Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet canım nasıl gidiyor:anneadayı::nazar:Doğum ne zaman yakın mı:KK19::KK36:
Çok şükür canım ablacığım iyiyiz elhamdulillah. Şu gebeliğe bağlı tansiyon/kalp yüzünden arada zor günler oluyor ama bitti sayılır artık.

Normalde 40hafta 7 Aralıkta doluyor ama hem şeker hem tansiyon hem kalp hapı kullandığım için doktor en fazla 39hafta bekleyeceğimizi söyledi. Yani en geç 30 Kasımda önce suni sancı, olmazsa sezeryanla kavuşacağız... İnşallah 30 Kasımdan önce doğum olur da dıştan bu müdahalelere gerek kalmadan doğar diyorum ben de :KK33:

Çok şükür canım ablacığım iyiyiz elhamdulillah. Şu gebeliğe bağlı tansiyon/kalp yüzünden arada zor günler oluyor ama bitti sayılır artık.

Normalde 40hafta 7 Aralıkta doluyor ama hem şeker hem tansiyon hem kalp hapı kullandığım için doktor en fazla 39hafta bekleyeceğimizi söyledi. Yani en geç 30 Kasımda önce suni sancı, olmazsa sezeryanla kavuşacağız... İnşallah 30 Kasımdan önce doğum olur da dıştan bu müdahalelere gerek kalmadan doğar diyorum ben de :KK33:
Allah'a emanet olun canım:KK200::anneadayı::nazar:
Hakkınızda hayırlısı olsun canım:nazar:İnşaallah prensesimiz bir şeye gerek duymadan normal olarak gelir :KK68:Güzel haberlerini bekliyoruz:KK74:

Hoşbuldum ablacım amiiinn :dua:
Bu profil niye böyle kararmış.:KK43:
Şimdi canım söylemesi çok kolay biliyorum:)Ama bazen bize şer gibi görünen şeylerde çok büyük hayırlar vardır:KK19:
Bebeğin Allah korusun sağlıksız doğsaydı veya başka bir problem olsaydı vs bu yükü hiç kaldıramazdın:KK43:
Toparlayacaksın inşaallah.Bebeğine hayırlısı ile sağlıkla kavuşacaksın inşaallah:KK36::KK60::KK74:

İyiyiz canım çok şükür:)
Yok canım daha yeni başladı sayılır:)Bu yıl Lise geçiş sınavı olduğu için her gün sınav modundayız:)
Senin kızlarla benim 2 numaralı yeğenim yaşıt canım. Onunkiler bugün bitti de çok şükür. Sınav senesi ama bizimki o kadar farkında değil sanki. Şansına sınıfında her gün başka olay oluyor kuzumun :KK35:

X