Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Gunaydin canlarim!!!
Nasilsiniz??
Yine en erkenci benim bugun:)))
Bende kalktim hazirlaniyorum gitmek icin:) bugun babamin dogum gunu ona surpriz olacak. Beni c.tesiye bekliyorlardi cunku.

Esencim bitanem gec yattim yine aksam ama yazdigini gormemisim:KK43:
Aklim da sendeydi. Nasisin diye merak etmistim.

günaydınnnnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrr

nasılsınızzzzzzzzzz bakalımmmmmmmmmmm:KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlar nasılsınız dün akşam mutfaktan çıktığımda saat 10 du diğer işlerim bitrtiğinde de pc eşimdeydi .ben de yattım esenciğim senin eşin iyice şaşırmış hani bataklığa düşenler çabaladıkça daha çok batarlar ya senin ki de konuştukça batıyor aslında ayrılmak istemiyor ama ..gurur yapcam derken iyice batıyor

excitiy sana da hayırlı yolculuklar

günaydın kızlar nasılsınız dün akşam mutfaktan çıktığımda saat 10 du diğer işlerim bitrtiğinde de pc eşimdeydi .ben de yattım esenciğim senin eşin iyice şaşırmış hani bataklığa düşenler çabaladıkça daha çok batarlar ya senin ki de konuştukça batıyor aslında ayrılmak istemiyor ama ..gurur yapcam derken iyice batıyor

İyiyim canım ben seni sormali:)
Sagol canım benim..

Gunaydin canlarim!!!
Nasilsiniz??
Yine en erkenci benim bugun:)))
Bende kalktim hazirlaniyorum gitmek icin:) bugun babamin dogum gunu ona surpriz olacak. Beni c.tesiye bekliyorlardi cunku.

Esencim bitanem gec yattim yine aksam ama yazdigini gormemisim:KK43:
Aklim da sendeydi. Nasisin diye merak etmistim.

Günaydın canım.
Ne mutlu ya, babacığını sevindireceksin. Eminim çok da özlemişlerdir seni. Hadi bakalım güle güle git, güle güle gel inşallah :)

Ben de akşam epey yorgundum da iyice uykumun gelmesini bekliyordum.
Sahur yapmadım, fena değilim.
Hafif bir üzüntü çökmeye başladı içime...
Niye böyle oldu, niye ben soruları...

Canım ya taaa 10'lara kadar hiç oturmuyorsun işten gelip. Yazık sana ya :KK43:((((
Ben işte çok yoruluyorum eve gelince de kolumu kaldıracak halim kalmıyor :KK43:

Batıyor da kime ne faydası var , gururu olduğu kesin de , gerçekten samimi şekilde bu evliliği yürütmeyi istediğini hissetseydim , bunu da değerlendirirdim ama onu bile düşünmüyor. Çocuk büyüyünce ayrılırız demesi de iyi niyetini göstermiyor !
Bilmiyorum, o göründüğü gibi bir adam değilmiş !
Arka tarafta rahatına düşkün, bana karşı sanki eziyet çekiyormuş imajı veriyor. Ve kafasının dikinde, onun düşündükleri tek doğru , yani sabit fikirli !
Hala da çocuğum için üzülüyorum :KK43:

İÇİMDEN GELDİ CANIM..bilmiyorum sebebsiz..

sen ansıl oldun canım

Aman öyle ol...
Hani aşk'ınla iyi gidiyor ilişkin diye sevindim :)

Benim bildiğin gibi durumlar canım.
İşte kafam bayrama takılı kaldı.
Bizimki bayram sonunda çocukla seni alıp getircem istanbula diyor, canımı sıkıyor !

Aman öyle ol...
Hani aşk'ınla iyi gidiyor ilişkin diye sevindim :)

Benim bildiğin gibi durumlar canım.
İşte kafam bayrama takılı kaldı.
Bizimki bayram sonunda çocukla seni alıp getircem istanbula diyor, canımı sıkıyor !

çok şükür canım:nazar::nazar:

bakalım ne yapacak canım gör ,izle ,ona göre davranırsın olmadı...

X