Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Arkadaşlar Kara Kitap'ı okuyan var mı?
Konuda okuyan bir arkadaşımız var ama başlarında daha sanırım.
Aklımda olan kitaplardan birisiydi ama pek güzel değil gibi yorumları.

Kitap yorumlarını genelde okumuyorum ki etkilenmeyeyim diye. Çünkü bazen kimsenin beğenmediği bir kitabı çok beğenebiliyorum. Bazen de herkesin bayılarak okuduğu kitabı beğenmeyebiliyorum. Benim tavsiyem merak ediyorsan okumalısın.

Ellerine, emeğine, yüreğine sağlık canım

Bu ay konumuzda toplamda 33 kitap okunmuştur herkesi tebrik ediyorum :)

Maşallah 41 kere

Günaydınlar olsun herkese bende şehirdışındaydım anan evimdeyim kitap falan hak getire inşallah bu hafta bitirmeyi hedefliyorum kusura bakmayın yazamadım

Ben aylık bildirime yetişememişim Çok değildi zaten ama 2 kitapla da olsa listeye girmek isterdim
elimdeki bu kitabı da hafta sonu hiç okuyamadığım için bitiremedim ama temmuz ayının ilk kitabı olacak kendisi :)

Ellerine emeğine sağlık vampircim ne güzel bir tablo

okuyan okuamaya çabalayan herkesi kocaman tebrik ederim.

2. olmuşmtemmuz sonuna hedefim 1. olmak

birinci olan Nego arkadaşımı da tebrik ederim .. temmuz ayında bunun acısını çıkaracağımı belirtmek isterim

Bu ay konumuzda toplamda 33 kitap okunmuştur herkesi tebrik ediyorum :)

temmuzda en az 40 olur belkş

Teşekkür almışım Asıl sana kocaman teşekkürler özverin için, emeğin için

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ay izin veriyorum sana beni geçebilirsin kitabım kalmadığı için değil yo yo ne alakası var

Günaydınlar olsun herkese bende şehirdışındaydım anan evimdeyim kitap falan hak getire inşallah bu hafta bitirmeyi hedefliyorum kusura bakmayın yazamadım

Deseydin izinli yazardımm burayı habersiz bırakma kaptanım merak ederiz kitap kurtlarını

Şöyle yapalım bildirime yetişemeyenler de yazdın beni etiketlesin o ay okunan kitap sayısını güncelleyim hemen :) +2 ekleyeceğim ilk sayfaya Ama sıralama listesine giremeyecek bildirim vermeyenler onu da söyleyim

Seviyorum bu atışmaları. Resmen ülkenin seviyesini yükselten atışmalar, görmek istediğimiz atışmalar bunlar

Şöyle yapalım bildirime yetişemeyenler de yazdın beni etiketlesin o ay okunan kitap sayısını güncelleyim hemen :) +2 ekleyeceğim ilk sayfaya Ama sıralama listesine giremeyecek bildirim vermeyenler onu da söyleyim
Tamamdır öyle yapalım
Bence de bireysel listeye ekleme, üstüme düseni yapmadıgım icin hak etmiyorum maalesef o listede yer almayı En azından topluluğumuza bir faydam olsun

Tamamdır öyle yapalım
Bence de bireysel listeye ekleme, üstüme düseni yapmadıgım icin hak etmiyorum maalesef o listede yer almayı En azından topluluğumuza bir faydam olsun

Örnek olmaz herkese en güzel faydamız bence kitap okumak, okutturmak çok güzel duygular hepimiz yaşıyoruz, aile gibi oluyoruz burda

kitapzede Seninle Başlamadı bitti.

Kitapla ilgili yorumlarım: Kitap davranışlarımızın, kafamıza taktığımız bazı sorunlarımızın bizden kaynaklı olmadığını, ailemizden devraldığımız miraslar olabileceğini ve bunları nasıl iyileştirebileceğimizi anlatıyor. Bence farkındalık oluşturması açısından güzel bir kitap, çok şey öğrendim diyebilirim. Negatif yanı ise bir noktadan sonra aynı şeyleri tekrar ediyor, sonlara doğru "eeh tamam anladım" diyerek sıkıldım :) Daha kısa tutulabilirmis bence.

Sıradaki kitabım: Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı - Mark Manson
197 sayfa
Bu kitabı aslında eşim kendisine almış ama ben de merak ettiğim için okuyayım dedim.

Hemen ekliyorum ne kadar uzun bir isim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…