Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Demek önceden takip edip bize katılmıyordun:olamaz:
Acik soyliyim bukadar yorum yapildigindan bile haberim yoktu. Bdv de takiliyordum sonra bildirim gelince bir bakip iki dk da karar verip oyumu kullanip hooop bdv ye:oops:

Simdide burayi okumaktan bdv firsatim olmuyor, yorum yapamiyorum genelde ama tum sayfalari okudum:süslü:

Acik soyliyim bukadar yorum yapildigindan bile haberim yoktu. Bdv de takiliyordum sonra bildirim gelince bir bakip iki dk da karar verip oyumu kullanip hooop bdv ye:oops:

Simdide burayi okumaktan bdv firsatim olmuyor, yorum yapamiyorum genelde ama tum sayfalari okudum:süslü:
Tamam öyle olmasına sevindim:KK19:Yoruma daha fazla katıl bundan sonra:KK60:

Tamam öyle olmasına sevindim:KK19:Yoruma daha fazla katıl bundan sonra:KK60:
Insallah. :KK200:

Gerci bebem hep elimi kolumu cekistiriyor herseye dahil olmak istiyor biseyler yaziyorsam tuslara basiyor:KK48:

Sekil A
IMG_20181121_161227.jpg

Hingel yapiyor:KK70:

Piti yemeği ve lohusa yemeklerini yapanları tebrik ederim çok güzel ve değişikler.
İnegöl köfte de zaafım olan bir yemek , onu da çok güzel yapmış yapan arkadaş ellerine sağlık.

Amaaa beyti sarma beni benden aldııı:confused: oyum beyti sarmaya. Herkese başarılar.

Piti yemeği ve lohusa yemeklerini yapanları tebrik ederim çok güzel ve değişikler.
İnegöl köfte de zaafım olan bir yemek , onu da çok güzel yapmış yapan arkadaş ellerine sağlık.

Amaaa beyti sarma beni benden aldııı:confused: oyum beyti sarmaya. Herkese başarılar.
begenmenize cok sevindim, teşekkür ederim:KK36:

Onceden iki oy kullanabiliyorduk simdi niye bir oy:KK12:

Basma kadayif ve kunefe arasinda kaldim kunefenin peyniri celdi aklimi.

Erkeklerde uye olabilseydi esimin oyu direk basma kadayifaydi:kk77:
Eşini dinleyeydin iyiydi :KK45:
Saolasın kuzum beğendin ya yeter :KK60:

X