Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Canim kaptanim dun ogle ahmet umit kavim okudum bitirdim... aksamda iskender palanin bülbülün kirk sarkisi 60. Sayfadayim... kesinlikle tavsiye ederim iki kitabida ))
Süpersin canım maşallah hoş geldin aramıza. Topiğin ilk mesajında kurallar var. Kurallar deyince gözün korkmasın sakın bir göz at istersen ve topiğin en tatlı kitap kurdu kitapzede ya bildirisin okuduğun kitapları

Hosbulduk canim hemen okuyorum kurallari ))

kitapzede canim bende araniza katilmak isterim...
Dun ogle 9 gun icinde ahmet umit kavim kitabini okudum dun ogle bitirdim sayfa sayisi 397 idi...
Kitap aslinda bir cinayeti anlatsada aslinda suryaniler hakkinda hristiyanlik hakkinda hz isa hakkinda eski bilgilerle gunumuzde islenen bir cinayetle bağlantısı anlatiliyor cinayeti anlatirken bu konulara degiliniyor......
Suanda iskender palanin bülbülün kirk sarkisi adli kitaba basladim 60. Sayfadayim kitap sayfasi ise 589 )

Ekledim bile seni hoşgeldin aramıza :) Ocak tan beri kaç kitap okudun toplamda

Hikmet anil oztekin eyvallah
Hikmet anil oztekin elif gibi sevmek 1
Ugur kosa yüzleşme
Hikmet anil oztekin feslegen
Canan tan hasret
Bu kadar canim , ama ocak oncesi cok kitap okumustum iskender pala yine ahmet umit ve ugur kosar diger kitaplari... bu kış kitap okumada pek verimli gecmedi tekrar başladım okumaya )) kitapzede

Seni de tabloya aldım :) Acaba Ocak ayından beri kaç kitap bitirdin toplamda :)

Tabloyu Ocak ayından itibaren mi giriliyor canım o zaman aklımda kalanları,hatırladığım kadarını yazayım tabi ki sayfalarıyla beraber ve bir arkadaşın dediği gibi de bence de sayfa sayısı kitap bitirmede daha önemli aynı kanıdayım Kız kardeşimi evlendirdik bu sene o yüzden 2 ay kitap kapağı doğru düzgün açamadım ona göre takdir edin

Tess Geritsen - Cerrah / 376 sayfa
Josh Malerman - Kafes / 336 Sayfa
Jean Christophe Grange - Siyah kan / 431 Sayfa
E.L.James - Karanlığın elli tonu / 640 Sayfa
Sherlock Holmes - Akıl oyunlarının gölgesinde / 396 Sayfa
Wulf Dorn - Psikiyatrist / 416 Sayfa

Toplam 2.595 sayfa bitirmişim şükür

Azıcık deliyim de benden başka tür kitap seçeneği çıkmaz gibi korku-gerilim-polisiye hastasıyım Okumam gereken aldığım 12 kitap var aslında onlar da bitecekti ama nasip olsun bugünden itibaren bitmeye devam ediyorlar bir onlar kadar da yine almam gereken gizemli kitaplar var Okuduğum kitapların hepsini öneririm hepsi harikalar özellikle Siyah kan ve Cerrah beni etkileyen kitaplar Karanlığın elli tonu da çok fena kitap

Şuanda Wulf Dorn - Oyunbaz 382 /160. sayfadayım

kitapzede canım evine geldim ve su anki ruh halim elimdeki kitabı bitirmeme pek müsait değil/( başka kitaba başlayıp haber edeyim olur mu

Bende polisiye gerilim romanlarını çok severim. Geçen yaz jean christophe grange’nin Lontano ve Kongo’ya ağıt serisini okumuştum, gayet güzeldi. Zaten “kızıl nehirler”e bayılmıştım.

Nutuk'u da en kısa sürede tekrar okumak istiyorum ama ahh o zaman yok mu zaman.
Bu arada ben 3 hafta kadar bildirimden muaflık rica edeceğim. Kitabım bitince bildiririm mutlaka ama misafirler gelecek. Çok online olamayacak gibiyim.

Hemen ekliyorum :)

Tablo işine devam bildirimlerde zorlama yapmayacağım gönüllülük esas olsun istiyorum okumak isteyen zaten gitmez ki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…