Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Yani 380 sayfa sohbeti okuyacaktım öyle mi? Madem kurallar konusunda o kadar titizsiniz yeni biri katıldığında özel mesajla veya ismini etiketleyerek kuralları atabilirsiniz değil mi. Okuduğuma okuyacağıma pişman ettiniz.

C ChillOutt veya her kim ilgileniyorsa çıkarın beni listeden.

Ben sizi pişman edecek bir şey söylemedim. Ayrıca 360 sayfsyı okumanıza gerek yok etiket yaptığımız listeyi okumanız sizin için yeterliydi. Kimseyi xorla tutmuyoruz gönül rızası isteyerek hakka girmemeye çalışarak okumak bizim için önemli. Siz bilirsiniz çıkabilirsiniz

Okuma için pişman olacak bir durum yok ferdaw
Hepimiz Allah rızası ve hacetlerimiz için okuyoruz.
3 kişinin duası bitti ama hepimizin sorduğu sorular bitmedi.
Aslında ara ara ayrıntılı açıklamalar yapıldı.
M Maviiiii000 arkadaşımız da bunu söylemek istedi,niyeti kötü değil,eminim.

O listeye eklendiğimde bana bildirim falan gelmedi. Hatta bildirim geliyor mu diye soruldu orada okursanız. Şimdi o sayfayı okuyorum, bilginize.

O listeye eklendiğimde bana bildirim falan gelmedi. Hatta bildirim geliyor mu diye soruldu orada okursanız. Şimdi o sayfayı okuyorum, bilginize.
Bildirim bazen bana da gelmiyor.
Topiği kendim arayıp buluyorum okunmayan en son mesaja git butonuna basıp takip ediyorum.

Sayı bittikten sonra okumuş oldum, o yüzden öyle yazdım. Okuma için pişman olduğumdan değil. O ara ara yapılan açıklamaların hiçbirinde bana bildirim gelmedi.

Bildirim bazen bana da gelmiyor.
Topiği kendim arayıp buluyorum okunmayan en son mesaja git butonuna basıp takip ediyorum.
Site kurallara o kadar hakim değilim canım, üye olalı çok olmadı. Takip ettiğim birkaç konu var, bir sürü sohbet dönüyor, hepsini okumuyorum çoğu zaman. Çoğunun konuyla bir alakası olmuyor ne yazık ki.

Site kurallara o kadar hakim değilim canım, üye olalı çok olmadı. Takip ettiğim birkaç konu var, bir sürü sohbet dönüyor, hepsini okumuyorum çoğu zaman.
Anladım,şimdi az çok duruma vakıf oldunuz.
Bundan sonra zorlanmadan takip edebilirsiniz diye düşünüyorum.
Niyetlerimizi bozmayalım,şeytana fırsat vermeyelim.

Tamam bizde hakim olunsun diye hata yapan arkadaşlara sabırla anlatıyoruz canım biziö kötü nyetimiz nerde var? Uzun uzun anlatıp defalarcada etiket yapılıyor niyetimiz belli
Bu konuda haklısınız.
Çok defa açıklama yapıldı.
C ChillOutt 'un sabrına hayran kaldım.

Tamam bizde hakim olunsun diye hata yapan arkadaşlara sabırla anlatıyoruz canım biziö kötü nyetimiz nerde var? Uzun uzun anlatıp defalarcada etiket yapılıyor niyetimiz belli
Siz de haklısınız, defalarca açıklama yapmak zordur. Nihayetinde baya birikmiş bir konunun üzerine geldim ve bildirim gelmediğinden geriye dönüş yapıp okumadım. İlk başladığımda da benim yerime bir arkadaş okumuştu, sonra dahil oldum. Sert çıkışım için üzgünüm. Hakkınızı helal edin. M Maviiiii000

Helal olsun önemli olan sonuç kimse kimseyi yanlış anlamasın .

Arkadaşlar bugün yeni okulumda ilk iş günümdü.
Dün gece çok az uyudum ondan mı bilmiyorum ikindiye doğru migrenim tuttu.
İki kuvvetli ağrı kesiciye rağmen hafiflemedi başağrım.

Daha da kötüleşme ve hiç okuyamama ihtimali nedeniyle,akşam namazından sonra hacet namazımı kıldım.

@ChillOutt'un yazdığı şekilde istigfar ve salavatla başlayıp diğer sureleri ve 1 adet
Yasini şerifi okudum.
Kalan 40.
Sizler de yatsıdan sonra devam ederseniz memnun olurum.

DUAM:
Ya Rabbim.
Oğlum Yusuf'a basiret ve kuvvetli iman nasip eyle.
Oğluma gireceği üniversite sınavında,
hakkında hangi bölüm hayırlıysa,
ona girecek puan almayı nasip eyle.
Oğlumun bahtını açık,
nasibini gür eyle,
aminnn.

Şimdiden hepinizden Allah razı olsun.
Allah hepimizin dualarını kabul eylesin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…