Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Kızlar hepinizden Allah razı olsun, başta C ChillOutt senden canım birbirimizi hiç tanımamıza rağmen dua etmemize vesile oldugun için.Ogleden sonra bende fazlasıyla okur bitiririm inşallah şimdi sağlık ocağında biraz içim var dua sahibi neden okumuyor diye düşünmeyin lütfen

Canim dua sahibi en son kalan sayiyi alacak ki fazla okunmasin. Listede de yaziyor belki gozunden kacmis olabilir. Amac her nefesten dua almak ve herkesin her okumaya katilmasi.
Allah senden de razi olsun ozenle liste takip ediyorsun. Ben de dun gece okudum yetismezse yine okuyacagim o yuzden buralardayim ama herkes katilmayinca uzuluyorum :KK43: yoksa zor degil okuyup bitirmek.

Tamam canim ananem 1 ben 2 diye ayirmamistim da ondan oyle yazdim C ChillOutt

Valla canim ben 2 gundur arkadaslarimizin duasi bitsin diye dun 7 okudum kendi siramda 10 okudum. Bu gun arkadasimiz icin dun gece 4 okudum bu gun bitmezse yine okuyacagim.
Herkes kendi sirasinda nasil okunmasini istiyorsa arkadslarimiza da ayni ozeni gostermeliyiz diye dusunuyorum.

Valla canim ben 2 gundur arkadaslarimizin duasi bitsin diye dun 7 okudum kendi siramda 10 okudum. Bu gun arkadasimiz icin dun gece 4 okudum bu gun bitmezse yine okuyacagim.
Herkes kendi sirasinda nasil okunmasini istiyorsa arkadslarimiza da ayni ozeni gostermeliyiz diye dusunuyorum.
Haklisin canim aksama kadar okurum insallah daha ama yanlis anladin sanirim baska durumlarim oldugu icin cok okuyamadm ozen gostermedigimi dusunme lutfen hakkini da helal et valla

X