Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Nasıl bir kitap ablacım?
Adı çok cezbetti beni.
Aslında tam adı Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı ama ben kısaca öyle bildirim yaptım
Güzel bi kitap diyebilirim kolay okunuyor. Bu konuda daha önceden de okumalar yaptığım için (ve çoğunluğu daha bilimsel kitaplardı) kavramların derinine inmeden daha basit bir dille yazılmış. Sanırım bu yüzden çok satanlar listesinde Okunabilir yani, ben çoğu kitabı elimde süründüren biri olarak bu kitabı baya hızlı okuyorum şu an. Sarmış demek ki :)
Bu arada burda bana ilk kez biri abla demiş olabilir, yaşın küçük mü ki merak ettim
agapiyi bıraktım çok ilerlememiştim araya çok zaman girince başka kitapla devam edeyim diyorum. halid ziya uşaklıgil Aşkı Memnu. 514 sayfa kitapzede
Aşk-ı Memnu diyince tvde tekrarı vardı izleyeyim diye açtım ama akşamüstüne almışlar
Bence tam sana uygun bi kitap olmuş Suzicim

Kişileri mi karıştırdım acaba?
Şimdi bi de büyük çıkıyormuşum.

Merhabalar ,

moni cigimin onerisiyle epeydir gelmek istiyordum buraya ve geldim :)

Su an elim de Başucu kitabım olan "cennetin arka bahcesi"ni okuyorum. Seneler evvel okuyup yazarına kalemine konusuna aşık olduğum kitabı kaybetmistim. Kitap fuarında standin birinde bir baktım ki -Habib Bektaş- hemen yanına kostum uzun zamandır görmek istediğim bir yakinimmis gibi öylesine mutlu oldum ve duygulandım ki :)

Iste böylelikle Kavuştuk kitabımla. Kavuştuk diyorum eski bir kitap olduğu için piyasada bulamıyordum bir türlü...

Kitabın konusu; kürt çocuğun gözüyle yeni tanistigi oyku ablası anlatılıyor..
Tabii hafif sosyal mesaj veriliyor, dozun da ama..azıcık aşk vb ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…