Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

1000 alıyorum. Rabbim şifa versin inşallah sağlıcakla gelsin bebeğiniz size de şifa olsun

Allah şifa versin canım 1.000 tane de ben okurum inşallah

sen harika bir detaysın

Allah sifani versin bebeyini saglikla kucagina alirsin insallahh 100tanede ben aldim yarin okurum orucluyken insallah

100 tanede ben alırım allah şifa versin

Canım 2 baslık ACILMIS sanırsam sımdılık 100 aldım okudukca alırım insallah Allah şifa versin inşallah

Selamın aleyküm. 100 tane okurum. Rabbim şu mübarek Ramazan ayında size ve tüm hasta kardeşlerime şafi ismi hürmetiyle şifa nasıp etsin. İnşAllah tez zamanda sağlığınıza kavuşur yavrucaginizi sağ salim kucağınıza alırsınız. Rabbim yar ve yardımcınız olsun . Sağlıcakla..

Çok çok geçmiş olsun sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza inşallah 20 tane okudum şimdilik. İlerleyen saatlerde daha fazla okumaya çalışıcam

gözlerim doldu gerçekten Allah sağlıcakla kavuştursun evladına inşallah
Amin inşaallah, Allah büyüktür derdi verdiyse dermanı da verir inşaallah, bu gibi durumlarda herkesin desteği moral vermesi tedavi kadar önemli bence.
Siz ben KK ailesinin tüm fertleri dualarımızla, iyi dileklerimizle yardımcı oluruz inşaallah.

100 tane alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…