Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

41 YASİN SÜRESİ OKUYORUZ-

11.06.2019 aksam namazina kadar bitiriyoruz arkadaşlar.

Dua Sırası : M Maviiiii000

Duası : Rabbim maddi manevi tüm sıkıntılarımı feraha çıkarsın inşallah

1. ChillOutt
2.
MevsimlerdenSonbahar
3. Sunay9876
4. @derin sularda
5. telasememuresi
6. DantelKiz
7. B Beto2012
8. Busssraa
9. @terliksi06
10. @HuzunluMedusa (anneannesi)
11. @tugce0640
12. @ferdaw
13. @Hurma99
14. @Rojjin
15. sera44

Dualarımıza yatsı namazından sonra başlayıp ertesi gün akşam namazına kadar bitireceğiz.

Her sürenin etkili olduğu saatler vardır Yasin Süresinin de yatsı namazından sonra ve sabah namazından sonradır, bu sebeple yatsı namazından sonra listemizi başlatacağız.

Sayilarimizi okudukca okudum seklinde yazacagiz ki duasi yapilan arkadasimiz duasinin bittigini gorebilsin. Duasi bitince dua etmek isteyenler de olacaktir.

@MevsimlerdenSonbahar ya da @ChillOutt burada değilse, dua sırası gelen arkadaşımız yatsı namazından sonra dilerse hacet namazını kılıp listeyi başlatabilir.

Okumalarımız kalan usulü yapılacak. Herkes okuduğu sayıyı yazıp kalan sayıyı belirtecek.

Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah.

En az 2 yasin okuyalım okuduktan sonra okudum diyerek sayıdan düşüp kalanı yazalım.

Duası okunan kişi son kalan sayıyı alacak ki fazla okunmamış olsun

KALAN: 41

Son düzenleme:
3 aldım Kalan: 38

canım okudukça yazalım olur mu. duası biten arkadaşımız duasının bittiğini görsün. Hediye etmek isteyenler olacaktır. Ben kendi adıma her duamı başta Peygamberimiz olmak üzere hediye ederim. Yasin hediye edildiğinde bölünmez tam ulaşır. Duasını yapmak isteyenler de olacaktır.

Canım şimdi okumaya başlayıp yarın akşam namazina kadar bitirmemiz mi lazım anlamadım orayı

Canım şimdi okumaya başlayıp yarın akşam namazina kadar bitirmemiz mi lazım anlamadım orayı

CANIM ŞİMDİ OKUYORUZ ŞU KADAR OKUDUM ŞU KADAR KALDI DİYORUZ. BU AKŞAM MÜSAİT DEĞİLSİNDİR, YARIN AKŞAM NAMAZINA KADAR OKUYUP YAZARSIN. AMACIMIZ YARIN AKŞAM NAMAZINA KADAR 41 YASİN OKUMAK.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…