Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

bir de Kürk Mantolu Madonna'yı okudum.. başka yok

bu kitapta acele etmem bayadır bekletiyordum okumak için .. okul ders yok rahat zamanımdayım o yüzden şimdi okuyacağım
Aradaki farka inanamayacaksın hemen arkasından da İçimizdeki Şeytan'ını oku. Zira adam ne yazsa okunuyor. Nasıl büyük bir yazarmış anlatamam. Türk edebiyatının en büyük kayıplarından bence
Hiç okuyamıyorum. Okuyanları gördükçe içim gidiyo ama çocuklar, ev işleri, spor....
Zaman yoooook. .
120. Sayfadayım kitapzede
Bahane yok bahane zaman istenirse bulunur.

Aradaki farka inanamayacaksın hemen arkasından da İçimizdeki Şeytan'ını oku. Zira adam ne yazsa okunuyor. Nasıl büyük bir yazarmış anlatamam. Türk edebiyatının en büyük kayıplarından bence
alayım onu da ben o zaman elimde yok o kitap..

ya hayat hikayesini okudum da.. : (((((

adam cezaevine bile girmiş ve ülke dışına kaçmaya çalışırken vurulmuş.. şaka gibi gerçekten çok üzüldüm

başladım bu arada biraz okudum öğle arası.. resmen eski zamanlara gittim o kitap dili sayesinde.. şimdiden bile o kadar güzel birkaç paragraf var ki.. nasıl anlamlı .. nasıl güzel yazıyor..

ben de okuyacağım kesinlikle.

ama bu kitap ismini burada her okuduğumda başta "k*çımın kenarı" diye okuyorum. sonra bi kendime geliyorum

En sevdiğim ikili kitap ve kahve

Valla ben sabah 05:30da kalkıyorum ikidir 06:30da en geç yürüyüşüme başlamış olmam gerekiyor ki eve eşimin işe gidiş saatinden önce gelip duşumu alabileyim öbür türlü ufaklık peşime takılmak istiyor zaten cadı bu ara tuturdu kilom çok kilo vermem lazım diye 8 yaşında 32 kg boyuda 10 yaşındakilerle aynı ( yüzmeye de gidiyor haftada 4 gün )

Konunun en başında isteyen istediği kitabı okuyabilir diye yazıyor canım. Ne okuduğunun önemi yok bence önemli olan okumak.

Tabi ki yok herkes istediği kitabı okuyabilir :) dini olması siyasi olmadlsi farketmez her şey okuyarak öğreniliyor tabi ki okuyacağız:)
Tamamdır :)
Mutlaka alıcam :)

Yaaa çok hızlısın

Çok özendim kaptanım sanki benim hayat enerjimi aldı birileri ..

Kuyucaklı Yusuf u ben de merak ediyorum :)

Sevindim beğenmene çok etkilemişti beni okurken :) Kadının gücünü hissettiriyor ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…