Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Selam Rabbim hayırlı şifalar versin İnşaAllah. Eşimin kardeşimde hodking lenfoma tedavisi gördü çok şükür iyi şuanda. Tedavi gördüğü dönemde hastanede tanışmış bi bayanda aynı sizin gibi hodking lenfomayken hamile olduğunu öğrenmiş. Çok şükür oda iyileşmiş nasıl bir tedavi oldu onu bilmiyorum ama hamile olduğu aklımda kalmış

Selam Rabbim hayırlı şifalar versin İnşaAllah. Eşimin kardeşide hodking lenfoma tedavisi gördü çok şükür iyi şuanda. Tedavi gördüğü dönemde hastanede tanışmış bi bayanda aynı sizin gibi hodking lenfomayken hamile olduğunu öğrenmiş. Çok şükür oda iyileşmiş nasıl bir tedavi oldu onu bilmiyorum ama hamile olduğu aklımda kalmış

Rabbim Safi ismiyle tecelli etsin insalAllah. 70
Tan okudum Allah kabul etsin. Amin.

Allahım şifa versin canm benm şimdi gördüm, 50 tane okudum,yarın da okurum kadir gecesine inşallah,ama gğn içinde bir kaç mesajla hatırlatma yapsan,insanlık hali işe güce dalmayayım Bebeğini da sağlıkla kucağına al inşallah

Allah şifa versin çok üzüldüm Allahım bu mübarek günde dualarımızı kabul eder inşallah, moralini yüksek tut ve umudunu hiç bi zaman kaybetme , her şeyin hayırlısı olsun ,

hikmetinden sual olunmaz Rabbim hem imtihan hem mucize canim iileseceksin insallah ben oyle hissettim sende hep olunlu ol cocugun icin yasamak zorundasin suan musait degilim ama olunca okurum insallah

Rabbim bu mübarek gunde tüm hastalarımızın şifasıni versin saglıkla bebegini kucağina almayi nasip etsin rabbim kimsenin kucani boş bırakmasın 30 tane okudum allah kabul etsin insallah

Maşallah ne kadar hızla bitmiş bittiği halde dua akıyor
Hayırlı iş hızlı olur ,hızlı okunur derler tez vakitte sağlığınıza kavuşacaksınız inşallah bebeğinizle sağlıklı ve mutlu günler çok yakında Rabbim şafi ismiyle şifa versin bu mübarek ayda bu mübarek günde mucizeler yaratsın inşallah siz ve tüm dua bekleyen ümmeti Muhammed ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…