HEMOROİD ACİL BAKARMISINIZ?

Geçmiş olsun. Demiştim ben korkulacak bir şey yok :) sanırım Ana..a verdi. Zamanın da bana da vermişti tansiyonumu düşürmüştü bırakmıştım ben. Beni çok etkilemişti o ilaç. İnşallah siz de işe yarar.
Henuz ilaci almadim cnm eve yeni geldim. Eger dediginiz ilac ise benim zaten migrenim var bir zaten dusuk tansiyon hastasiyim kullanamam ki

Ameliyat asla çözüm değilll ben oldum Ocak ayında veee bir kaç ay sonuç yine aynı 😫😫

Bana da öyle diyolar diye yillardir olmuyorum ve eskisi kadar agrisi olmuyor ya da ben alistim🤣😄
En iyisini yapmışsın vallahi benim kanama oldu o günü doktora gittim direk ameliyat dedi kocam sayesinde kendimi ameliyat masasında buldum 🤣

Bana da öyle diyolar diye yillardir olmuyorum ve eskisi kadar agrisi olmuyor ya da ben alistim🤣😄
Cnm senin dediğin kremden yazmis eczaciya sordum evet biraz baş agrisi yapiyor dedi. Başka krem yok mu dedim onlar etki etmez dedi. Bir de anestol krem yazmis. Acikcasi bu kremden korkuyorum

Cnm senin dediğin kremden yazmis eczaciya sordum evet biraz baş agrisi yapiyor dedi. Başka krem yok mu dedim onlar etki etmez dedi. Bir de anestol krem yazmis. Acikcasi bu kremden korkuyorum
Yani dene diyecegim ama sen bilirsin. Az da sürsen cokta sürsen ayni etkiyi yapacak. Ya da belki bünye ile alakali bana agir geldi. Sen de farkli olur. Bunu da denemedn bilemeyeceksin. Baktin yan etksi agir, birakirsin.

Aynı etkilerdeki kremi bana da yazmıştı ve ben de aynı şeyi söylemiştim 😂 geçmiş olsun umarım iyi gelir
Tsk ederim. Bugün baska bir doktora gittim. Ilk doktorun catlak dedigi maalesef bugunku doktorun basur memesi olmus dedigi şey. Fitil ve krem verdi. Ilk doktora uysaydim vay halimeydi

Yani dene diyecegim ama sen bilirsin. Az da sürsen cokta sürsen ayni etkiyi yapacak. Ya da belki bünye ile alakali bana agir geldi. Sen de farkli olur. Bunu da denemedn bilemeyeceksin. Baktin yan etksi agir, birakirsin.
Cnm bugun baska doktora gittim. Bu krem ne alaka dedi. Muayene etti kucuk basur memesi var dedi. Anal fitil ve baska bir krem verdi.

Yanlis anlattim. Pardon🫣ilaclardan dolayi degil kanama. Yani kabiz olursun mesela zorlama falan yaparsan kanayabilir. Bu rahatsizlik icin kan nomal demek istedim.
Cnm az once yine az silik bir kanama oldu. Endişeleniyorum böyle olunca. Böyle hafif kanama bile olurken fitil çoğaltır mı? Eczaneyi aradim fitil zaten tedavi etmek icin dedi. Iyice moralim bozuluyor bu neyin nesiydi ki

Cnm az once yine az silik bir kanama oldu. Endişeleniyorum böyle olunca. Böyle hafif kanama bile olurken fitil çoğaltır mı? Eczaneyi aradim fitil zaten tedavi etmek icin dedi. Iyice moralim bozuluyor bu neyin nesiydi ki
Yo yo panikleme. Duygularini cok iyi anliyorum ama dedigim gibi korkacak bisey yok. Kanama(silik ya da damlar sekilde) olmasi hemoroid ve anal fissürün dogal bi sonucu. Bazen zaman gelecek kanı daha belirgin göreceksin. Korkma o yüzden. Fitille falan alakali degil. Daha cok beslenme ve wc aliskanligi ile alakali.

Yo yo panikleme. Duygularini cok iyi anliyorum ama dedigim gibi korkacak bisey yok. Kanama(silik ya da damlar sekilde) olmasi hemoroid ve anal fissürün dogal bi sonucu. Bazen zaman gelecek kanı daha belirgin göreceksin. Korkma o yüzden. Fitille falan alakali degil. Daha cok beslenme ve wc aliskanligi ile alakali.
Bi gecseydi. Inan psikolojimi bozdu. Basurun olmasi degil kan görmek korkutuyor

Kız için rahatlasın diyorum :) boşa mı dil döküyorum ben sana :) kan görmen normal ve görmeye devam edeceksin eğer iyileşmezse :) çok kasma kendini.
Cnm ilgin icin tsk ederim. Ya fitili attim tuvaletim geliyor gitmiyorum ilac bosa gitmesin diye. Cok kotu bir durum ya

X