Hem Mesaj Atıp Hem Görüldü Atan Erkek

karpuzelma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2022
23
19
Burdan uzun zamandır üye olmadan okuyordum. Anlamadığım burdan yazıyorum.

Aramızda bir sıkıntı yok. Geçen buluştuğumuz çok güzel geçirdik. Sonra;

O ''ne yapıyorsun?'' yazdı, bende ''kahve içiyorum sen ne yapıyorsun?'' yazdım. O görüldü attı ve sonra hiç mesaj yazan yok. Neredeyse üstüne gitmedim. Bir gün sonra o sadece hem bir yere çekip hem de günaydın yazısı gönderdi. Bende günaydın dedim. Sonrası yazan yok.

Yukarıya yazdığım önceden öyle değildi. Şimdi çok tuhaftı. Siz ne anlıyorsunuz? O bana istemediğinden mi yoksa ilgi çekmek amacı mı? Amacı neydi?

++Son zamanlardan gözlediğim kadarıyla biraz sık çevrimiçiydi. Benim mesajim ise biraz geç bakıyordu.

Not: Yüzyüze iken güzel, mesajlaşmalar ise öyle değil.

Kusura bakma yazım imla vs hatalarım varsa işitme engelliyim. İşitme engelli olduğum dalga geçse sağlık olsun.Şimdi teşekkürler :)

Son düzenleme:
Hem ilgisiz bırakmayayım hemde zoru oynayayım yapıyor bence. Yarında siz "ne yapıyorsun" yazın cevap verince siz cevap vermeyin bakalım o ne yapacak

Hem ilgisiz bırakmayayım hemde zoru oynayayım yapıyor bence. Yarında siz "ne yapıyorsun" yazın cevap verince siz cevap vermeyin bakalım o ne yapacak
Bu taklitle yapsam sonucu ne olurdu? Bir şey sorunu çıkartmak istemem. Yarın mesaj atmayalım, bir kaç gün sonra mesaj atarım. İkinci soru daha mesaj atarsam o görüldü atıyorsa benimle istemediği işaretlenir mi?

Burayı uzaktan okuyorsanız kimse kimsenin elinde olmayan bir şeyiyle alay etme. Elinde olarak yaptığıyla da dalga geçmiyoruz. Burada troll olan konular hariç hiç bir konuyla dalga geçilmiyor.
Bana adam tamamen öylesine yazıyor gibi geldi, hani vakit geçirmek için.
Yerinde olsam aynını yaparım. Görüldü atar cevap yazmam.

İşitme engelinizle kimse dalga geçmez, öyle bir şey yapmaya kalkan olursa ayıp eder zaten.
Erkek arkadaşınızla ne zamandır birliktesiniz?
Geçmişliğimle yaşadığım taravmam yüzüden
1 buçuk yıldan beri

Hiç yazmayın yazarsa cafede erkek arkim ile otuyorum yaz bırak onu sorma bile
Yazmayacağımı denerim.

İşitme engelinizle kimse dalga geçemez. Bence seni cepte tutmak istiyor ya da sevmiyor. Ben olsam uzaklasirdim
Geçmişten yaşadığım nedeniyle travmam bu yüzünden . Cepte tutmak nasıl oluyor özellikleri yazabilir misin? O ağzıyla ayrılmak isterse tabi ki uzaklaştırırım.

Sadece yalnız hissettiği için yada bir insanla mesajlaşmayı alışkanlık edindiği için size yazıyor olabilir. Üzgünüm ancak başkalarıyla da aynı anda mesajlaşıyordur.
Olabilir, benim içimden bu şekilde düşündüğüm hala hissediyorum.

Gerçekten böyle salaklar var yeni türedi buda
Hem laf atar hemde cevap alınca sanki sen zorla iletişim kuruyormuşsun gibi hisettirirler benimde başıma geldi .
Daha neler görücez.
Aynen, bu tipleri beni sinir ediyor.

cok tatlisin❤
sahis isine geldigi gibi davraniyor hayir gelmez canim bence
Teşekkür ederim. Olabilir, yüzyüze iyi iken mesajlaşmalar öyle değil.

Geçmişten yaşadığım travmam yüzünden. Yüzyüze iken güzeldi mesajlaşmalar ise öyle değildi.

bence daha mesaj falan atma attığı mesajada cevap verme.
ısrarla yazarsa cevap verirsin kusura bakma okudum unuttum aklımdan çıkmış dersin.
Bu denerim.

Bence boşverin tamamen. Dengesiz biri ve kendi çapında merak uyandırmaya, ilgi çekmeye çalışıyor. Bir daha size mesaj atarsa hiçbir şey yazmayıp görüldü atın sadece, işte o zaman kudurur.
Denerim. Sinirli olsam her şey boşvermemi daha iyiydi. :)

Gerçekten isteyen erkek yada kadın fark etmez bu tarz taktiklerle vakit kaybetmez.
Yol verin layığına gitsin.
Yazmayın, yazarsa da okumadan silin. Ederi bu çünkü.
Anladım, yüzyüze iyi mesajlaşmalar ise öyle değildi. O ağzıyla ayrılmak isterse tabi ki yol veririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…