Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

(null)
eşin stresli bir dönemde mi işyerinde mi sorunları var acaba canım?

Neyse kızlar ben çıkıyorum ii akşamşar ii iftarlar allah kabul etsin
Daha cok benimle skintisi. Neyse yine zamana biraktim. Sessiz kaldikca kendini hakli saniyor.
Ama birgun kiymetimi anlayacak da cok gec olacak.
Cabam cocugum icindi zaten..

Neyin var tatlim???

Kizlar nasilsiniz??? Nasil gidiyor ramazan?? Ozledim sizi:)

Eşim sürekli birşeylere sorun çıkarıyor :KK43:
Sabrediyorum, çocuğun önünde tartışmayayım diyorum, zamana bıraktım ama patlıycam yakında !
Yukarda anlattim canim. Esimle ilgili skinti..
Simdilik sessizim..

Canim benim kiyamam sana. Uzme kendini ramazan gunu. Esin anlayacaktir eminim cok gec olmadan.

Kizlar bugunku teknik bir skintidan dolayi sitedeki bugunku mesajlar silinmis!
Tam da size acildigim gun!
Vardir bunda da bir hayir.
Bana ilahi bir mesaj heralde!

merhaba kızlar
hepsi bi rüya mıydı ki yoksa nerdeler :KK70:DD

keşke gercekten rüya olsa esen ve se cok mutlu olarak uyansan canım.dualarım seninle:)

merhaba kızlar

keşke gercekten rüya olsa esen ve se cok mutlu olarak uyansan canım.dualarım seninle:)

Canim benim ya. Valla kizlar sizleri cok seviyorum. Bana cok destek oluyorsunuz! Allah da sizleri mutlu yapsin!

ya sen kendi kendine eziyet etme lütfen.güçlü olman gerek oruçsun 1 br suyla iftar mı olur.zaten cok zayıfladın.hadi kendine gel.birşeyler ye canım

Evet iste ondan halim kalmadi hic. Annemlere kizdim bu sefer, onlar da uzerime geliyor.
Ben kararsiz kaliyorum. Onlara guvenip buyuk islere kalkismiycam!

merhaba kızlar

Canim benim ya. Valla kizlar sizleri cok seviyorum. Bana cok destek oluyorsunuz! Allah da sizleri mutlu yapsin!

ya sen kendi kendine eziyet etme lütfen.güçlü olman gerek oruçsun 1 br suyla iftar mı olur.zaten cok zayıfladın.hadi kendine gel.birşeyler ye canım

Evet iste ondan halim kalmadi hic. Annemlere kizdim bu sefer, onlar da uzerime geliyor.
Ben kararsiz kaliyorum. Onlara guvenip buyuk islere kalkismiycam!

Kizlar nasilsiniz??? benim de kafam karisti 310. Sayfayi okuyodum bi yenile yaptim 303e geri dondum. Neyseki okuyabildim:)

Esencim kuzucum kiyamam sana. Ailen ne diyordu canim da kizdin onlara da. Bu arada Biz de seni cok seviyoruz canimcim.

Kizlar ben de bugun Lise arkadaslarimla bulustum. Birkaciyla 7 sene olmus gorusmeyeli. Ama hic degismemisler:) guzel bi gundu:)

Kizlar nasilsiniz??? benim de kafam karisti 310. Sayfayi okuyodum bi yenile yaptim 303e geri dondum. Neyseki okuyabildim:)

Esencim kuzucum kiyamam sana. Ailen ne diyordu canim da kizdin onlara da. Bu arada Biz de seni cok seviyoruz canimcim.

Kizlar ben de bugun Lise arkadaslarimla bulustum. Birkaciyla 7 sene olmus gorusmeyeli. Ama hic degismemisler:) guzel bi gundu:)

Hala yemedim bisey!
Yiyesim de yok..
Kimsenin de umrunda degil..
Onlarin da sinirleri bozuk. Annem asiri endiseli birisi ve cok korumaci. Onun endiselerini kaldiramiyorum!
Aksamdan beri zaten aclik ve yorgunluk tepeme vurmus, moralimi de biliyorsunuz. İste ben de anneyim, saygi kalmadi vs. Konusmalari beni cileden cikardi. Kendince hakli olabilir ama uzerime bu kadar da gelinmez.

Bu turlu seyleri yasamak istemiyorum, o yuzden onlara guvenip kararlar almiycam.
İsi de birakip evde oturcam. Mutsuz olurum ama psikopat olmam hic olmazsa..

Hala yemedim bisey!
Yiyesim de yok..
Onlarin da sinirleri bozuk. Annem asiri endiseli birisi ve cok korumaci. Onun endiselerini kaldiramiyorum!
Aksamdan beri zaten aclik ve yorgunluk tepeme vurmus, moralimi de biliyorsunuz. İste ben de anneyim, saygi kalmadi vs. Konusmalari beni cileden cikardi. Kendince hakli olabilir ama uzerime bu kadar da gelinmez.

Bu turlu seyleri yasamak istemiyorum, o yuzden onlara guvenip kararlar almiycam.

Canim sende benim gibisin inatcisin farkedilmek istiyorsun. Ve kimsenin umrunda degil diye kendini yiyip bitiriyorsun. Oyle olur zaten. Kimse de umursamaz. En sonunda sen pes edersin yine. Yada kendini farkettirene kadar kendine zarar verecek duruma kadar gelirsin. Sana ne desem bos cunku insan kendine soz geciremiyor. Olan sana olur tatlim bunu bil. azicik kendine aci. Kendini toplaman lazim. sana ihtiyaci olan dunyalar tatlisi bi oglun var.

Canim sende benim gibisin inatcisin farkedilmek istiyorsun. Ve kimsenin umrunda degil diye kendini yiyip bitiriyorsun. Oyle olur zaten. Kimse de umursamaz. En sonunda sen pes edersin yine. Yada kendini farkettirene kadar kendine zarar verecek duruma kadar gelirsin. Sana ne desem bos cunku insan kendine soz geciremiyor. Olan sana olur tatlim bunu bil. azicik kendine aci. Kendini toplaman lazim. sana ihtiyaci olan dunyalar tatlisi bi oglun var.

Ben de bir yalnizlik ve caresizlik durumu olustu birden. Kalktim iceri gittim oglum boynuma sarildi optu beni. Cocuklar hissediyor.
Bugun iftari yapmadan sahuru yaptim, midem bulaniyor.
Toplamam lazim da ne yapmam lazim bilemedim.
Oglumu da ozluyorum :KK43: ama vakit bile geciremedim bugun :KK43:
Kalakaldim oyle, kimseye guvencim yok destek anlaminda. Tamam ailem arkamda ama anlasildiki sinir harbi yasiycaz onlarla da..
Herseyin hayirlisi..

günaydın kızlarrr

deli gibi uykum var:KK43:sabah o kadar çok zorlandımmki kalkarken:KK43:

Kizlar sinirimden iftar yapmadim bugun. Sadece 1 bardak su ictim!

Hala yemedim bisey!
Yiyesim de yok..

Canım moralin bozuk,üstüne çok geliyolar haklısın ama 1 bardak suyla oruç açıp sahura kadar aç kalmak olcak iş mi?
Hem sen hep sağlıktan yana olmazmısın diyette bile!
Lütfen toparlan.yanlız değilsin oğlun var bizler varız.Herşeyden önce oğlun için birazcık toparlanmalısın.

günaydın kızlarrr

deli gibi uykum var:KK43:sabah o kadar çok zorlandımmki kalkarken:KK43:

Günaydın bebeğimmm
Zorlanırsın tabi ben bile 2 de yattığım halde zor kalktım seni hiç düşünemiyorum.
Akşama erkenden yat sonra 3 gibi kalkarsın,toparlanırsın o zaman.
Ben bu akşam üstü uyumıycam ki erken yatayım akşama

Canım moralin bozuk,üstüne çok geliyolar haklısın ama 1 bardak suyla oruç açıp sahura kadar aç kalmak olcak iş mi?
Hem sen hep sağlıktan yana olmazmısın diyette bile!
Lütfen toparlan.yanlız değilsin oğlun var bizler varız.Herşeyden önce oğlun için birazcık toparlanmalısın.

Haklısın canım. Biraz da yiyesim de gelmedi...
Neyse sahura kalktım yedim normal ama midem acayip bulandı...

Bugün de doktora gittim, kan verdim :) 4 ünite alındı :) Senin yerine de verebilirim :KK1:
Kadının eli çok hafifti valla hiç hissetmedim bile.

Bu kilo meselesini de sordum doktora. Herhangi bir şikayetin yoksa , egzersiz ve diyet yapmışsan mesele yok dedi.
Zaten birkaç değerime de bakılıyor ona göre sağlıklı olup olmadığına bakarız dedi.
Ama görünürde birşey yokmuş.

X