Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
:halay::halay:
Tatlı su mu yoksa deniz mi?
Deniz canım geçen sefer iskorpit yakaladı bayağı da büyüktü eti harikaydı yine onun gibi bı balık istiyordu gerçi ne çıkarsa razı ama :KK70: küçük denk gelmiş geri bırakmışlar

Oyum pideli köfteye gitti :KK200:
_CaNanSu_ _CaNanSu_ güzellik sunumun ve tarifin harikaydı, pidelerini de elde açıp yaptığın için oyum senindir :KK60:
Umarım güzel sonuçlar alırsın gülüm, başarılar diliyorum :nazar:

Teşekkür ederim canım ❤❤❤
Beğenmene çok sevindim...
Inşallah canım bende başarılar diliyorum tarifine inaniyorum:kk77:

5 favorimden ikisini madalyalı diye eledim. Kalanlardan da en çok yarışmaya katılana verme kararı aldım.Oyum mantıya hiç affetmem, haşlanmış makarnanın üstüne sarımsaklı yoğurtla bile bayılırım. :KK45:
Çok teşekkür ederim canım :KK36: en çok katılanlarda demirbaşlardan oldum bende ama bir madalyam bile yok:KK70: ama beğenilmesi beni çok mutlu ediyor :KK36::KK9:

Ben yine hiç seçemedim kura çektim yoksa seçmem imkansızdı her kategori böyle oluyor karar veremiyorum o_O ellerine emeğine sağlık canım:KK15:
Kura çekimi aklıma gelmedi bu sefer, bazen ben de kura çekiyorum. Dolma basma kadayıf, beyti, pideli köfte, içli köfte ve mantıya kadar indirdim en son. Zor karar verdiğim kategorilerde biri oldu. Senin de ellerine sağlık canım benim.

X