Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Eveet her pazar aktiflik değerlendirmemi yapacağım.

moni moni ablam en son 8 haziranda bildirim yapmışsın son 1 haftadır 0 bildirim :sinirli:

@morordek bu hafta iki bildirim teşekkrüler :KK19:

hedef38beden hedef38beden 9 haziranda bildirim yapmışsın bu hafta için 1 bildirim :sinirli:

kardelelen321 kardelelen321 9 haziranda bildirim yapmışsın bu hafta için 1 bildirim :sinirli:

@miyaww__ 3 bildirim yapmış miyoşum teşekkürler :KK19:

@Suzi1704 Hiç bildirim yok :duduk::duduk:

@serguzestt Hiç bildirim yok :duduk::duduk:

ballikayfe ballikayfe 4 bildirim teşekkürler :KK19:

oynakbasi34 oynakbasi34 12 haziranda 1 bildirim :sinirli:

@eceboce en son 9 haziranda bildirim bu hafta hiç yok :duduk::duduk:

@tuzsuz_ruh en son 9 haziranda bildirim bu hafta hiç yok :duduk::duduk:

@Floweroflife Bu hafta 2 bildirim teşekkürler:KK19:

@damlapalEn son 8 haziranda bildirim bu hafta hiç yok :duduk::duduk:

@MiuLego Bu hafta 3 bildirim teşekkürler :KK19:

Bonus Bonus En son 9 haziranda bildirim bu hafta hiç yok :duduk::duduk:

@Portakal Sulu Ordek En son 9 haziranda bildirim bu hafta hiç yok :duduk::duduk:

@ozgemsiii Bu hafta 1 bildirim :sinirli:

Nego Nego Bu hafta 2 bildirim teşekkürler :KK19:

@yolcukardelen Bu hafta 1 bildirim :sinirli:

@ladylinee bu hafta 2 bildirim teşekkürler :KK19:

Haftada en az 2 bildirim veren kitap kurtlarına teşekkür ederim :KK200::KK5:

Yanlarında kırmızı kart olan kitap kurtları ise hafta da kırmızı kart alırlarsa liste dışı olabilirler malesef.:KK35:(ilk sayfayı okuyun)

Bu hafta olmamak şartıyla diğer haftalardan itibaren günde 1 bildirim veren kitap kurtlarına ise ceza puanı işlenmeye başlanacak.:skandal:

İlk sayfayı güncelleyeceğim lütfen gözden geçirin. :KK15:

Vampirellacım, 12'sinde yeni kitaba başladığımı bildirmiştim ama gözden kaçmış olabilir.
Şu an 130. sayfadayım.

Selamın Aleyküm hanımlar :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı sabahlar :KK68:

Bende bayram yoğunluğu madurlarındanım ama bundan sonra çok daha dikkatli olacağım bildirim konusunda da :KK66:
Malum Fİ kitabına başlamıştım dün biraz kafam dağılsın diye daha 15 sayda okuduğum kitabı elime bir aldım 107. sayfaya geldim :KK48:

Evet okuması aslında keyifli yazış şekli itibariyle ama okudukça kendi kendime lennn bu kitapların ikisini ( biri bitmemiş gerçi ) benim kız mı okudu diye kendi kendime şaşkına döndüm :KK48:
Kitaplara başlayınca +18 bölümleri çok mu yorumlar mısınız rica etsem. Bu seri elimde duruyor ama hiç sevmiyorum kitaplardaki bu bölümleri. Ondan başlayamadım.

Heh işte sırf bu yüzden şaşırdım :KK57: Bana büyük kızım ( 17 yaşında ) bu seriyi okusana dedi ( ki kendisi 2sini aldırdı son kitabını alacağız hala )
Aslında hikayesi güzel ama +18 bölümleri de ayrıntıya girerek anlattığı için biraz dumura uğradım ( benim açımdan sıkıntı yok çok fazla da kızımın okumuş olmasına şaşırdım çünkü normalde bizim eşimle fazla yakınlaşmamıza bile kızar :KK70: )

Hani o tür şeylerden rahatsızlık duymayan biri okuyup okuyup Kocacığımmmmmmmmmm diye sırıtarak gezebilir :KK70: insanın aklına karpuz kabuğu sokacak türden :KK70: Heee mide bulandırıcı olarak algılamadım ama ben :KK66: hani ne oku diyebilirim nede okuma :KK48: Dur iyisimi ben bir ara boş bir anımda şuraya minnak bir iki kısmını yazayım :KK66: hani kararını verirsin sende ona göre :KK66:

moni moni ablam en son 8 haziranda bildirim yapmışsın son 1 haftadır 0 bildirim :sinirli:

hedef38beden hedef38beden 9 haziranda bildirim yapmışsın bu hafta için 1 bildirim :sinirli:

kardelelen321 kardelelen321 9 haziranda bildirim yapmışsın bu hafta için 1 bildirim :sinirli:

@Portakal Sulu Ordek En son 9 haziranda bildirim bu hafta hiç yok :duduk::duduk:

Yanlarında kırmızı kart olan kitap kurtları ise hafta da kırmızı kart alırlarsa liste dışı olabilirler malesef.:KK35:(ilk sayfayı okuyun)

Bu hafta olmamak şartıyla diğer haftalardan itibaren günde 1 bildirim veren kitap kurtlarına ise ceza puanı işlenmeye başlanacak.:skandal:

Kitap neydi baya okumalık olanlardan mı :ruh:

İnş yeni bir düzen kurup tıkır tıkır bildireceğim:KK200:

bugün yola çıkacağım 7 saati aşkın sürecek.. midem bulanmazsa epey kitap okurum diye düşünüyorum yolda.. bayram bitmeden de kitap biter sanırım:halay:
Ben de eskiden çok okurdum yollarda. Bayılırdım hatta. Sonra bir vertigo belası çıktı başıma. Artık hiç bir şey okuyamıyorum. Keyfini çıkart :işsiz:

Kitaplara başlayınca +18 bölümleri çok mu yorumlar mısınız rica etsem. Bu seri elimde duruyor ama hiç sevmiyorum kitaplardaki bu bölümleri. Ondan başlayamadım.
+18 bir kitap ama öyle vıcık vıcık değil. Ama çok bir edebi değerinin olduğunu da düşünmüyorum. Böyle popüler kitapları sırf merakımdan okuyorum çünkü çoğu insan öve öve bitiremiyor. Ama okunmayacak bir kitap değil.

Benim de aynı kullanıcı adım ben pek aktif kullanamadım ama zamanla artık :) Nasıl takip göndereceğimi bulamadım
Tamam canım ben gönderirim sana vikitap'tan.
Selamın Aleyküm hanımlar :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı sabahlar :KK68:

Bende bayram yoğunluğu madurlarındanım ama bundan sonra çok daha dikkatli olacağım bildirim konusunda da :KK66:
Malum Fİ kitabına başlamıştım dün biraz kafam dağılsın diye daha 15 sayda okuduğum kitabı elime bir aldım 107. sayfaya geldim :KK48:

Evet okuması aslında keyifli yazış şekli itibariyle ama okudukça kendi kendime lennn bu kitapların ikisini ( biri bitmemiş gerçi ) benim kız mı okudu diye kendi kendime şaşkına döndüm :KK48:

Heh işte sırf bu yüzden şaşırdım :KK57: Bana büyük kızım ( 17 yaşında ) bu seriyi okusana dedi ( ki kendisi 2sini aldırdı son kitabını alacağız hala )
Aslında hikayesi güzel ama +18 bölümleri de ayrıntıya girerek anlattığı için biraz dumura uğradım ( benim açımdan sıkıntı yok çok fazla da kızımın okumuş olmasına şaşırdım çünkü normalde bizim eşimle fazla yakınlaşmamıza bile kızar :KK70: )

Hani o tür şeylerden rahatsızlık duymayan biri okuyup okuyup Kocacığımmmmmmmmmm diye sırıtarak gezebilir :KK70: insanın aklına karpuz kabuğu sokacak türden :KK70: Heee mide bulandırıcı olarak algılamadım ama ben :KK66: hani ne oku diyebilirim nede okuma :KK48: Dur iyisimi ben bir ara boş bir anımda şuraya minnak bir iki kısmını yazayım :KK66: hani kararını verirsin sende ona göre :KK66:
Biz de hastane kütüphanesine almıştık. İlk ben okumuştum ve kütüphaneci ablaya gençlere çok tavsiye etmediğimi söylemiştim. Herkes her şeyi okumalı diye düşünen insanlardanım ama bazı kitapları gençlerin okuması hoşuma gitmiyor. Bir de saçma bir kitap vardı bütün gençlerin favorisi kötü diye. Aslında çocuklardan önce kendimiz okumalıyız bazı kitapları ama maalesef yetişemiyoruz hepsine. Benim büyük kızım 12 yaşında genelde ondan önce ben okuyorum okuduğu kitapları.

aynen vallahı bende bayram dolayısıyla hiç okuyamadım ama bu hafta Kutan’ı bıtırme planım var ınsallah

Günaydın canlar ben de çok okuyamadım bayramda ama telafisini bu hafta yaparım inşallah. :KK68:

İki şehrin hikayesinde 123. sayfadayım. Yeni yeni içine almaya başladı kitap. Bakalım bundan sonra nasıl devam edecek.

kitapzede kitapzede :KK200:
Lise yıllarımda okumuştum o kitabı çok beğenmiştim. Keyifli okumalar...

X