Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bilmiyorum canım rahatsızım bu ara kolesterolüm yüksekmiş halsizlik yapıyor çok fena
geçmiş olsun .. ayy sorma bende de var.. benimki de combo yapmış durumda, demir dvit kolesterol.. iyi ayakta duruyoruz valla hamur işinden uzak dur, yürüyüş yap diyor da nasıl durayım nasıl yürüyeyim

geçmiş olsun .. ayy sorma bende de var.. benimki de combo yapmış durumda, demir dvit kolesterol.. iyi ayakta duruyoruz valla hamur işinden uzak dur, yürüyüş yap diyor da nasıl durayım nasıl yürüyeyim
Halsizlik hat safhada Demir’de düşük benimde kafam kalkmıyor malesef ekmek çok kaçtı bu ara benim ondan oldu

Halsizlik hat safhada Demir’de düşük benimde kafam kalkmıyor malesef ekmek çok kaçtı bu ara benim ondan oldu
bundan 1 ay önce bende fenaydım.. bel sırt diz ağrılarım var... demir ilacı bitti tekrar ölçtürmem lazım devam et demediler.. her şeyi biz soracaz unutuyoruz işte napak kafa mı kalıyor... ekmek de etkili değil mi e hamur iş bi nevi.. Rabbim tez zamanda şifa versin..

Canım Demir ilacı bir aylık bişey değil malesef git bi baktır tam tedavi ol

Canım Demir ilacı bir aylık bişey değil malesef git bi baktır tam tedavi ol
yok canım onu biliyorum en az 6 ay kullanmak gerek de, hani yükselmiş mi işe yarıyor mu ilaç?
iştahımı açtı gibi hep acıkıyorum... gerçi regl de var ondan da olabilir doymazlığım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…