Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Kitap okuyacağım şimdiiii. :21::21::21:
oku oku valla zaman geçiyor ya birde benim için en büyük terapi yöntemi kahvemi alıp kitap okumak gerçi fark etmiyor okuduğum yer dolmuş otobüs araba iş yeri kitap beni sardıysa bitirene kadar bırakmam 1 gecede bitirdiğim çok oldu

Haydi buyrun gelin canlar derneğimize. :KK68:
Kürk Mantolu Madonna'yı hayatının her döneminde okuyup beğenenler derneği. :KK70: :KK70:
açalım valla :KK70: adam nasıl kitap yazdıysa öyle :KK70:
yeni kitap çok ilgimi çekti. not olarak kaydettim.. bittiğindeki yorumuna göre alacağım..

biz onu 5-6 ay sonra yine okuruz :rolleyes:

Kuyucaklı Yusuf daha güzel diyorlar
okunacaklar listemde var daha hiç okumadım onu
bakalım öylemiymiş merak ediyorum
kuyucaklı yusufu okumuştum tam hatırlamıyorum nedense benim için kalıcı olan kürk mantolu madonna . içimizdeki şeytan kitabına başladım fena değildi o da ama yarım bıraktım tekrar başlıycam
Kitap var dediler geldim :KK36: hali hazırda Gary Chapman - Beş sevgi dili okuyorum. O bitmek üzere bitince yeni kitabımla bende başlarım.

Şu an okuduğum kitaptan fotoğraf eklerim çok faydalı bir kitap olduğunu düşünüyorum :KK37:
kitabı merak ettim
6. Takımdan sevgilerle kitap kurtları❤️❤️Nasılsınız?
Ben iki çocukla ki küçüğüm henüz iki aylık, fırsat buldukça okumaya çalışıyorum.elimde Mustafa Kutlu’nun “İlmihal yahut Arzuhal”i var, bitmek üzere.bir Kutlu sever olarak bitirince yazarım değerlendirmelerimi☺️
hoşgeldin yoldaş
Şermin Çarkacı-Tarihi Hoşça Kal Lokantası
Şermin Çarkacı - Kötü alışkanlıklara İyi Öneriler
Nazan Bekiroğlu - Mücella

kitapzede kitapzede
tarihi hoşçakal lokantası hakkında ne düşüüyorsun canım ben çok beğenmiştim

favori hikayen hangisi benim bi kaç tane var ama en aklımda kalanı sıradan anlat fotoğrafçısı
aslına bakarsan hepsini aynı tadla okudum.Zarife yüreğim acıdı biraz. Bide diyet var:) ha bide şilafgut var :KK70: Terketti hatun ziyaretgahı hikayesinde şu kısım;
Fakat hakkını teslim edeyim; çok muhterem zatmışsın Muazzez.Hani tabelanı yaptırıp göğsüme assam,desem ki,''Burada bir muhterem zat yatıyor'',seni bekleyen kollarıma çaput bağlarlar,gözyaşlarıma dilek taşları atarlar,yani o derece....

aslına bakarsan hepsini aynı tadla okudum.Zarife yüreğim acıdı biraz. Bide diyet var:) ha bide şilafgut var :KK70: Terketti hatun ziyaretgahı hikayesinde şu kısım;
Fakat hakkını teslim edeyim; çok muhterem zatmışsın Muazzez.Hani tabelanı yaptırıp göğsüme assam,desem ki,''Burada bir muhterem zat yatıyor'',seni bekleyen kollarıma çaput bağlarlar,gözyaşlarıma dilek taşları atarlar,yani o derece....
ayy süperr :KK200: o kısmı bende çok severek okudumdu diyetle ilgili olana da yarılmıştım :KK70:

Selam :)

kitapzede kitapzede kitabım bitti

Tess geritsen-bir sırrım var. Toplam 308 sayfa.
Bugğn 156 daydım ve bitti şükür:))

Kitap epey iyi. Başta olaylara girişte zorlandı ama sonrasında epey açıldı. Gerilim korku polisiye bir kitap. Ve son 15-20 sayfaya kadar katili tahmin edemedim :bicak: bu açıdan da iyiydi heyacanını hiç kaybetmedi. Tess geritsen in dilini anlatımını akıcılığını gerçekten beğendim. Okuduğum ilk kitabıydı. Listeye cerrah ve çırak kitaplarını aldım şimdiden:deli:

Şimdi sıra yeni kitabımda:

Uğur koşar-evliya ve eşkıya 217 sayfalık bir kitap.

Haydi bismillah :halay:

İlk sayfada tablomuz ve kurallarımız :)
Kusura bakma kitapzede kitapzede bilen bilir beni az kafam kalın oluo jeton bazen geç düşüo :KK53:
şu anda Birgül öz an ev anası nı okuyorum 65.sayfadayım
Öncesinde judith malik libetman'dan masallarla yola çık adlı kitabını okudum kişisel gelişim kita ı çok sevdim şimdiki kitabından sonra masal terapisi i de okuyacağım. Kitapta der ki 'bugün kanıtlayacak hiçbir şeyin yok. Sadece kalbine karşı yükümlüsün. Yavaşla ve dinle. Seni ne yapmaya çağırıyor'
@MiuLego bu özellikle senin seveceğini düşündüğüm bir kitap okumadıysan Douglas preston dan mephisto çıkmazı
Azra kohen den Fi çi ve pi okundu
Keith ablow psikopat
Tım weaver ölüm patikası
Grange dan lontano ve kongoya ağıt
Rick springfiels olur böyle noktan şeyler
Jodi ann bickley bir milyon sevgi dolu mektup
Sherlock ölümcül oyun

Selam :)

kitapzede kitapzede kitabım bitti

Tess geritsen-bir sırrım var. Toplam 308 sayfa.
Bugğn 156 daydım ve bitti şükür:))

Kitap epey iyi. Başta olaylara girişte zorlandı ama sonrasında epey açıldı. Gerilim korku polisiye bir kitap. Ve son 15-20 sayfaya kadar katili tahmin edemedim :bicak: bu açıdan da iyiydi heyacanını hiç kaybetmedi. Tess geritsen in dilini anlatımını akıcılığını gerçekten beğendim. Okuduğum ilk kitabıydı. Listeye cerrah ve çırak kitaplarını aldım şimdiden:deli:

Şimdi sıra yeni kitabımda:

Uğur koşar-evliya ve eşkıya 217 sayfalık bir kitap.

Haydi bismillah :halay:

Keyifli okumalar ekledim listeye :) Tess bende okumayı çok istiyorum Cerrah kitabına başlamıştım ama yarım kalmıştı

Kusura bakma kitapzede kitapzede bilen bilir beni az kafam kalın oluo jeton bazen geç düşüo :KK53:
şu anda Birgül öz an ev anası nı okuyorum 65.sayfadayım
Öncesinde judith malik libetman'dan masallarla yola çık adlı kitabını okudum kişisel gelişim kita ı çok sevdim şimdiki kitabından sonra masal terapisi i de okuyacağım. Kitapta der ki 'bugün kanıtlayacak hiçbir şeyin yok. Sadece kalbine karşı yükümlüsün. Yavaşla ve dinle. Seni ne yapmaya çağırıyor'
@MiuLego bu özellikle senin seveceğini düşündüğüm bir kitap okumadıysan Douglas preston dan mephisto çıkmazı
Azra kohen den Fi çi ve pi okundu
Keith ablow psikopat
Tım weaver ölüm patikası
Grange dan lontano ve kongoya ağıt
Rick springfiels olur böyle noktan şeyler
Jodi ann bickley bir milyon sevgi dolu mektup
Sherlock ölümcül oyun
Ekledim listeye :) Hoşgeldinnn:KK200:

kitapzede kitapzede Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu'nu bitirdim. Bir yandan etkilendim ama bir yandan kadın hasta dedim içimden :KK48:
Satranç kitabını da okudun sen, Zweig mi sorunlu sence? :KK53:

Bu arada yeni kitabım Mark Wolynn'den Seninle Başlamadı, 280 sayfa. Bayadır merak edip okumak istediğim bir kitap. "Kalıtsal aile travmalarının kim olduğunuza etkileri ve sorunların üstesinden gelmenin yolları" yazıyor kapağında.

X