Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

40 ad okuyabildim "Ya Er-hamer'Rahimin"şifa na muhtaciz herbirimiz !(Şafii)ismi Azam'in yüzü suyu hurmetine bu kardeşimize acilen,lütfen,keremen şifalar ver!amin amin amin!

Canım 500 daha al

Benden 1000 daha al canim kuzenlerden topluyorum geldikçe atarım sana

Rabbim şifalar versin inşallah, bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almak dileğiyle... 50 defa okudum.

25 tane okudum. Acil şifalar. Bebegini kucağına sag saglim alırsın inşallah. Rabbim nelere kadir.

11 adet okudum Rabbim şifa versin inşallah hastalıktan en yakın zamanda kurtulup bebisinizi sağlıcakla kucağınıza almanızı Rabbim den diliyorum

Allah'ın mucizesi işte, vardır her şeyde bir hayır. sana da bebişine de sağlık diliyorum.

Bebegim ne yazık ki alındı. Cunku evre 4 olduğunu söyledi doktorlar akcigerde tutulum oldugu icin. 7 haziranda kemoterapi başlıyor allahin izniyle
Olsun cnm yine olur üzülme simdi senin sağlığın herşeyden önemli. Allahın izniyle iyi olursun ins

Rabbim yardımcınız olsun ,bu süreçte moral çok önemli hiçbirşeyi kafanıza takmayın ,inşallah iyileşeceksiniz
Bazen bazı şeyler acı verir,geçmez bitmez sanırsın.Bebeğim karnımda öldü,ben hazırlık yaparken kıyafetleri elimde kaldı ben de onla öldüm sandım ,ölmedim...
En son geçen hafta gebeydim 1gün sevindim, kimyasalmış yine olmadı yani yaşanacaklar yaşanıyor ama önemli olan ne kadar üzülsekte biran önce toparlanmamız bedenimiz kötü düşüncelerden etkilenip daha kötü oluyor.Hep olumlu düşünün ,negatif olacağınız zaman bol bol zikir çekin ,dua edin emin olun manevi olarak daha güçleneceksiniz ve ben sizden kısa sürede çok güzel haber alacağımı biliyorum Burası iyi ki var bazen acılarımızı ,sevinçlerimizi paylaşacak insanların olduğunu bilmek güzel.
Rabbim tüm hastaları şifa versin .

Bebegim ne yazık ki alındı. Cunku evre 4 olduğunu söyledi doktorlar akcigerde tutulum oldugu icin. 7 haziranda kemoterapi başlıyor allahin izniyle
Canım Allah büyük ve mucizesi sınırsız. KUN FE YEKUN. Senin için moral çok önemli,herşeyi etkiliyor. Ve bütün duam seninle inan ki kalpten o kadar sevdim ki seni Rabbim Şafi ismiyle şifa versin kardeşim

Bu güzel dilekleriniz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim gerçekten.. pazartesi ilk kemoterapimi alacağım umarım dediğiniz gibi kısa sürede iyilesirim allah razı olsun hepinizden allahim sabir versin insallah

Canım Allah büyük ve mucizesi sınırsız. KUN FE YEKUN. Senin için moral çok önemli,herşeyi etkiliyor. Ve bütün duam seninle inan ki kalpten o kadar sevdim ki seni Rabbim Şafi ismiyle şifa versin kardeşim
Cok tesekkur ederim Allah razı olsun gercekten pazartesi ilk kemoterapimi alacağım rabbim dualarımızı kabul etsin insallah 6 ayda bu hastalıktan sağlığımla kurtulurum insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…