Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ilahı kardelencım yıne guldurdun benı :))

Kızlargecen gıttıgınde anlamamıstım ,bu sefer heralde duygusal anlamda hassaslıgım oldugu ıcın bosluk oldu bırden evde...

Burda gok gurultulu sagnak yagmur yagdı ve bıttıı..
Ama cok guzeldı, pencereden ızledım...
Aksama arkadaslarla bulusup ıftar yapıcaz...
Ama oncesınde bır avm mı yapsam dıyorum.. ama yıne yalnız tabı :KK43:

Bizimkı sahura geldı ancak.. 3,5 gıbıydı geldıgı... Kardesıyle gelmıs sımdı ıkısı de uyuyor...
yağmuru ben de severim öyle sağanak yağmuru izlerkençay olacak benim bir teyzem var şiddetli yağmur ya da kar yağdıo mı telefon ederdi çay yaptınızmı tarhana çorbası yaptınız mı diye.ne güzel ,şte arkadaşlarınla buluş gez dolaş kendini sürekli bi şeylerle meşgul et eşin yokmuş gibi davran nasıl olsa o sen yokmuşsun gibi davranmıyor mu gerçekten dediği gibi plancı ol da söyledikleri boşa gitmesin

Oyy ben bir bulaştım çıkamıyorum içinden.Puzzle daha bir stres yaptı beni.
stresmi yapıyor daha iyi ciddi konuların stresinden iyidir

ben çıkıyorum canım içim rahat değil ütüm var taşınırken hepsi buruşmuş pazartesi işe başlıycam giycek kıyafetim yok biraz ütü yapayım görüşürüz

Kizlar ayni sac dokulme sorunu bende de vardi. Banyoya girince agliyordum..
O kadar coktu yani.. Tutam tutama elime gelirdi.. doktora da gittim.. Cesitli karisimlar kullandim.. Hic etkiisi olmadi.. Aylarca dokuldu..

Ama herkesin basina gelebilirmis sac kendini yeniliyormus hic korkmayin eskisnden de gur cikacak..
Benim de oyle oldu.. Aylarca dokuldu sacim bu tutam kaldi kalmadi ama sonra duzeldi. Simdi perfect:)

Saci dokulupte kel kalan ve sonra duzelmeyen gordunuz mu hic.. Rahatlatin kendinizi..

merhaba nasılsın canım
Merhaba canım?? Iyiyim sekercim. Sen nasilsin??

Masallah kiz ne kadar hizlisin. Girdigin ciktigin bir:) ohh yap utulerini ben de raporumu yazcam:KK43:( haftasonu da is mi yapilir yaw:KK43:( benim isim de boyle:KK43:((

Burda da elektrikler kesik! Cok yagmur yagdi:)

Neyse netbook'un sarji bitmeden biraz calisayim:KK66:

Optum canim..

Kardelencim cok dogru soylemissin..
Bence de insan onun stresine kapilip normal hayatin stresinden kurtuluyor:

Sben'cim sen kaclik puzzle yapiyon? Belki zor bi parca secmissindir..
Ondandir:) ben gelir sana yardim ederim:KK1:

Gel şekerim rahatlayayım:) 1000 parça ama dediğin gibi ayırıcı özellikleri yok.
Benzer parçalar renkler aynı falan:) Gözlerim görmez oldu yani.

:KK9: alemsin sekerim:)
Benimki de 1000 parcaydi..
Kolay gibi duruyordu ama zormus:KK1:
Ama bitti benimki dun aksam:))
Bidahakini kolay alcam bende:) bide 2000li alayim diyorum ama bunu zor yaptim:KK1:
Ayni renklerde olmamasi lazim canim. Benimkinde renk ayrimlari vardi ama simsiyah bi yeri vardi. Orayi yaparken canım cikti:KK43:(
Ben bosluga dustum bitince kuzum hemen gelirim sana yardima:))

Olimpiyatlar da bitiyormus bu aksam..
Ne guzel seyrediyorduk:KK43:(

Kizlar ayni sac dokulme sorunu bende de vardi. Banyoya girince agliyordum..
O kadar coktu yani.. Tutam tutama elime gelirdi.. doktora da gittim.. Cesitli karisimlar kullandim.. Hic etkiisi olmadi.. Aylarca dokuldu..

Ama herkesin basina gelebilirmis sac kendini yeniliyormus hic korkmayin eskisnden de gur cikacak..
Benim de oyle oldu.. Aylarca dokuldu sacim bu tutam kaldi kalmadi ama sonra duzeldi. Simdi perfect:)

Saci dokulupte kel kalan ve sonra duzelmeyen gordunuz mu hic.. Rahatlatin kendinizi..
teşekkürler canım rahatladım araştırdığımda sebeplerden kansızlık vardı bende onu da tedavi ettirdim özellikle son 2-3 haftadır iyice arttı tarakla beraber inmeye başladı kucağıma ..ama biraz rahatladım bakalım çarşamba günü dr nediyecek

Merhaba canım?? Iyiyim sekercim. Sen nasilsin??

Masallah kiz ne kadar hizlisin. Girdigin ciktigin bir:) ohh yap utulerini ben de raporumu yazcam:KK43:( haftasonu da is mi yapilir yaw:KK43:( benim isim de boyle:KK43:((

Burda da elektrikler kesik! Cok yagmur yagdi:)

Neyse netbook'un sarji bitmeden biraz calisayim:KK66:

Optum canim..
napiyim mecburiyetten yarın işe giyecek kıyafetim yoktu sen ne yaptın bitirdin mi raporunu

Kardelencim bitmedi mi daha ütü:KK16:
canım biraz ütü yaptım sonra oğluşa biraz matematik problemi hazırladım sonra tekrar ütü yaptım tam pc açacaktım çorba vakti gelmiş

1000 parçamı strese girdiğin kadar varmış

kaç saattir bekledim kimse gelmedi eee napiyim ben de gideyim bari,,, $486598_387067364692793_1612737453_n.jpg

Kardelen canım ben kimse gelmemistir diye girmedim:KK43: bilseydim senin oldugunu girerdim:KK66:
Daha raporum bitmedi canım ya..
Elektrik kesildi yine.. Biraktim artik.
Ben de ilkokul cocuklari gibi elektrik kesildi dicem yarin:KK1:
Neyse saliyaydi ne de olsa:)

Hic stres yapma canım. Duzelcek saclarinin dokulmesi:)

Ben geldim kızlar, tabiki bu saatte kimse yoktur. Eve geç geldik. Bugün için gittiğime pişmanım !
Bugün biraz atraksiyonlu oldu benim için. Çok yorgun ve stresli idi...
Neyse...

Ben de 1500'lik puzzle'ları yapardım bekarken. Birini 1 haftada bitirdiğim olmuştu :)
Bence psikolojiye iyi geliyor.

Kardelen canım ben kimse gelmemistir diye girmedim:KK43: bilseydim senin oldugunu girerdim:KK66:
Daha raporum bitmedi canım ya..
Elektrik kesildi yine.. Biraktim artik.
Ben de ilkokul cocuklari gibi elektrik kesildi dicem yarin:KK1:
Neyse saliyaydi ne de olsa:)

Hic stres yapma canım. Duzelcek saclarinin dokulmesi:)
inşallah düzelir canım şu aralar çok taktım saçlarım zaten düz ve incetelli temelli cılız bi görüntüsü oldu gözüme batıyor iyice eşim de kazıttır diyor uzayana kadar peruk takarsın diyor onu yapmam da ..ben uzun saçı seviyorum geçen de biraz kısa kestirdim pişman oldum sonra.zaten dökülmeye faydası olmuyor ..
keşke girseydin sohbet için müsaittim neyse başka sefere

Ben geldim kızlar, tabiki bu saatte kimse yoktur. Eve geç geldik. Bugün için gittiğime pişmanım !
Bugün biraz atraksiyonlu oldu benim için. Çok yorgun ve stresli idi...
Neyse...

Ben de 1500'lik puzzle'ları yapardım bekarken. Birini 1 haftada bitirdiğim olmuştu :)
Bence psikolojiye iyi geliyor.
hayırdır esenciğim noldu niye stres ve atrakslyonlu oldu ben iyi olur derken kötü mü oldu yoksa

günaydın bayanlar güzel bir haftaya başlarsınız inşallah ben izin dönüşü başlıyorum hiç canım istemiyor görüşürüz herkes kendine iyi baksın $AO80G6ACAX3V5GTCALSMGHSCAMIRL9CCA4A90C3CABTCT6XCAKC3GWZCA7FOXBACAM9EW6ECA6F1125CA04ARG0CAC75T7SC.jpg

günaydın kızlarrr.

uykusuzluktan gözlerim ağrıyor..

sizler nasılsınız neler yaptınız haftasonu?benim çok yorgun bir hafta sonu geçirdim ,hele dn misafir olduğu için 3 girdim mutfağa ezan okunuyordu çıktım mutfaktan ayaklarım ağrıyor bu sebebten ötürü.

Gunaydin sekerler..
Nasilsiniz:KK16::KK16:
Beni yogun bi gun bekliyor bugun:KK43:

iyiyiz şekerimmm :KK39:
Haftaya bayram olduğu için bu hafta ben,m içinde yoğun olucak :KK5:

günaydın nasılsınız ben izinden sonra başladım ama bura da dinleniyorum evde olsam koşturcak birşey bulmuştum

Günaydınn canımmm :KK39:

Evde muhakkak yapıcak iş bulursun sen kendine iyi olmuş işe başlaman :KK1:

X