Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Selam hala aynı sayfadayım dün uyku düzenim çok bozuktu.
İki yeni kitap çıkardım başucuma. İkisi de az az okumak isteyeceğim kitaplar. Alt çizilecek türden
1. İlk 20 saat - Josh kaufman 350
2. Doğal ebeveynlik - Dr William sears ve Martha sears. 286

Yeşil deniz kabuğu devam tabi ki öncelik onun :)

Psikoloji sevenler için irvin yalom tavsiyem.. üniversite sınavı öncesi okumuştum kitaplarını, kendimi o kadar kaptırdım ki psikolog olmaktan vazgeçtim

Ama çok etkileyici bir yazar
Çok merak ettiğim yazarlardan biri. Klasik Nietzsche Ağladığında ile başlamak istiyorum

Ben de bu ara psikoloji kitaplarına sardım ve neden psikoloji okumamışım diye bir pişmanlık içindeyim

Adı nedir serinin?
Cadı serisi yazarı Yasmine Galenorn
Şerker Portakalını ben çok küçükken okumuştum epey ağlamıştım

Konumuz çok güzel olduu :)
çok güzel oldu
Ben kitap okuyayım..
K.k’yı keşfettiğimden beri kitap okuyamaz oldum
valla bende öyleyim canım

Çok merak ettiğim yazarlardan biri. Klasik Nietzsche Ağladığında ile başlamak istiyorum

Ben de bu ara psikoloji kitaplarına sardım ve neden psikoloji okumamışım diye bir pişmanlık içindeyim
ben hiç sevemedim

Yeni kitap alacaklar için ben de birkaç kitap tavsiye edeyim
Klasik sevenlere
Victor Hugo Notre Dame'ın Kamburu
Sefiller
Oscar Wilde Dorian Gray'in Portresi

Harper Lee Bülbülü Öldürmek
George Orwell 1984

Halid Ziya Uşaklıgil Bir Ölünün Defteri
Ayşe Kulin Sevdalinka
Veda
Umut
Kızıl Nehirler Jean Christopher Grange
Taş Meclisi
Siyah Kan
Leyleklerin uçuşu
Şeytan Yemini
Ölü Ruhlar Ormanı
Koloni
Sisle gelen yolcu
Kurtlar imparatorluğu

Ustam ve ben Elif şafak
Baba ve piç

Olasılıksız Adam Fawer
Kızım olmadan asla Betty Mahmudi
Oda Emma Donoghue

Dün gece geç saate kadar okudum, saat 4.30 falandı sanırım uyuya kaldığımda
Güncel: 919/1572
Kitap orta çağda Galler’de bir aşk öyküsüne evrildi,, tarihi unsurlar ilgi çekici, karakterler güzel yazılmış ,arada aşk sevgi var, açık saçık bir kitap değil..
Okurken keyif alıyorum ama bir sene sonra hatırlayacağım bir kitap değil, ama güzel vakit geçirmelik,yine de serinin devamını okurum belki( meğer seriymiş )

Son düzenleme:

Ben de tam tersi olmuştu, kitaplar p kadar çok ilgimi çekmişyi ki kendimi , çevreni analiz etmeye başlamıştım,sonra da eğer psikoloji okursam ömür boyu böyle mi olacak acaba deyip, bilmemek mutluluktur diye karar verip psikoloji okumaktan vazgeçtim.. sonra pişman oldum ama olsun.. en yakın arkadaşım psikoloğ, üniversitede kendi derslerime girmeyip onun derslerine giriyordum

Ahahah aslında haklısın insan o duruma da girebilir cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…