Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Sagolun canlarım
Evet tek kalp be bebek vardı. Tedaviden sonra gelişen foliküller de vardı. Sanki yumurta takibine gider gibi hissettim. O karın agrısı yapıyormuş. Gebeliğin salgıladığı östörojen hormonu İle büyümüşler. 10 cm den küçük dedi. Cuma tekrar cagırdı. Agır iş yapma, bol su ve yürüyüş dedi. :110: ayakta pıhtılaşma yapar dedi. Göbekten clexane iğne kullanıyorum. O yuzden sorun olmaz dedi. Bakalım inşallah yok olurlar
Kistmi olusmus yani?

Ayakta pihtilasma ne oluyo? Trombosit mi?

Kistmi olusmus yani?

Ayakta pihtilasma ne oluyo? Trombosit mi?
tüp bebek tedavisinde yapılan yumurta geliştirici ignelerin etkisi canım. 19tane toplanmıştı ya, bunlar da geriden gelip büyümüşler. Pıhtılaşma olayını bende anlamadım. Dr. Öyle dedi o_O

C A N O C A N O canim tebrik ettim mi hatirlamiyorum ama tebrik ederim sağlıcakla gelsin. Darisi isteyen herkese:KK200:
Sagol canım darısı sana ve tüm isteyenlere olsun :KK60:

tüp bebek tedavisinde yapılan yumurta geliştirici ignelerin etkisi canım. 19tane toplanmıştı ya, bunlar da geriden gelip büyümüşler. Pıhtılaşma olayını bende anlamadım. Dr. Öyle dedi o_O

Sagol canım darısı sana ve tüm isteyenlere olsun :KK60:
Canim ogne vurulunca asilamada benim yumoslarda kist olmustu. Gebelik ilerledikce kayboluyolqr..ama ilk bi kac ay kasik agridi yapiyo

X