Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Arkadaşlar sizin maasallahiniz var yaa, ben daha ancak yarisina gelebildim ctesiden beri☺️
375 sayfa zaten ve ben 201deyim
Hiç olmamasından iyidir, bir yerlerden başlamak en iyisi☺️ İki çocukla ağır aksak ilerlemek de başarıdır canım☺️❤️

Kızlar siteye çok az gelebildim bir kaza durumu vardı başımızda ondan moralim çok bozuktu yarın akşama liste güncellemelerini yapacağım malesef elimdeki kitabı ben henüz bitiremedim :KK43:

Pazar günü akşam 8 e kadar Ağustos ayı okunan kitapları sayfa sayısı ile birlikte yazarsanız sevnirim :)

Kızlar siteye çok az gelebildim bir kaza durumu vardı başımızda ondan moralim çok bozuktu yarın akşama liste güncellemelerini yapacağım malesef elimdeki kitabı ben henüz bitiremedim :KK43:

Pazar günü akşam 8 e kadar Ağustos ayı okunan kitapları sayfa sayısı ile birlikte yazarsanız sevnirim :)
Çok geçmiş olsun vampirella :KK43: umarım şu an her şey yolundadır

çok geçmiş olsun canım❤️

Çok geçmiş olsun Vampirellacım. Umarım ciddi bir durum yoktur.

Geçmiş olsun canım

Cok geçmiş olsun

Gecen ctesi basladigim kitabimi bugün nihayet bitirdim☺️
375 sayfaydi ama 35te kalmistim, buraya gelince oradan basladim. Yarin yeni kitabim yine yarim biraktigim bi kitap olacak ☺️ Eylül..
Baslayinca yazarım :KK66:

hayırlı olsun vampircim.. Allah kolaylık versin :)

ilk mayışından bize ne zaman baklava ısmarlıyorsun:KK53: burada yazıyorum ki takımdakiler görmez içim rahat :süslü:

indir.jpg
Buyrun ilk maaş baklavasını aldım çaktırmayın bir de mezun oldum ben 1 tane yiyeyim sanırım hakettim :-)

Günaydın :KK200:

Kitabım bitti mesajlarıyla dolmuş ne güzel :halay:

Ben bırakayaçım bir tane

Kitabım bitti :KK76: kitapzede kitapzede

Beyazıt Akman osmanlı serisi kitaplarına bayılıyorum gerçekten yine harikaydı.

Hemen ay sonu bildirimimi yapayım:

Ağustos ayı kitaplar
1. Tess Geritsen-Cerrah 274 sayfa
2. Tess Geritsen-Çırak 338 sayfa
3. J.C. Grange-Kaiken 383 sayfa
4. Jojo Moyes-Sonsuza Dek Sen 545 sayfa
5. Beyazıt Akman-Dünyanın İlk Günü 630
TOPLAM: 2170 sayfa
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Yeni kitabım: dostoyevski- suç ve ceza 687 sayfa

Harikasın bununla birlikte 22 kitap okumuş oldun umarım yanlış hesaplama yapmamışımdır :)

Kitap güzellerine selamlar :KK200:

kitapzede kitapzede işe başlamışsın kuzum hayırlı uğurlu olsun:KK200:

Ben gelemedim taşınma yerleşme derken.
Oldu biraz taşınalı yerleştim iş güç bitti şükür.
Her fırsatta takıma girince vakit bulamamıştım ne zamandır
Ama aklımdaydınız hep :KK200:

Akşam miu hatırlattı girmiyosun diye.

Beni atmadınız dimi listeden :110:

Ağustos ayı için tek kitap bitirdim.
Tatile giderken kitaplarımı unuttum kolide.
Yiğenler var onlardan istedim.

Sarah jio kitapları geldi elime. Bende de vardı biri yarımdı.

Yağmur Sonrası bitti ağustosta.

Güncel bir romandı kurgusu güzel akıcıydı hiç sıkmadı.

Mart menekşelerini okuyorum şimdi bakayım bu nasıl.

Saygılar sunarım :KK200:

Bonusumm şimdi listeye bakınca toplamda 1 kitap okumuş görünüyorsun ve hali hazırda en sonBilinmeyen'i okuyordun değil mi onu bitirdin ?
Bana o kitabın kaç sayfa olduğunu ve liste bilgilerinin doğruluğu hakkında bilgi verebilir misin :)

Aurıca çoooook teşekkür ederim :)

X