Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Arkadaşlar Kara Kitap'ı okuyan var mı?
Konuda okuyan bir arkadaşımız var ama başlarında daha sanırım.
Aklımda olan kitaplardan birisiydi ama pek güzel değil gibi yorumları.

Kitap yorumlarını genelde okumuyorum ki etkilenmeyeyim diye. Çünkü bazen kimsenin beğenmediği bir kitabı çok beğenebiliyorum. Bazen de herkesin bayılarak okuduğu kitabı beğenmeyebiliyorum. Benim tavsiyem merak ediyorsan okumalısın.

Haziran Ayı Okunan Kitaplar

1- Nego Nego 10 :sampiyon::sampiyon::sampiyon:
2- @MiuLego 7:sampiyon::sampiyon:
3- @hedef38beden 5:sampiyon:

Sizleri tebrik ediyorum. Devamlı olmasını diliyorum.:KK15:

4- @ozgemsiii ve ben 3
5- @kardelelen321 2
6- @miyaww__ @yolcukardelen @Suzi1704 1

Diğer arkadaşlarım haziran ayında hiç kitap bitirmemişler önümüzdeki ay kitap bitirmelerini bekliyorum. Kitap bitiren herkesi kutluyorum harikasınız ilk kişi ilk sayfamızda kendini gözebilir :):KK200:
Ellerine, emeğine, yüreğine sağlık canım :KK200:

Bu ay konumuzda toplamda 33 kitap okunmuştur herkesi tebrik ediyorum :)

Maşallah 41 kere :nazar:

25 Haziran-1 Temmuz Değerlendirme

:duduk:Kırmızı Kart Alan Üyeler:duduk:

@serguzestt @ballikayfe @damlapal bu aldığınız 2. kırmızı kart yani haftaya bildirim vermediğiniz taktirde tablo dışı kalacaksınız.
@tuzsuz_ruh
1 ceza puanın geçen haftadan vardı bu da ilk kırmızı kartın oldu

:KK51::KK51::KK51:

:sinirli:Ceza Puanı Alan Üyeler:sinirli:

@eceboce @Floweroflife daha önceden 1'er ceza puanınız vardı bu hafta sadece 1 gün bildirimde bulunduğunuz için 2 ceza puanınız oldu.

moni moni inciitanesi inciitanesi @miyaww__ bildirimden muaf izinli üyelerimiz iyi tatiller sizlere :KK15:

:KK19::KK19::KK19:

:KK37:Teşekkür Alan Üyeler:KK37:

morordek morordek @hedef38beden @kardelelen321 @Suzi1704 @oynakbasi34 @MiuLego @Bonus @Portakal Sulu Ordek @ozgemsiii Nego Nego @yolcukardelen LAydLiNe LAydLiNe
Sizlere özveriniz için teşekkür ediyorum.

Bol bol okuyalım, cezalar almayalım, aldıysak sildirmek için daha çok okuyalım:KK200:
Günaydınlar olsun herkese bende şehirdışındaydım anan evimdeyim kitap falan hak getire inşallah bu hafta bitirmeyi hedefliyorum kusura bakmayın yazamadım

4- @ozgemsiii ve ben 3
5- @kardelelen321 2

Diğer arkadaşlarım haziran ayında hiç kitap bitirmemişler önümüzdeki ay kitap bitirmelerini bekliyorum. Kitap bitiren herkesi kutluyorum harikasınız ilk kişi ilk sayfamızda kendini gözebilir :):KK200:
Ben aylık bildirime yetişememişim :KK42: Çok değildi zaten ama 2 kitapla da olsa listeye girmek isterdim
elimdeki bu kitabı da hafta sonu hiç okuyamadığım için bitiremedim ama temmuz ayının ilk kitabı olacak kendisi :)

4- @ozgemsiii ve ben 3
5- @kardelelen321 2

Ellerine emeğine sağlık vampircim ne güzel bir tablo

okuyan okuamaya çabalayan herkesi kocaman tebrik ederim.

2. olmuşm:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:temmuz sonuna hedefim 1. olmak :63:

birinci olan Nego Nego arkadaşımı da tebrik ederim .. temmuz ayında bunun acısını çıkaracağımı belirtmek isterim:KK45:

Bu ay konumuzda toplamda 33 kitap okunmuştur herkesi tebrik ediyorum :)

temmuzda en az 40 olur belkş:rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci:

25 Haziran-1 Temmuz Değerlendirme

:duduk:Kırmızı Kart Alan Üyeler:duduk:

@serguzestt @ballikayfe @damlapal bu aldığınız 2. kırmızı kart yani haftaya bildirim vermediğiniz taktirde tablo dışı kalacaksınız.
@tuzsuz_ruh
1 ceza puanın geçen haftadan vardı bu da ilk kırmızı kartın oldu

:sinirli:Ceza Puanı Alan Üyeler:sinirli:

@eceboce @Floweroflife daha önceden 1'er ceza puanınız vardı bu hafta sadece 1 gün bildirimde bulunduğunuz için 2 ceza puanınız oldu.

moni moni inciitanesi inciitanesi @miyaww__ bildirimden muaf izinli üyelerimiz iyi tatiller sizlere :KK15:

:KK19::KK19::KK19:

:KK37:Teşekkür Alan Üyeler:KK37:

morordek morordek @hedef38beden @kardelelen321 @Suzi1704 @oynakbasi34 @MiuLego @Bonus @Portakal Sulu Ordek @ozgemsiii Nego Nego @yolcukardelen LAydLiNe LAydLiNe
Sizlere özveriniz için teşekkür ediyorum.

Bol bol okuyalım, cezalar almayalım, aldıysak sildirmek için daha çok okuyalım:KK200:
Teşekkür almışım :KK23:Asıl sana kocaman teşekkürler özverin için, emeğin için:KK200:
Ay çok mutlu oldum ben :KK200:
7. Takımda sürekli kırmızı suratlı biri tarafından sopalanmaktan yorulmuştum :sinirli::olamaz: @MiuLego

Bide sürekli vurulmaktan. @nehirnil111 :olamaz:

:KK48::KK48:

kitapzede kitapzede asıl emeğin için ben teşekkür ederim :KK68:
:p

Son düzenleyen: Moderatör:

2. olmuşm:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:temmuz sonuna hedefim 1. olmak :63:

birinci olan Nego Nego arkadaşımı da tebrik ederim .. temmuz ayında bunun acısını çıkaracağımı belirtmek isterim:KK45:

teşekkür elmışım:oops:

Asıl sana kocaman teşekkürler özverin için, emeğin için:KK200:
Bu ay izin veriyorum sana beni geçebilirsin :KK45: kitabım kalmadığı için değil yo yo ne alakası var:deli:

Bu ay izin veriyorum sana beni geçebilirsin :KK45: kitabım kalmadığı için değil yo yo ne alakası var:deli:
20DCAC7D-1181-46D6-B1E1-050A47E676D5.jpeg

Günaydınlar olsun herkese bende şehirdışındaydım anan evimdeyim kitap falan hak getire inşallah bu hafta bitirmeyi hedefliyorum kusura bakmayın yazamadım

Deseydin izinli yazardımm burayı habersiz bırakma kaptanım merak ederiz kitap kurtlarını :KK200:
Ben aylık bildirime yetişememişim :KK42: Çok değildi zaten ama 2 kitapla da olsa listeye girmek isterdim
elimdeki bu kitabı da hafta sonu hiç okuyamadığım için bitiremedim ama temmuz ayının ilk kitabı olacak kendisi :)

Şöyle yapalım bildirime yetişemeyenler de yazdın beni etiketlesin o ay okunan kitap sayısını güncelleyim hemen :) +2 ekleyeceğim ilk sayfaya :KK200: Ama sıralama listesine giremeyecek bildirim vermeyenler onu da söyleyim:KK15:

Teşekkür almışım :KK23:Asıl sana kocaman teşekkürler özverin için, emeğin için:KK200:

:p

Seviyorum bu atışmaları. Resmen ülkenin seviyesini yükselten atışmalar, görmek istediğimiz atışmalar bunlar :-)

Şöyle yapalım bildirime yetişemeyenler de yazdın beni etiketlesin o ay okunan kitap sayısını güncelleyim hemen :) +2 ekleyeceğim ilk sayfaya :KK200: Ama sıralama listesine giremeyecek bildirim vermeyenler onu da söyleyim:KK15:
Tamamdır öyle yapalım
Bence de bireysel listeye ekleme, üstüme düseni yapmadıgım icin hak etmiyorum maalesef o listede yer almayı :KK67: En azından topluluğumuza bir faydam olsun :KK19:

Tamamdır öyle yapalım
Bence de bireysel listeye ekleme, üstüme düseni yapmadıgım icin hak etmiyorum maalesef o listede yer almayı :KK67: En azından topluluğumuza bir faydam olsun :KK19:

Örnek olmaz herkese en güzel faydamız bence kitap okumak, okutturmak çok güzel duygular hepimiz yaşıyoruz, aile gibi oluyoruz burda :KK200:

kitapzede kitapzede Seninle Başlamadı bitti.

Kitapla ilgili yorumlarım: Kitap davranışlarımızın, kafamıza taktığımız bazı sorunlarımızın bizden kaynaklı olmadığını, ailemizden devraldığımız miraslar olabileceğini ve bunları nasıl iyileştirebileceğimizi anlatıyor. Bence farkındalık oluşturması açısından güzel bir kitap, çok şey öğrendim diyebilirim. Negatif yanı ise bir noktadan sonra aynı şeyleri tekrar ediyor, sonlara doğru "eeh tamam anladım" diyerek sıkıldım :) Daha kısa tutulabilirmis bence.

Sıradaki kitabım: Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı - Mark Manson
197 sayfa
Bu kitabı aslında eşim kendisine almış ama ben de merak ettiğim için okuyayım dedim.

kitapzede kitapzede Seninle Başlamadı bitti.

Kitapla ilgili yorumlarım: Kitap davranışlarımızın, kafamıza taktığımız bazı sorunlarımızın bizden kaynaklı olmadığını, ailemizden devraldığımız miraslar olabileceğini ve bunları nasıl iyileştirebileceğimizi anlatıyor. Bence farkındalık oluşturması açısından güzel bir kitap, çok şey öğrendim diyebilirim. Negatif yanı ise bir noktadan sonra aynı şeyleri tekrar ediyor, sonlara doğru "eeh tamam anladım" diyerek sıkıldım :) Daha kısa tutulabilirmis bence.

Sıradaki kitabım: Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı - Mark Manson
197 sayfa
Bu kitabı aslında eşim kendisine almış ama ben de merak ettiğim için okuyayım dedim.

Hemen ekliyorum ne kadar uzun bir isim:-)

X