Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

merhabalar napıyosunuz ben bugün oruç değilim inşallah pazartesiye niyetlencem aslında ilk günün tadı başika oluyor tutmak isterdim..gülinciğim gülegüle kullan çok güzel hepsi de...sürahine bayıldım htta burda bir arkadaş da gördü oda çok sevdi..kübracığım bence gündüzleri yatın geceleri gezin nasıl fikir decemberciğim hayırdır neyin var canım kızlar mynette susatmayan yiyecekler diye bir haber var okuyun görüşürüz canlar

merhabalar napıyosunuz ben bugün oruç değilim inşallah pazartesiye niyetlencem aslında ilk günün tadı başika oluyor tutmak isterdim..gülinciğim gülegüle kullan çok güzel hepsi de...sürahine bayıldım htta burda bir arkadaş da gördü oda çok sevdi..kübracığım bence gündüzleri yatın geceleri gezin nasıl fikir decemberciğim hayırdır neyin var canım kızlar mynette susatmayan yiyecekler diye bir haber var okuyun görüşürüz canlar

Teşekkür ederimmmm canımmm

Napalım hafiften acıkma olayı var ama dayanılmayacak gibi değil...
Bence de güzel fikir, gündüz uyu gece gez :)

Anlayamadım Esenciğimm kusurabakma biraz daha açarmısın?

Canım sen kk'da bir konu linki verdin ya üye olmak için; orda duygu_onur'un mesajını bul dedin de ondan sormuştum. O gönderdiğin sayfadamıydı ?

Gülincim tamam, saçma birşey sormuşum. Aceleden...
Burda işler yoğundu da.
Şimdi tıkladım markafoniden bana da 10 tl.'lik hediye dedi ...
Kaçırdık sanırım o fırsatı...

Gülincim tamam, saçma birşey sormuşum. Aceleden...
Burda işler yoğundu da.
Şimdi tıkladım markafoniden bana da 10 tl.'lik hediye dedi ...
Kaçırdık sanırım o fırsatı...

İlk 5000 kişiyeydi canım,dün başlamıştı bu kampanya
KK'da ki kızlarla sömürdük zaten Markafoni'yi :KK9:

can sıkıntısı ya sıkılıyorum ben:KK43:

Niye canın sıkılıyo kafana taktığın bişey mi var? :KK43:(

hiçbr şey beni mutlu etmiyor .aldığım nevresim takımında bile normalde çok mutlu olurken bu bile beni mutlu etöiyor ya:KK43:

başımda çok ağrıyor..:KK43:

Canım dönem dönem herkeste oluyo ki öyle şeyler..
Ben de bazen hiç bişeyden mutlu olmuyorum :KK5:

Yardımcı olabilceğim bişey varsa elimden geldiğince dinlerim seni kuzucummm :KK19:

monoton gibi bir hayat be canım tailede çıkamıyorum çok sıkılıyorum:KK43:

canım ben oruçlu değilim haftaya çarşamba veya perşemvbe tutacağım..

Evet anlıyorum seni.
Motivasyonun düştü senin.
Aslında herkes zaman zaman yaşıyor böyle şeyleri.
Ben de çok yorgun hissediyorum kendimi. Sürekli bir kararlar almak zorunda hissediyorum.

Bence arkadaşlarınla çık dolaş , ben o kadar özledim ki arkadaşlarımla hadi şurda buluşalım yemek yiyelim vs. demeyi.
Beraber iftar yap onlarla (oruç olmasan da)
Bak evlenince ve çocuk olunca istediğin planları yapamıyorsun. Çocuğa ve eşine göre yapıyorsun planı.
Biraz bağımsızlığını yaşa. İstanbulda bir sürü iftar programları olur, ortamları olur sen daha iyi bilirsin, gez dolaş valla.

Evet anlıyorum seni.
Motivasyonun düştü senin.
Aslında herkes zaman zaman yaşıyor böyle şeyleri.
Ben de çok yorgun hissediyorum kendimi. Sürekli bir kararlar almak zorunda hissediyorum.

Bence arkadaşlarınla çık dolaş , ben o kadar özledim ki arkadaşlarımla hadi şurda buluşalım yemek yiyelim vs. demeyi.
Beraber iftar yap onlarla (oruç olmasan da)
Bak evlenince ve çocuk olunca istediğin planları yapamıyorsun. Çocuğa ve eşine göre yapıyorsun planı.
Biraz bağımsızlığını yaşa. İstanbulda bir sürü iftar programları olur, ortamları olur sen daha iyi bilirsin, gez dolaş valla.

canım benim arkadaşım yok..liseden sonra hiçbiri ne aradı ne sordu bende aradım sonraısnda bıraktım..sadece ailemleyim anlıcağın.kuzenlrim desen bir tuhaflar bana geldiklerinde babamı biliyorsun izin vermez o saate derler,arkadaşlarıyla çıkınca çıkıyorlar .o yüzden onlarlada pek çıkmıyorum dışarıya.işlerine geldiği gibi davranıyorlar.
bende öyleyim valla şunu söyle yapalım böyle yapalkım diye diye kafayı yicem valla.

canım benim arkadaşım yok..liseden sonra hiçbiri ne aradı ne sordu bende aradım sonraısnda bıraktım..sadece ailemleyim anlıcağın.kuzenlrim desen bir tuhaflar bana geldiklerinde babamı biliyorsun izin vermez o saate derler,arkadaşlarıyla çıkınca çıkıyorlar .o yüzden onlarlada pek çıkmıyorum dışarıya.işlerine geldiği gibi davranıyorlar.
bende öyleyim valla şunu söyle yapalım böyle yapalkım diye diye kafayı yicem valla.

Canım ya arkadaşsızlık da zor. Bir de sen çalışansın, niye babanlar izin vermiyor. İstanbul olduğu için mi izin vermiyolar akşamları.
Arkadaşın olsa hiç olmadı eve çağırırdın.
İşyerinden arkadaşların felan yok mu samimi ?
Sosyal faaliyetlere katıl , ordan edinirsin arkadaş felan.

Canım ya arkadaşsızlık da zor. Bir de sen çalışansın, niye babanlar izin vermiyor. İstanbul olduğu için mi izin vermiyolar akşamları.

aynen öyle akşamları felan istanbul şehirde yaşamak gerçekten zor.
yaşları büyük canım ,bir tuhaflar.

Seni o kadar iyi anlıyorum kii...
Gündüzleri çalışıyosun,akşamları da dışarı çıkamıyosun..
Ben bunu çok yaşadım ve sonunda şuan arkadaşım yok!
Çünkü ayak uyduramıyosun onlara.
İlk başlarda bu yüzden arkadaşlarımla aram açılmaya başladığında aileme çok kızmıştım ama aslında kızılması gereken ailem değilmiş...
İnan kısıtlı zamanlar da dışarı çıkan biri için arkadaş dertten başka bişey değil hiç üzme kendini...

İnan ki öyle olmuyo esencim.
Ben 3 arkadaşımı sırf akşamları çıkamadığımdan kaybettim.

Eve çağırıyosun,geliyolar ama bi zaman sonra 'biz gündüzleri zaten iş yerinde sıkılıyoruz,akşam da gezmek istiyoruz sen aileni ikna et,uğraşsan izin verirler' tarzında laflarla karşılaşıosun.

üstelik her defasında akşam çıkamadığını söylediğin halde ikide bir inadına bu akşam 1 saatliğine bari izin al diyip sinir ediyolar insanı.

Ha bide sonra suçlu sen oluyosun,sesin soluğun hiç çıkmıyo oluyo ee çıkmaz tabi ne zaman çağırsam evde sıkılıyoruz diyolar nasıl sesimi çıkartayım

Ayy kusurabakmayın döktürdüm baya,yaralıyım bu konuda

Ben yarın oruç tutmayı düşünmüyorum ya.
Açlıktan krnım ağrıdı.
Beynim dondu.
Gözlerim mal gibi bakıyo.
Surat ifadem değişti ya resmen.

Gülincim bu arada güle güle kullan aldıklarını.
Çok hoş duruyorlar.
O ördekli sürahiyi ben de çok istiyordum ama, herkeste var şimdi.Vazgeçtim o yüzden.

X