Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Iyiyim boncuum yaa:)) oylamayi bekliyoruz hrp birlikte :)) simdi cocuklari yatrcaz bugun az gec kaldik:) curcuna var ylbirazdan yani:) oturup avlu izlicektim hayal oldu:))

Sen nasilsin boncuum:)
Yeni başladı avlu ben de izliyorum:)
Allah kolaylık versin canım:KK200:
İyiyim canım sağol:KK15:

Öyle mi ben kaçırdım:halay:Hadi hayırlı olsun canım çok şükür:dua:Sağlıkla kucağına alırsın inşaalalh:KK60:

Hey gozun aydinnnnn:)) tek kalp mi:))
Sagolun canlarım
Evet tek kalp be bebek vardı. Tedaviden sonra gelişen foliküller de vardı. Sanki yumurta takibine gider gibi hissettim. O karın agrısı yapıyormuş. Gebeliğin salgıladığı östörojen hormonu İle büyümüşler. 10 cm den küçük dedi. Cuma tekrar cagırdı. Agır iş yapma, bol su ve yürüyüş dedi. :110: ayakta pıhtılaşma yapar dedi. Göbekten clexane iğne kullanıyorum. O yuzden sorun olmaz dedi. Bakalım inşallah yok olurlar

Sagolun canlarım
Evet tek kalp be bebek vardı. Tedaviden sonra gelişen foliküller de vardı. Sanki yumurta takibine gider gibi hissettim. O karın agrısı yapıyormuş. Gebeliğin salgıladığı östörojen hormonu İle büyümüşler. 10 cm den küçük dedi. Cuma tekrar cagırdı. Agır iş yapma, bol su ve yürüyüş dedi. :110: ayakta pıhtılaşma yapar dedi. Göbekten clexane iğne kullanıyorum. O yuzden sorun olmaz dedi. Bakalım inşallah yok olurlar
Aman canım dikkatli ol:KK60:Allah'a emanet olun:nazar::anneadayı::nazar:

X