Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ne yaptı ne yaptı ? :44:

Bugün bizim ay dönümümüz ve ben unuttum nasıl olduysa unuttum :KK14:
Annesi öğlen yemeğe çağırmıştı benimki de sen git ben gelicem dedi araba alıcaktı onun için gecikicem ama mutlaka gelicme dedi.
Ben gittim bekle bekle yok hafiften kızmaya başladım aradım nerdesin dedim 5 dak.ya geliorum dedi sonra bekle bekle yine yok ortalıkta ve yemek saatimin bitmesine 10 dak kaldı çıkmam lazım artık.Sonra bi geldi elinde kocaman bi çiçek üstünde küçük ayıcık boncuklar falan var ay dönümümüz için almış :KK17:
Bi de ben unutmamışımdır da onun unuttuğunu düşünüp kutlasın diye bekliorum ve bekledikçe de bozulurum sanmış.Benden dayanamyıp ondan önce kutlarsam sonradan unutmadğına sürpriz yapmayı düşündüğüne inanmam diye de video çekmiş sabahtan.Aşkım unuttuğumu sanıosun ama ben sabırsızlıkla öğleni bekliorum sana çiçeğini yaptırıp sürpriz yapmak için falan demiş,halbuki ben tamamen unutmuştum kiii :KK17::KK17::KK69::KK69:

Annesi öğlen yemeğe çağırmıştı benimki de sen git ben gelicem dedi araba alıcaktı onun için gecikicem ama mutlaka gelicme dedi.
Ben gittim bekle bekle yok hafiften kızmaya başladım aradım nerdesin dedim 5 dak.ya geliorum dedi sonra bekle bekle yine yok ortalıkta ve yemek saatimin bitmesine 10 dak kaldı çıkmam lazım artık.Sonra bi geldi elinde kocaman bi çiçek üstünde küçük ayıcık boncuklar falan var ay dönümümüz için almış :KK17:
Bi de ben unutmamışımdır da onun unuttuğunu düşünüp kutlasın diye bekliorum ve bekledikçe de bozulurum sanmış.Benden dayanamyıp ondan önce kutlarsam sonradan unutmadğına sürpriz yapmayı düşündüğüne inanmam diye de video çekmiş sabahtan.Aşkım unuttuğumu sanıosun ama ben sabırsızlıkla öğleni bekliorum sana çiçeğini yaptırıp sürpriz yapmak için falan demiş,halbuki ben tamamen unutmuştum kiii :KK17::KK17::KK69::KK69:

Ne dönümünüz onu anlayamadım ben ? :44:

kuzum kk yarım saatliğine kitlendi de ondan giremedik siteye

ben de dün yiyip yatayım dedim. 2,5'u buldu. Değişen birşey olmadı...
Sahuru da yalnız yaptım.

Senin niye canın sıkılıyor canım ?

ben 1.5 saattir girwemiyorum gülincim oyy nee de güzel yapmış anam benimki odun ya:)

bilmemm uykum var .şu sıralar bir türlü toparlanmıyorum iş konuusnda :KK43:

Ayy bu neyin dönümünü anlamaya çalışmaktan yorumumu yazamadım :KK60:

Hhehehehhe kuzucum tanışma ay dönümümüz değil,benim onun sevgililik teklifini kabul etmemin,ona evet dememin yani,yeni hayata el ele başlamamızın ay dönümü :KK69:

ben 1.5 saattir girwemiyorum gülincim oyy nee de güzel yapmış anam benimki odun ya:)

bilmemm uykum var .şu sıralar bir türlü toparlanmıyorum iş konuusnda :KK43:

Olsun kuzucummm sen o halinle de seviosun ne güzel onu :KK12:

Ne dönümü olursa olsun, çok şirin bir hareket. Bir de üşenmeyip video'ya da çekiyor ya !
Bu çocuk sana acayip aşık ve de hep kıymetini de bilecek gibime geliyor gülincim...

Hhehehehhe kuzucum tanışma ay dönümümüz değil,benim onun sevgililik teklifini kabul etmemin,ona evet dememin yani,yeni hayata el ele başlamamızın ay dönümü :KK69:

Olsun kuzucummm sen o halinle de seviosun ne güzel onu :KK12:

Sizinki de tam romantiklikmiş :)
Her ay kutluyorsunuz yani :)

hhehehehhe kuzucum tanışma ay dönümümüz değil,benim onun sevgililik teklifini kabul etmemin,ona evet dememin yani,yeni hayata el ele başlamamızın ay dönümü :KK69:

olsun kuzucummm sen o halinle de seviosun ne güzel onu :KK12:

evet seviyorum ama ne bilim aslında birazcık biz değiştirebelşrz diye düşünüyorum bayramda şu grupanyadan fırsat alıp kahvaltıya gidelim dicem bakalım:)ama işte evdekileri ayarlamam lazım ya...

çok romantik gerçekten ne güzell :)ay insan ne alacağını şaşırır ama gülincim siz hep böyle yapıyorsunuz zorlanıyorsunuzdur d.gününde felan.

Ne dönümü olursa olsun, çok şirin bir hareket. Bir de üşenmeyip video'ya da çekiyor ya !
Bu çocuk sana acayip aşık ve de hep kıymetini de bilecek gibime geliyor gülincim...

Sizinki de tam romantiklikmiş :)
Her ay kutluyorsunuz yani :)

Öyle mi diyosun yaa anneside görümcecikte gördü onlarda çok beğendiler :KK16:

İnşallah bi ömür böyle gider canım yaa.

Evet kutluoruz canım ama öyle büyük şeyler yapmıoruz.Ya gidip biyer de pasta yiyoruz yada o baana çiçek alıyo.Ama yıldönümümüz hakkaten tam kutlama olmuştu.Ben hiç bişeye karışmamıştım benden sadece sabah 9 da buluşmak istediğini söylemişti.9 dan akşam 7 ye kadar her dakikayı kendi planlamıştı.İst'a gitmeyi istiodum çok.Navigasyona geceden benim gitmek isteidğim,görmeyi istediğim yerleri işaretlemiş adım adım planlamıştı çokk eğlenmiştik :nazar:

evet seviyorum ama ne bilim aslında birazcık biz değiştirebelşrz diye düşünüyorum bayramda şu grupanyadan fırsat alıp kahvaltıya gidelim dicem bakalım:)ama işte evdekileri ayarlamam lazım ya...

ya sizinkilere bir arkadaşımla kahvaltıya gideceğiz deyip çıkamıyor musun?
bu kadar mı katılar ?

öyle mi diyosun yaa anneside görümcecikte gördü onlarda çok beğendiler :KK16:

Inşallah bi ömür böyle gider canım yaa.

Evet kutluoruz canım ama öyle büyük şeyler yapmıoruz.ya gidip biyer de pasta yiyoruz yada o baana çiçek alıyo.ama yıldönümümüz hakkaten tam kutlama olmuştu.ben hiç bişeye karışmamıştım benden sadece sabah 9 da buluşmak istediğini söylemişti.9 dan akşam 7 ye kadar her dakikayı kendi planlamıştı.ist'a gitmeyi istiodum çok.navigasyona geceden benim gitmek isteidğim,görmeyi istediğim yerleri işaretlemiş adım adım planlamıştı çokk eğlenmiştik :nazar:

harika ya süper olmuş:)sen çok şanslısın ki ailen iizn veriyor belki bende çıkabilsem çok güzel bir ilşkm olur ama nerde

X