Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Selamın Aleyküm kızlarrrrrrrr

Herkese hayırlı sabahlar

Ben sabah karga kahvaltısını yapmadan uyanıp bir güzel 45 dakika yürüyüşümü yaptım eve gelip duş aldıktan sonra kas ağrısı olmasın diye şekersiz Türk kahvemi içip bir yarım saat sonrada kahvaltımı yaptım
Şimdide keyif Yeşil çayımı içerken oturup biraz kitap okumak istiyorum
Bakalım bugün kaç sayfa okuyabileceğim

290. Sayfa..

Allah sen yardım et, bitsin artık bu kitap bıktım hala sevişiyorlar.
Sevişmedikleri yerler elbette var ama orada da seviştiklerinde neler olduğunu anlatıyor. Sinirim bozuk çok.

Alemsin canım yaaa sabah sabah güldürdün beni

Kitap kurtlarının bugünkü kahvesi benden olsun..

En sevdiğim ikili kitap ve kahve

İnstagram profilimde yazan kısa bir cümle " Kitapları, kahve ve hayalleri iyi ki var"
Kızını kendime benzettim bir anda. Benim de en büyük hayalim kendi kütüphanem. Şimdiden bir sürü kitabım var ve sırf içinde kitap okuyabildiğim ve örgü örebildiğim bir hobi odam var. Darısı size inşallah

Aynen canım yaaaaa yolculuk yapmayı ve gezmeyi çok seven bir insanım. Ama kitapsız işkence gibi geçiyor. Korkumdan arabada giderken yere bile eğilemiyorum. İşin güzel tarafı cep telefonuna da bakamıyorum yolculuk yaparken. İlla ki karşıya bakmam gerekiyor. Lanet bir hastalık vertigo Allah kimseye vermesin. Hele ki kitap okumayı çok sevenlere

Bu yorumunu okumadım. Kitabı okuduktan sonra okuyacağım. Aynı kitap benim de listelerim de çünkü. Hiç bir yorumdan etkilenmek istemiyorum Bakalım bittikten sonra aynı fikirde olabilecek miyiz

Çok doğru söylemiş Doğan Cüceoğlu. Ben okumadım bu yazdıklarını ama kendi şahsi düşüncem biz nasılsak çocuklarımızda öyle oluyor. Yani çocuklarımızın bütün kötü ve iyi özelliklerinde kendimizi görebiliriz. O yüzden onlara kızmayıp kendimizi düzeltmemiz gerekiyor.

Bir de ek olarak e kitap okumaya başladım bakalim çok sevmedim ama başlayınca bitirme huyum var ...
E kitap hiç tasvip etmediğim bir şey. Kitap okurken dokunacaksın kitaba, kokusunu içine çekeceksin, sayfalarını hissedeceksin

Maşallah maşallah ne güzel başlamışsın güne. Biz çalışanlar napsak acaba. Şu an seni çok kıskandım valla

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

@MorVampirella dün başladığım kitabı dün gece bitirdim. Ethem Emin Nemutlu-Dua Kader Değiştirir. Bitti

Yeni kitabım bugün başlıyorum: Sabahattin Ali-Kuyucaklı Yusuf, 222 sayfa (ne zamandır merakla bekliyordum okumayı bakalım nasıllımş pek heyecanlıyım)

Gelelim Dua Kader Değiştirir kitabı yorumuma:

bu smileyler yeterli aslında..

dün başladım dün bitti kitap. Bitirmeden uyumayacağım dedim çünkü kitap berbattı. bir gün daha yanımda çantamda taşımak istemedim bu yüzden. Bitsin de kurtulayım diye okudum..

kitaba gelirsek..

kitap çok çok kötü.. D&R dan ya çok satanlar ya da yeni çıkanlar rafından almıştım.. çok severim bu tarz kitapları okuyunca ruhumu dinlendirir.. dua ile ilgli ferahlatıcı kitap sanmıştım.. kitap bildiğiniz arkadaşıyla konuşur gibi yazılmış, kendi hikayesinin anlatıldığı, edebi anlamda tutulur hiçbir yanı olmayan, daha önemlisi kitap ismiyle alakası olmayan bit kitap

sinirlerim çok bozuldu. zaten kitabın yarısında yazarı hatırladım, anlattıklarından da iyice çıkardım. İnstagramda fenomen olmuş ünlü bir hesabın sahibi çocuk..

Ciddi anlamda harcadığım vakte üzüldüm açıkçası.. KÖTÜ BİR KİTAP, VAKİT KAYBI. ALMAYINIZ OKUMAYINIZ

Rabbim sana çok daha güzel bir tablo içinde yaşamayı nasip eder inşallah …..Aminnnnnnnnn
ALLAH RAZI OLSUN DUA EDEN DİLLERİN YEŞİLÇAY İÇSİN EMİ (caps lock açık kalmış düzelmeye de üşendim)

Bir de ek olarak e kitap okumaya başladım bakalim çok sevmedim ama başlayınca bitirme huyum var ...

ben de kindle almıştım büyük heyecanla.. içine tonla kitap yükledim.. ama okumuyorum.. basılı kitaptaki zevki tadı vermiyor kitaplıkta beklemekten tozlandı

sen az geliyorsun ama

290. Sayfa..

Allah sen yardım et, bitsin artık bu kitap bıktım hala sevişiyorlar.
Sevişmedikleri yerler elbette var ama orada da seviştiklerinde neler olduğunu anlatıyor. Sinirim bozuk çok.

kesinlikle okumalıyım

Kitabımın 78. Sayfasındayım. Köpek gibi büyütülmüş çocuk. Bildirim için özür dilerim. Bayram telaşesi

nerdesin sen acaba

Bu yorumunu okumadım. Kitabı okuduktan sonra okuyacağım. Aynı kitap benim de listelerim de çünkü. Hiç bir yorumdan etkilenmek istemiyorum Bakalım bittikten sonra aynı fikirde olabilecek miyiz

çok merak ediyorum.. hemen okur bitirirsin inşallah.. bakalım yorumlar benzer mi olacak

Kuyucaklı Yusuf Yorum yapmıyorum senin yorumunu bekliyorum

Uzun Yağmurlardan Sonra

imiş kitabın adı

Ben de merak etmiştim kitabın ismini ama üşenmiştim sen üşenmemişsin

Kuyucaklı Yusuf Yorum yapmıyorum senin yorumunu bekliyorum

Ben de merak etmiştim kitabın ismini ama üşenmiştim sen üşenmemişsin

Kuyucaklı Yusuf a çok iyi diyorlar çok heyecanlıyım. Öğle arası bir kaveciye gidip başlayacağım. Bitince hemen yazıcam yorumu

Üşenmedim layd konusu ilgimi çekti

Kuyucaklı Yusuf a çok iyi diyorlar çok heyecanlıyım. Öğle arası bir kaveciye gidip başlayacağım. Bitince hemen yazıcam yorumu

Üşenmedim layd konusu ilgimi çekti

Acele etme sindire sindire oku çünkü değecek bir kitap. Bir de Sabahattin Ali' nin başka hangi kitabını okudun?

Acele etme sindire sindire oku çünkü değecek bir kitap. Bir de Sabahattin Ali' nin başka hangi kitabını okudun?
bir de Kürk Mantolu Madonna'yı okudum.. başka yok

bu kitapta acele etmem bayadır bekletiyordum okumak için .. okul ders yok rahat zamanımdayım o yüzden şimdi okuyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…