Selülit Hem Zayıfla Hem Selülitlerden Kurtul (Denediklerim Ve Sonuç Aldıklarıma Bir Göz Atın)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

işte aynı ben. dün akşam sayfaları tek tek okudum, ben de yazayım dedim, sonra da dedim ki kendi kendime şimdi kilomu yazsam dalga mı geçiosun sen diye kızarlar bana:mymeka:
şimdiye kadar 45-47 aralığında gidip geldim, geçen yaz balayı sıralarında 43 lere de düştüm de kısa bi süreydi yani,onu saymıyorum. kilom yazın 45-46, kışın 47-48 olurdu. bu kış 52 yi de gördüm ki orantısız kilo alıyorum ben. kalçalarım büyümeye çok meyilli ama ilginçtir ki çok sıkılar, lömbür lömbür değiller öyle. aldığım kilo kalçalarıma ve bacaklarımın üst kısmına gidiyo maalesef.beni asıl rahatsız eden selülitlerim, eskiden nerdeyse hiç yoktu, bu yıl iyice azdılar, bacaklarımdakiler sıkıştırınca çıkıo,ama kalçamdakiler gayet belirginmafoldumben
aslında kilo vermek değil derdim, yani 45 kiloluk fotolarıma bakınca şu anki halimi daha güzel ve sevimli buluyorum. ama selülitlerden kurtulmam lazım, daha yaşım 24 ve doğum bile yapmadım, hiç yakışmıyo bana selülitler. ben de başlıcam lahana kürüne inş.

maskeyi yapamam,yani buralarda öyle kil bulma imkanım yok, ama deniz tuzuyla masaja başladım, sonuç alıcam inş. maskeyi yapanlara da önerim streç filmle sarmamaları, hava alamamaktan kaynaklanıyodur o tahrişler. tabi bazı insanların cildi daha hassas ve allerjik olabiliyor, ama streçin büyük etkisi vardır o tahrişlerde.
çok teşekkür ederim pimpirikli, umarım sabırla devam edebilirima.s.

haklısın üç gün çorbaya talim yapıp üç günde diet arasında içmeye karar verdim bu ramazan benim oburluğumu artırdı zaten Allah affetsin :1ninca: önünü almak lazım vermiycem dursun demiştim ama 3 gündür kendimden çok rahatsızım vericem napim saklayıp -tatlicadiarzu-

bi ara zayıflama topiklerine yazdım olay oldu napçan sen verip piskopat dediler ama ifade edemedim insanlara bi türlü arkadaşlarben şimşan görmüyorumki kendimi 2 kilo beni nasıl şişman yapabilir Allah aşkına. ama göbekten ve memişten alıyom ben 3 kilo bende bi beden oynatıyo laelaelaelaelae kollar bacaklar çırpı göbek bi tarafta üst bi tarafta takılıyo :sinifsinif: ayrıca 2 kilo 3kilo daha eksikken bukadar selülitli görmüyodum kendimi 3 kilo bile onların görünümünü artırıyo

aynen ya, 51 kiloyum,zayıflamak istiyorum desem kovalar millet beni, başta da annem gelir yaniklava: ama herkes kendindeki fazlalığı görür işte, kilo değil derdimiz, bazı kusurlardan kurtulmak. çirkin duruyolar sonuçta, diyet yapmak için illa 100 kilo olmak gerekmez ki, o yağlar, selülitler kök salıp yerleşince kalçamıza göbeğimize o zaman nasıl başedicez? şimdi tersleyenlerin o gün bi faydası olcak mı acaba bize? en iyisi geç olmadan önlem almak:içelimlahana suyu)kaydirigubbakcemile3

kızlar çok iyi düşünmüşsünüz... kilonuz size fazla gelip rahatsız ediyorsa fazladır bunun için kimsenin size kötü diyeceğini sanmıyorum ... en başta tedbirli davranmak en iyisi... kendinize hep bakmanız ve kendinize olan bu ilginizi hiç kaybetmemenizi dilerim ..

ben bir çok şey deniyorum son zamanlarda, sirkeli ballı su, lahana suyu, sandaloz sakızı, diyet.. ama içlerinde en etkili olanı lahana sanki, gözle görülür bir değişim oluyor gibi zemuszemus

selam canım. ben yaz başında lahana kürünü uyguladım ve selülitlerim gitti tamamen. halada gözlegörülürbişi yok bende.ama bensadece lahanayı kaynatığ içtim.maydaanoz tadını kötüleştiriyor.:)))

canım maydonozlu yada maydonozsuz işe yaramış vallahi çok sevindim.. umarım bu derde birdaha düşmezsin ... ayy vallahi çok sevindim geçtiğine .. eferin kızzz azmin elinden bişe kurtulmuyor demekki :lepi:

slm arkadşlar..ben zamanında 49 kilo kadardım rahatsızlığımdan dolayı.acil kilo almam gerkiyordu aldım..56 kiloda bi ara sabitlendim..ama şuan 65 kiloyum ve 1,68 boyundoyımm yaklaşık 9-10 kilo verme ihtiyacı duyuyorum...tabi birde selülitlerim var..hemde iğrençler......en kısa zamanda başlayıp sizinle paylaşıcağım ama lahanayı nerden bulcam ya marketlere baktım yokkk...bu arada pimpirikli paylaşımın için teşekkür ederimmmm...

turşu mevsimi geldi, pazarlara da bakın, şimdi yoksa bile bugün yarın mutlaka çıkar.

canım maydonozlu yada maydonozsuz işe yaramış vallahi çok sevindim.. umarım bu derde birdaha düşmezsin ... ayy vallahi çok sevindim geçtiğine .. eferin kızzz azmin elinden bişe kurtulmuyor demekki :lepi:

ben de içiyorum 2 gündür, hatta eşime de içiriyorum zorla. senelerdir kurtulamadığımız bi göbeği var dakaydirigubbakcemile3 önceki akşam maydonozlu ama limonsuz içtik, tadı çok kötüydü, aslında tadı değil, kokusu kötüydü. dün akşam maydonozsuz ama limonlu içtik, içimi daha kolaydı bence.
bendeki etkileri bir :içtiğim anda vücudumu bi ateş basıyo, buz gibi olan elim ayağım bi anda ısınıyor. ılık içiyorum aslnda, yani sıcaklığından değil bence. ikincisi de çok iyi idrar söktürüyor, önce vücuttaki ödemi temizliyor sanırım, toksinleri de idrar yolu ile atıyor. şimdilik bu kadar, ilk haftayı bitirelim bakalım nasıl olacaka.s.

teşekkür ederim canım,ben hiöç zorlanmadım sadece yaşamımdaki bazı şeyleri ilk sıraya aldım bazılarını ise bayağı bir dışa vurdum.
tuz, şeker, yağ ,un cips kızartmalar, çikolata, kahve, kola vs şeyleri mümkün olduğunca az tüketiyorum artık.spora daha fazla ağırlık verdim düzenli olarak yapıyorum. birde bol bolsu içyorum ki vücutta zararlı bişi kalmasın:)))))-tatlicadiarzu-

canım senin adına sevindim.maydanozun suyunu içmenize aslında çoook gerek yok. sabah kahvaltıda 1 tabak limon sıkarak yiyin. aynı etkiyi gösterecektir emin ol. en azından maydanozdan tiksinmezsiniz. idrar söktürücü vede ödem attırıcı özelliğinden dolayı zaten kilo verdiriyor vede selülitleri yok ediyor. ama bu kürü uygularken mümkün olduğunca bol su için ki toksinler vücutta kalmasın. bol bol da spor yapın (en azından yürüyüş).. mutlu, zayıf ve selülitsiz bir ömür dileğiyle:)))-tatlicadiarzu-:lepi:

tansaşta var ben ordan aldım

ben maydonoz suyunu arada bir içerim cilt problemlerim nedeniyle. maydonozdaki A vitamini karaciğeri destekler ve stresten, karaciğer yorgunluğundan kaynaklanan sivilce, kaşıntı gibi sorunlara iyi gelir. ben biraz ayırır yüzümü yıkadıktan sonra tonik niyetine de kullanırım.ışıl ışıl oluyo cilt maydonoz suyuyla. ama çiğken yiyemiyorum işte, asıl pişmeden yemek lazım ama, hiç yiyemem( 1-2 kez meyve sıkacağından 1 demet körpe maydonozu geçirip içine limon sıkıp içmiştim, yarım çay bardağı kadar çıkıyo, ama çok etkili oluyo bağırsaklar ve böbrekler için.

ben yazın bile çok su içemem, ramazanda işte sahurda-iftarda içiyorum bol bol. çok fazla çay içerim ben, bi de bitki çayları içerim enginar kabuğu, maydonoz, kırkkilit, adaçayı gibi.

spor konusunda da bi yıl öncesine kadar her gün en az 2 km yürürdüm, evimiz 4. kattaydı, en az 2 kez inip çıkardım. selülit derdim yoktu, bacaklarım da çok sıkıdır o yüzden. ama bu yıl düzenim değişti, yurtta kaldım, 3 tane asansör vardı binada, merdivenler resmen acil durumlar için yapılmış, hep asansör kullandım. ve ulaşım şartları çok iyi burda, hiç yürüme mesafesi yok o yüzden çok hareketsiz kaldım şimdi akşamları 1-2 saat yürüyoruz eşimle, tempolu değil ama hiç yoktan iyidir. baya canımı sıkmaya başlamıştı bu selülit olayı, bakalım inş. iyi gelecek lahana suyu:Saruboceq:

amin cnm, inş. hepimiz cillop gibi hatunlar olalım, kaymak gibi bacaklarımız, dondurma topu gibi kalçalarımız olsun:lepi:

amin cnm, inş. hepimiz cillop gibi hatunlar olalım, kaymak gibi bacaklarımız, dondurma topu gibi kalçalarımız olsun:lepi:

hahay allah iyiliğini versin :)))
canım eğer bitki çayı içiyorsan sana yeşil çayı öneririm . zayıflamada çok büyük etkisi var. vucudunuda toksinlerden arındırıyor. cildini güzelleştiriyor. yaraların çabuk kapanmasını sağlıyor.sivilce problemlerine iyi geliyor.bizzat test ettim onayladım asla kopamıyorum bu çaydan:))))

bu ara midemi çok karıştırdım bu sebze suları bitki çaylarıyla, bi de hepsini iftarla sahur arasındaki kısıtlı zaman diliminde içmek zorundayım , midem isyan etmez inşallah:)
bayadır içmiyodum yeşil çay, valla sağol, iyi oldu hatırlattığın. şöyle yapayım o zaman, 7 günü tamamlayayım lahana suyuyla, aradaki 3 gün yeşil çay içeyima.s.

ni demek caaaaaaaanım görevimiz. sen yeterki zayıfla:))):lepi::lepi::lepi:

üf ben lahana suyu olayını iyice salladım ya, 3 gün içip 7 gün dinlendim resmen:)
çok şişlik vardı karnımda, bilmiyorum lahanadan mıdır, yoksa orucun etkisi midir ama...
neyse bi zayıflama çayı vardı evde, yaşil çay, ginko, bi de ne olduğunu bilmediğim bi ot( latince de isimler) o iyi geldi bağırsaklarımabi de yeşil çayın aroması lahanayla kıyaslanınca:) 4-5 gün o çaydan içtim. bu akşam da 3 koca fincan maydonoz suyu içtim, WC de uyicam:)
yarından itibaren tekrar başlıyorum inş. lahana macerama, ama siz de boş bırakmayın topiği yaa, motivasyona ihtiyacım var benim:1rolleyes:

merak etme canım sen yaz biz buradayız. hadi hayırlısı inşallah devam edersin aksatmadan. ramazanda zaten zor olacağı belliydi. miğdenin kafasitesi neki o kadarcık zamana sığdırmaya çalışıyordun:)))
neyse artık sonuç alana kadar bırakma sakın:))

ben yemin ettim o zıkkımı birdaha içmeyeceğime lahana suyu.. geçen sene sahurda içmiştim her nekadar o aylar 10 kadar kilo versemde ona yeminliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…