HEMOROİD ACİL BAKARMISINIZ?

Kız için rahatlasın diyorum :) boşa mı dil döküyorum ben sana :) kan görmen normal ve görmeye devam edeceksin eğer iyileşmezse :) çok kasma kendini.
Bu hiç gecmeyecek mi? okadar huzursuz ediyor ki. Tuvalete gitmeye korkuyorum. Doktor küçük geçer dedi ama ne bileyim işin yoksa uğraş dur. Bu arada senin iç basurmuydu şimdi durumun nasıl?

Bu hiç gecmeyecek mi? okadar huzursuz ediyor ki. Tuvalete gitmeye korkuyorum. Doktor küçük geçer dedi ama ne bileyim işin yoksa uğraş dur. Bu arada senin iç basurmuydu şimdi durumun nasıl?
benim makat çatlağı, basur değil. Ben de de bağırsak enfeksiyonu sonucu oluşmuştu(ishal vardı aylarca geçmeyen). Uzun yıllardır var ben de bu rahatsızlık böyle et parçası gibi birsey de ele geliyor. Deri katlantısı mıymış neymiş adı. Bana ameliyat demişti olmadım. Tekrarlama riski var diye çekindim açıkcası. İlk başlardaki kadar ağrılı olmuyor şükür ama eğer kabızlık oluyorsa zorluyor beni.

Valla kaç gundur oturamiyorum acidan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…