Mânâsı: “Ey seyyidim/efendim, yâ Rasûlallah salât ve selâm senin üzerine olsun. Elimden tut (yardımını esirgeme); gücüm-kuvvetim eksildi, çaresiz kaldım (sıkıntıdayım)! Yetiş, yetiş, yetiş; ey sırf Allah için lûtuf ve ihsan sahibi olan (Peygamberim), lûtfunla-kereminle (yetiş; cömertliğinle ikram ve ihsan eyle)”
DUA SIRASI: M Maviiiii000

1. @MevsimlerdenSonbahar
2.@denizinmavisi
3. @brkycn
4. Gulay_u
5. stanki
6. N nillgunn
7. Safsarisin
EN AZ 100 SAYI ALMAYA ÇALIŞALIM.
Dualarimiza estagfirullah el azim ile baslayalim.
Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

Üst üste 2 kişinin duasına mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 1.001

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…