Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

41 YASİN SÜRESİ OKUYORUZ-

11.06.2019 aksam namazina kadar bitiriyoruz arkadaşlar.

Dua Sırası : M Maviiiii000 M Maviiiii000

Duası : Rabbim maddi manevi tüm sıkıntılarımı feraha çıkarsın inşallah

1. ChillOutt
2.
MevsimlerdenSonbahar
3. Sunay9876
4. @derin sularda
5. [IMG alt="kurabiyekokusu78"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/555/555397.jpg?1559676989[/IMG] kurabiyekokusu78
6. DantelKiz DantelKiz DantelKiz DantelKiz
7. B Beto2012 B Beto2012
8. Busssraa Busssraa Busssraa Busssraa
9. @terliksi06
10. @HuzunluMedusa (anneannesi)
11. @tugce0640
12. @ferdaw
13. @Hurma99
14. @Rojjin
15. sera44 sera44 sera44 sera44

Dualarımıza yatsı namazından sonra başlayıp ertesi gün akşam namazına kadar bitireceğiz.

Her sürenin etkili olduğu saatler vardır Yasin Süresinin de yatsı namazından sonra ve sabah namazından sonradır, bu sebeple yatsı namazından sonra listemizi başlatacağız.

Sayilarimizi okudukca okudum seklinde yazacagiz ki duasi yapilan arkadasimiz duasinin bittigini gorebilsin. Duasi bitince dua etmek isteyenler de olacaktir.

@MevsimlerdenSonbahar ya da @ChillOutt burada değilse, dua sırası gelen arkadaşımız yatsı namazından sonra dilerse hacet namazını kılıp listeyi başlatabilir.

Okumalarımız kalan usulü yapılacak. Herkes okuduğu sayıyı yazıp kalan sayıyı belirtecek.

Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah.

En az 2 yasin okuyalım okuduktan sonra okudum diyerek sayıdan düşüp kalanı yazalım.

Duası okunan kişi son kalan sayıyı alacak ki fazla okunmamış olsun

KALAN: 8

Kizlar onemle rica ediyorum sizlerden cok sohbet muhabbet oluyor dolayisi ile sayfalari okumaktan duaya odaklanamiyoruz.

Ozelimi actin gerekirse oradan yazabilirsiniz.

Okudukca okudum yaziyoruz ve her sorunuzun cevabi listede var.

2 tane daha okudum
Kalan 6

Kizlar ezberimde olan bir sure. Gerekirse hepsini ben okurum. Amacimiz her nefesten bir dua almak. Herkes herkesin okumasina katilsin isteriz. Toplu duanin amaci budur.

41 YASİN SÜRESİ OKUYORUZ-

12.06.2019 aksam namazina kadar bitiriyoruz arkadaşlar.

Dua Sırası : Sunay9876 Sunay9876

Duası : Rabbim kardeşim Serhat'ın sıkıntılarını feraha çıkarsın inşallah

1. ChillOutt
2.
MevsimlerdenSonbahar
3. Sunay9876
4. @derin sularda
5. [IMG alt="kurabiyekokusu78"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/555/555397.jpg?1559676989[/IMG] kurabiyekokusu78
6. DantelKiz DantelKiz DantelKiz DantelKiz
7. B Beto2012 B Beto2012
8. Busssraa Busssraa Busssraa Busssraa

9 @HuzunluMedusa (anneannesi)
11. @tugce0640
12. @ferdaw
13. @Hurma99
14. @Rojjin
15. sera44 sera44 sera44 sera44

Dualarımıza yatsı namazından sonra başlayıp ertesi gün akşam namazına kadar bitireceğiz.

Her sürenin etkili olduğu saatler vardır Yasin Süresinin de yatsı namazından sonra ve sabah namazından sonradır, bu sebeple yatsı namazından sonra listemizi başlatacağız.

Sayilarimizi okudukca okudum seklinde yazacagiz ki duasi yapilan arkadasimiz duasinin bittigini gorebilsin. Duasi bitince dua etmek isteyenler de olacaktir.

@MevsimlerdenSonbahar ya da @ChillOutt burada değilse, dua sırası gelen arkadaşımız yatsı namazından sonra dilerse hacet namazını kılıp listeyi başlatabilir.

Okumalarımız kalan usulü yapılacak. Herkes okuduğu sayıyı yazıp kalan sayıyı belirtecek.

Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah.

En az 2 yasin okuyalım okuduktan sonra okudum diyerek sayıdan düşüp kalanı yazalım.

Duası okunan kişi son kalan sayıyı alacak ki fazla okunmamış olsun

KALAN: 41

X