Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Sağol canım.

Kız o kadar mı ya ?
Bir arkadaş da çok çekiniyor kan vermekten.
Acaba kan mı tutuyor sizleri?

beni tutuyor canım..anında kan beynime sıçrıyor..

hayırlı cumalar hepinize.... aklıma bi fikir geldi gittiğinizde eşinizin rahatsız edecek ortamlar oluşturun yani geldiğine geleceğine pişman olsun kübracım esenciim gülinciim sen de korkma kendine cesaret ver sana güveniyorum sen bu kanı vereceksin neyse ben gideyim malum ...kilo bildirimi için giriş yapmıştım.. şu düğünü yapıp geleyim

yok canım, öyle yapamam ben..eşime laf getiremem yani..
ambargo ona yeter..

hayırlı cumalar hepinize.... aklıma bi fikir geldi gittiğinizde eşinizin rahatsız edecek ortamlar oluşturun yani geldiğine geleceğine pişman olsun kübracım esenciim gülinciim sen de korkma kendine cesaret ver sana güveniyorum sen bu kanı vereceksin neyse ben gideyim malum ...kilo bildirimi için giriş yapmıştım.. şu düğünü yapıp geleyim

Yok zaten o fırsatı o açığı aradılar hep eşimin ailesi. O fırsatı onlara veremem.

İnşallah bakalım..

Kan görünce de kanla ilgili herşeyde bayılıyorlar veya kötü oluyorlar.

O zamansa beni de tutuyo kan :104:

Şu tatil bi geçsin de aldırıcam başka çare yok :KK5:

Şu balık kesen simgene çok güldüm :KK1:
Sen balığı da öyle kesmiyosun dimi ?

Aldır aldır baktır kan değerlerine canım. Boşa kürek çekme !

Hehehhe balıktan kan çıkmıyoki ondan bakarak kesebilirim :KK9:

Hakkaten yaa baktırınca değerlerime bide eski halime dönüyomuş.

Ya yerdim yerdim kilo alamazdım.Gece vakti yatmadan önce illa soslu makarnalar yerdim kilo alayım diye,annem balık hapları alır dururdu ama yok alamazdım ya

Hehehhe balıktan kan çıkmıyoki ondan bakarak kesebilirim :KK9:

Hakkaten yaa baktırınca değerlerime bide eski halime dönüyomuş.

Ya yerdim yerdim kilo alamazdım.Gece vakti yatmadan önce illa soslu makarnalar yerdim kilo alayım diye,annem balık hapları alır dururdu ama yok alamazdım ya

Ya inanmıyorum. Neden öyle yaptınız ki. Bıraksaydın zayıf kalsaydın. Bence zayıflık daha sağlıklı.
Benim eşimin ailesi çok yağlı besleniyolar, hepsinde de bir sürü hastalık çıktı yemeğe bağlı !

Ya inanmıyorum. Neden öyle yaptınız ki. Bıraksaydın zayıf kalsaydın. Bence zayıflık daha sağlıklı.
Benim eşimin ailesi çok yağlı besleniyolar, hepsinde de bir sürü hastalık çıktı yemeğe bağlı !

Kız çok zayıftım hiç istediğim bişeyi giyemiyodum bi kot alıcam kız kaç beden derdi ben direk en küçüğü kaç bedense ondan deniyim derdim o halimden de memnun değildim 5-6 kilocuk almaktı niyetim ama bu hale geldim :2:

slm millet... ya arkadaşlar bu tablo olayı bitince benim motivasyonum düşmüştü epey... geçen hafta bildirim bile yapmamıştım... sanırım yeniden yayınlanacakmış tablo.... öyleyse kilo bildirimim 55.6 çok şükür...

bu arada fırsat buldukça okuyorum yazdıklarınızı...ama bişeyler yazasım gelmiyo niyeyse... sanırım ben yazıcı değil de okuyucuyum:) beni de böyle kabul edin gari...

X